Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Cu sau fara lumina?

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

madbrood

Cu sau fara lumina?

Mesajde madbrood » Lun Oct 11, 2010 8:49 pm

Hello again! Am alta problema acum... Cant suntem in pat si facem........ Ia vrea fara lumina! Dar eu vreau cu lumina! Ce sa spun si cum sa convin pe ia sa vrea cu putin lumina macar! :shock:

alexyab

Re: Cu sau fara lumina?

Mesajde alexyab » Lun Oct 11, 2010 9:09 pm

Nu se scrie IA ci EA..... te sfatuiesc sa mai citesti asa din cand in cand o carticica... :) ...Sunt persoane carora nu le place sa faca dragoste cu lumina , probabil ca ea nu vrea sa ii vezi anumite "particile " ale corpului.Unele persoane nu sunt multumite de aspectul lor fizic si din cauza aceasta refuza sa fie vazute in totalitate de catre partener.Foloseste o veioza, lumina nu este asa de puternica si in plus creezi o atmosfera placuta...

madbrood

Mesajde madbrood » Lun Oct 11, 2010 10:46 pm

Imi pare reu dar eu nu sunt din romania deci nu stiu foarte bine sa scriu ciar correct.
eeeeeee...... cum sa nu fie multumita? prin casa sta cu pantaloni scurts si ceva mic sus...

maia08

Mesajde maia08 » Lun Oct 11, 2010 10:51 pm

~MAi~

CarmenRC

Mesajde CarmenRC » Lun Oct 11, 2010 10:52 pm

Foloseste o lumina difuza de la lumanarele parfumate, betisoare sau vreo lampa cu abajur mat. Incearca sa vorbesti cu ea, poate e complexat si nu se simte bine sa o vezi dezbracata. Nu ar fi primul caz.

popa.alexandra

Mesajde popa.alexandra » Mar Oct 12, 2010 2:23 pm

Cred ca, in mare masura, ar trebui sa-i respecti dorinta, initial. Intreab-o mai intai de ce isi doreste astfel, ce o deranjeaza sau de ce ii place asa. Incearca sa comunici cu ea, poate vei afla, astfel, ceva ce nu stiai si e esential. Fii langa ea si comunicati!

anna_d

Mesajde anna_d » Mie Oct 13, 2010 2:46 pm

Dar tu de ce tii neaparat sa vezi, cand poti foarte bine sa simti? Daca tii neaparat, incearca un decor romantic, cu lumanari.