Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Menage a trois

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

dana68

Re: Menage a trois

Mesajde dana68 » Lun Dec 20, 2010 9:21 am

Cautati mai bine indurarea Domnului,macar acum in prag de sarbatori,pana nu vine mania Lui peste voi :(
"Lumina lumineaza in intuneric, si intunericul n-a biruit-o."

anna_d

Mesajde anna_d » Lun Dec 20, 2010 6:37 pm

Ei, doar nu comit o crima... Nu as vrea nici eu asa o experienta, dar pana la urma e alegerea lor.

andreaizabella

Mesajde andreaizabella » Mar Dec 21, 2010 9:46 am

esti simpatica dana 68 :)))) :) :P

alfi

Mesajde alfi » Dum Dec 26, 2010 2:12 am

dana68 scrie:Cautati mai bine indurarea Domnului,macar acum in prag de sarbatori,pana nu vine mania Lui peste voi :(

:lol: :lol: :lol:
dana,dana :lol: ,imi inchipui ce rau ti-a picat subiectul acesta :lol: ,nu cred ca trebuie sa-ti faci griji ca e dat la vrajala,daca ai putin curiozitatea sa te uiti cu atentie cand apar subiecte dinastea,,ciudate,, pe forum,de obicei sunt date de persoane noi inregistrate(au 1 sau 2 mesaje) :lol:

dana68

Mesajde dana68 » Lun Dec 27, 2010 9:13 am

alfi scrie:
dana68 scrie:Cautati mai bine indurarea Domnului,macar acum in prag de sarbatori,pana nu vine mania Lui peste voi :(

:lol: :lol: :lol:
dana,dana :lol: ,imi inchipui ce rau ti-a picat subiectul acesta :lol: ,nu cred ca trebuie sa-ti faci griji ca e dat la vrajala,daca ai putin curiozitatea sa te uiti cu atentie cand apar subiecte dinastea,,ciudate,, pe forum,de obicei sunt date de persoane noi inregistrate(au 1 sau 2 mesaje) :lol:

Alfi,nu imi pica rau nimic doar ma irita degradarea morala din jurul meu si mai mult decat atat,ma irita ca este considerata o normalitate!
Mesajul a mai fost scris in urma cu aprioximativ sase luni tot de tzupyk.
Ultima oară modificat de dana68 pe Lun Feb 21, 2011 3:10 pm, modificat 1 dată în total.
"Lumina lumineaza in intuneric, si intunericul n-a biruit-o."

alfi

Mesajde alfi » Lun Dec 27, 2010 9:50 am

Stiu ca a mai fost dat mesajul inca o data,dar asta spun,sunt date la vrajala de cineva, asta numai asa ca sa mai fie ceva subiect ,,palpitant,,pe forum.... :lol: