Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

barbatii si sexul

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

denisaalina009

barbatii si sexul

Mesajde denisaalina009 » Vin Ian 28, 2011 6:24 pm

Buna!
Voi ce parere aveti despre baietii care povestesc iubitelor lor aventurile cu fostele? Mai ales daca se cun intre ele. e doar lauda sau si un pic de adevar? o prietena imi povestea despre ex-iubita prietenului ei ce si cum facea sex cu ala! toate pozitiile si tipurile pe care le practicau... mi se pare scarbos sa spui asta iubitei tale :oops: aaaaaaaa,si sa nu mai spun ca a parasit-o pe aia pt ca ii facuse un oral si desi i-a placut....nu a mai putut fi cu ea :oops: eu cred ca e pura inventie,voi?

pinklollypop

Re: barbatii si sexul

Mesajde pinklollypop » Vin Ian 28, 2011 8:29 pm

denisaalina009 scrie:Buna!
Voi ce parere aveti despre baietii care povestesc iubitelor lor aventurile cu fostele? Mai ales daca se cun intre ele. e doar lauda sau si un pic de adevar? o prietena imi povestea despre ex-iubita prietenului ei ce si cum facea sex cu ala! toate pozitiile si tipurile pe care le practicau... mi se pare scarbos sa spui asta iubitei tale :oops: aaaaaaaa,si sa nu mai spun ca a parasit-o pe aia pt ca ii facuse un oral si desi i-a placut....nu a mai putut fi cu ea :oops: eu cred ca e pura inventie,voi?

Bine ai spus tu "baieti" pentru ca un barbat adevar nu vorbeste despre viata sa sexuala si cu atat mai putin nu se lauda in gura mare cu ce pozitii si fantezii a incercat! Mie mi se pare dezgustator sa iti expui asa viata privata, cu atat mai mult sa te apuci sa ii povestesti actualei tale iubite ce faceai cu "fosta"! Eu i-as da doua palme si dusa as fi! Nu stiu daca e inventie sau de ce ar inventa cineva asa ceva... cat despre faza cu "oralul", mai sunt neanderthalieni care sustin ca nu pot face astfel de lucruri cu iubita, ca doar iubita trebuie pusa pe un piedestal si venerata, astfel de lucruri le faci cu amanta, in general o femeie de moravuri "mai usoare" :D Cu iubita/nevasta faci sex cu lumina stinsa sub plapuma si dupa aceea te duci la amanta si iti faci de cap :)) Sunt tot felul de oameni... nu trebuie sa te sochezi:D

pe_lucia

Mesajde pe_lucia » Sâm Ian 29, 2011 2:12 pm

Mizerabil temperament trebui e sa aiba acea persoana care isi istoriseste experientele sexuale adevarate sau nu in detaliu.

anna_d

Mesajde anna_d » Sâm Ian 29, 2011 4:49 pm

Foarte urat din partea lui!

maryplum

Mesajde maryplum » Dum Ian 30, 2011 8:49 pm

Am un coleg care povesteste ce si cum, cu lux de amanunte. Mi se pare marlanie!
http://strangcureaua.ablog.ro/
CUM SA FACI ECONOMII PE TIMP DE CRIZA

denisaalina009

Mesajde denisaalina009 » Lun Ian 31, 2011 9:48 pm

sincer si eu mai obisnuiam inainte sa imi descos iubitul:cum era cu fosta,era mai buna?saruta mai bn,se purta mai frumos? pana cand mi-am dat seama ca pe el il iritau aceste discutii si mie nu imi faceau prea bn pt ca daca imi spunea cv de bine ma enervam tare mult! asa ca acum e f bn pt ca nu mai treb sa ne tot enervam unul pe celalalt!

gHelena

Mesajde gHelena » Mar Feb 01, 2011 2:17 pm

E in natura masculina sa se laude cu astfel de lucruri, chiar daca uneori nici macar nu sunt adevarate. Astfel de barbati ori sunt complexati, ori vor sa para mai interesanti, cert este ca laudarosenia de acest gen este un semn clar ca au un caracter destul de indoielnic.
Elena Gherasim

copaciu_simina

Mesajde copaciu_simina » Sâm Mar 03, 2012 12:10 pm

Mi se pare lipsa de bun simt si fata de persoana cu care a fost si fata de persoana cu care este...eu una nu as putea asculta asemenea povesti mi se par penibile,acel baiat nu are caracter

alexafa

Mesajde alexafa » Vin Mar 16, 2012 4:56 am

de la unii barbati chiar nu ai ce pretentii sa ai ...

RoxxRoxy

Mesajde RoxxRoxy » Mie Mar 28, 2012 3:01 pm

Fiecare persoana ar trebuie sa stie exact care subiecte tin de domeniul personal si care pot fi povestite in gura mare.

sexshoplove

Mesajde sexshoplove » Joi Mai 31, 2012 5:19 pm

daca discutii despre o relatie de acum 5 ani acest subiect cu nevasta ta cu care esti casatorit de ceva timp nu cred ca va avea vreun impact, insa daca discuti cu iubita actuala despre fota ta iubita cu care erai impreuna acum 1 luna atunci poate avea efecte negative asupra relatie voastre...

Leide

Mesajde Leide » Lun Iul 16, 2012 5:48 pm

Persoanele de genul asta au un caracter urat, ca si alte tipuri de persoane sunt josnice si trebuie evitate, urmatoarea vei fi tu, despre care va sti tot orasul, vorba vine.
...

Nicoleta_Leahu

Mesajde Nicoleta_Leahu » Lun Feb 25, 2013 10:17 pm

claudiaico

Mesajde claudiaico » Vin Mar 29, 2013 3:10 am

barbatii de genul asta nu au pic de respect fata de actuala lor prietena!

zane20

Mesajde zane20 » Mie Iul 24, 2019 11:49 am

De obicei se exagereaza mult in astfel de povestiri!