Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

se imparte intre mine si mama lui:(

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

_VoguE_

Re: se imparte intre mine si mama lui:(

Mesajde _VoguE_ » Mie Apr 20, 2011 1:02 pm

alexxia10, daca ai vazut ca nu primesti raspuns si ca nu te crede nimeni de ce mai intri aici? sa stai sa te tiganesti? Daca erai asa desteapta si culta precum pretinzi nu mai intrai pe forum.
Si ma rog daca tot denigrezi atat de mult Romania si romanii si pe langa asta pretinzi ca nu esti de aici de ce nu ai pus draga intrebarea pe un site care apartine de tara de unde vii matale si unde implicit se vorbeste limba ta?

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Apr 20, 2011 6:51 pm

:!: :!: :!: :!: :!: :!:

WhiteGeisha

Mesajde WhiteGeisha » Mie Apr 20, 2011 10:42 pm

larissa.maria scrie:Mama mia, ce marghiolitze.... :mrgreen: :mrgreen: ...dornice de putina atentie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...nu vi s-au rezolvat problemele, bravati si voi, cu buzitele umflate... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...Nu va mai obositi sa deschideti topicuri la plesneala, cititi ce au mai scris si alte amarate ca voi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bine ca s-a ajuns madam, acum are tupeu sa faca pe curajoasa pe forumuri si sa dea lectii tuturor..dupa razboi, multi viteji se-arata:>:>

alexxia10

Mesajde alexxia10 » Joi Apr 21, 2011 12:18 am

_VoguE_ scrie:alexxia10, daca ai vazut ca nu primesti raspuns si ca nu te crede nimeni de ce mai intri aici? sa stai sa te tiganesti? Daca erai asa desteapta si culta precum pretinzi nu mai intrai pe forum.
Si ma rog daca tot denigrezi atat de mult Romania si romanii si pe langa asta pretinzi ca nu esti de aici de ce nu ai pus draga intrebarea pe un site care apartine de tara de unde vii matale si unde implicit se vorbeste limba ta?

ete ca sa stai si tu o saptamana intreaga sa te intrebi ca mamaitze ca voi altcv mai bun nu au de facut:P

alexxia10

Mesajde alexxia10 » Joi Apr 21, 2011 12:20 am

larissa.maria scrie:Mama mia, ce marghiolitze.... :mrgreen: :mrgreen: ...dornice de putina atentie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...nu vi s-au rezolvat problemele, bravati si voi, cu buzitele umflate... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...Nu va mai obositi sa deschideti topicuri la plesneala, cititi ce au mai scris si alte amarate ca voi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

amarata esti tu tanti, la cate mesaje ai postate pe forumul asta e clar ca acasa la tine nu te baga nimeni in seama:P mi-e mila de barbatul din viata ta daca exista unu evident;) cine ar suporta crizele tale de menopauza??;;):))

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Apr 21, 2011 7:37 am

Marghiolitzelor, la cat artag revarsati pe aici, acumulat de la lipsa de atentie si de la fliturile luate de la barbati, sunteti mai aproape de menopauza decat credeti... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.... mai bine cautati un topic numit "Sfaturi pentru gaste" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dana68

Mesajde dana68 » Joi Apr 21, 2011 8:20 am

Doamnelor,suntem in saptamana dinaintea Pastelui,nu va mai certati! :D Aduceti-va mai bine aminte ca Isus a murit pe cruce,pentru mine,pentru voi si pentru a primi iertare cu totii.

"Ingaduiti-va unii pe altii, si daca unul are pricina sa se planga de altul, iertati-va unul pe altul. Cum v-a iertat Hristos, asa iertati-va si voi"(Coloseni 3:13) Dar daca nu iertati oamenilor greselile lor, nici Tatal vostru nu va va ierta greselile voastre. (Mat.6:15)

Intelegi alexxia? Daca nu o ierti pe larissa,nici Dumnezeu nu te iarta pe tine?(in cazul in care crezi in Dumnezeu)
Intelegi larissa? In zadar friptura de miel :D ...

Viata e frumoasa, si pentru fiecare problema exista o rezolvare!Trebuie doar sa stim unde sa o cautam! :D :D :D Nu va impovarati cu certuri zadarnice!
"Lumina lumineaza in intuneric, si intunericul n-a biruit-o."

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Apr 21, 2011 10:56 am

Dana, ma cunosti de ceva vreme...nu ma cert...ma distrez de "parasitele" astea din cauza gurii lor prea bogate... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...sa nu amestecam aici cele sfinte... :D

alexxia10

Mesajde alexxia10 » Joi Apr 21, 2011 1:13 pm

larissa.maria scrie:Dana, ma cunosti de ceva vreme...nu ma cert...ma distrez de "parasitele" astea din cauza gurii lor prea bogate... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...sa nu amestecam aici cele sfinte... :D

te " distrezi" pentru ca altcv mai bun nu ai de facut d-aia:) nu ai cum sa le amesteci pentru ca tu esti straina de tot ceea ce inseamna bun simt si crestere aleasa...vai de aducatia ta, mama ta nimic nu te-a invatat;) ramai tu pe forumul asta de doi lei, eu imi indrept atentia spre alte forumuri unde gasesti replici cu adevarat folositoare si nu galgeava de la mamaitze nesatisfacute ca tine! cearta-te singura:)) pensie usoara:*:)))

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Apr 22, 2011 4:06 pm

Foarte bine...du-te pe forumuri de gaste toante, care din lipsa de atentie deschid topicuri de tot rasul... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Apr 22, 2011 4:09 pm

Si nu e un forum de 2 lei...ca nu se potriveste cu toantele, e cu totul alta poveste... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Roxi.butterfly

Mesajde Roxi.butterfly » Lun Mai 09, 2011 4:39 pm

Nu o mai judecati asa pe larissa.maria, eu cred ca are o personalitate puternica, stie ce vrea, si mie imi cam place cum va pune la punct.:))

Roxi.butterfly

Mesajde Roxi.butterfly » Lun Mai 09, 2011 4:44 pm

larissa.maria, tu chiar ai umor!:))))

_VoguE_

Mesajde _VoguE_ » Mar Mai 10, 2011 2:48 pm

alexxia10 scrie:
_VoguE_ scrie:alexxia10, daca ai vazut ca nu primesti raspuns si ca nu te crede nimeni de ce mai intri aici? sa stai sa te tiganesti? Daca erai asa desteapta si culta precum pretinzi nu mai intrai pe forum.

ete ca sa stai si tu o saptamana intreaga sa te intrebi ca mamaitze ca voi altcv mai bun nu au de facut:P

Dar ce te-ai atacat draga doamna asa?
Stai tu calma ca am si alte treburi de facut, nu stau ca tine toata ziua sa ma cert pe forum.

AnteriorUrmătorul