Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Sa discutam fara perdea despre parul pubian al barbatilor!

Cine nu a avut macar o data probleme in dragoste? Iti pui intrebari de genul "Ma inseala?", "M-a iubit vreodata cu adevarat", "Sa-l parasesc pentru ca.."? Daca te regasesti in descriere te asteptam sa-ti spui oful. Pe fericitele cu relatii de basm le asteptam cu sfaturi utile.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Eda89

sal all

Mesajde Eda89 » Dum Oct 18, 2009 8:22 pm

bv pt acest subiect.e chiar interesant.eu aleg 8.chiar daca pe iubitul meu meu nu il incanta acest lucru , deoarece el zice ca il mananca zona asta daca se epileaza(bine el e un pic mai comod din toate punctele de vedere). eu zic ca anumite parti ale corpului arata mult mai bine fara par.tare forumul

beatricea

Mesajde beatricea » Mar Oct 20, 2009 9:33 pm

Si eu sunt de parere ca un barbat epilat e mult mai interesant nu cred ca mai traim in epoca aia cand se zicea ca barbatul trebuie sa fie mai urat ca dracu, trebuie sa-i puta picioarele si sa aiba par peste tot :lol: :lol:

choco_alis

Mesajde choco_alis » Mie Noi 11, 2009 6:12 pm

Eu zic brazilian.. si sa stiti ca am auzit destui care se epileaza...cativa si cu ceara sau crema..dar majoritarea cu aparatul.. Acum un an eu mi'am epilat fostul cu benzi :))) Nu inghinal dar pe aproape .. in zona pulpelor..nu am apucat sa pun decat de 2 ori.. nu suporta atata durere ..Spre deosebire de noi.. ei nu sunt asa curajosi si nu tin asa de mult la aspectul fizic.. Poate incerc sa il conving si pe actualul sa incerce benzile :twisted: .. el are grija sa fie smooth acolo jos dar vreau sa il chinui putin :-"

Butterfly123

Mesajde Butterfly123 » Vin Noi 13, 2009 6:47 pm

choco_alis scrie:Eu zic brazilian.. si sa stiti ca am auzit destui care se epileaza...cativa si cu ceara sau crema..dar majoritarea cu aparatul.. Acum un an eu mi'am epilat fostul cu benzi :))) Nu inghinal dar pe aproape .. in zona pulpelor..nu am apucat sa pun decat de 2 ori.. nu suporta atata durere ..Spre deosebire de noi.. ei nu sunt asa curajosi si nu tin asa de mult la aspectul fizic.. Poate incerc sa il conving si pe actualul sa incerce benzile :twisted: .. el are grija sa fie smooth acolo jos dar vreau sa il chinui putin :-"

hahaha Go Girl! Mi-ai placut la faza asta cu "sa-l chinui putin" :P

dulceanutza

Mesajde dulceanutza » Dum Noi 15, 2009 1:14 pm

Jos parul pubian! :lol: Nu-mi place parul pubian. Iubitul meu se ingrijeste , ori il rade de tot ori il tunde foarte foarte scurt cand se mai irita. Eu personal nu il suport , pentru mine m-am gandit si la o depilare definitiva pentru aceasta zona :)

moisadana

Locaţie: Cluj Napoca

Mesajde moisadana » Lun Noi 16, 2009 3:25 pm

Clar poza 8...cel mai igienic si estetic :)

hot_tequila

Locaţie: Bucuresti

Mesajde hot_tequila » Joi Noi 26, 2009 12:58 pm

Da, e un topic mai...deosebit :wink: :lol: :lol:
Pai eu as zice modelul nr 7 (parca landing strip), ca sa ii las si lui totusi ceva... :lol:
http://verze.ro
simtul umorului nu a murit

melissa.dana

Mesajde melissa.dana » Lun Dec 14, 2009 12:17 am

Nu m-ati lamurit: cand va deranjeaza parul pubian al barbatului?

anna_d

Mesajde anna_d » Vin Ian 22, 2010 4:35 pm

Parul e ceva natural, de ce sa ma deranjeze?
Important e sa fie curat, ingrijit.

anasoltan

Mesajde anasoltan » Mie Feb 03, 2010 3:22 am

ce subiect delicat :lol: :lol: :lol:

vanillacream

Mesajde vanillacream » Sâm Feb 20, 2010 11:22 pm

:P eu sunt pentru nr 7 deoarece..barbatzi....ori se incadreaza sub nr 1 si nu isi bat capul....ori..se incadreaza sub nr 8 pentru a corespunde iubitei sale... :roll:eu sunt pentru forme neobisnuite ... :D :D :D :D :D :D :D

vanillacream

Mesajde vanillacream » Sâm Feb 20, 2010 11:24 pm

ca sa vb ca intre fete...sunt sigura ca si baietzii...doresc..ca partenera...lor sa iasa din rutina si sa aiba si ea o forma neobisnuita....m-am convins :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ladima

Re: Sa discutam fara perdea despre parul pubian al barbatilor!

Mesajde ladima » Lun Mai 17, 2010 7:10 pm

bai duva...k barbatu meu s epileaza...se rade tot timpu.e igienic..eu cred k in ziua d azi...barbatii se ingrijesc la fel k femeile.si dak exista vreounu paros...sai fie rusineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....iar voua gagici va e rusine cumva sai determinati so faca...??

Terentel

Mesajde Terentel » Joi Mai 27, 2010 10:09 am

Din partea unui barbat, va pot spune ca e mai bine cu totul ras, p-acolo si asta din motive igienice. Altfel la prima mica transpiratie apare senzatia manelistica de a te scarpina de parca nu mai este ziua de maine, in zona respectiva. Plus de asta daca esti complexat de marime cica ti se va parea mai mare... desi tot complexat vei ramane daca e sa-mi dau si eu cu parerea... Imi aduc aminte de un editorial din Playboy de acum vreo 10 ani intitulat "Nu e floare ca narcisa, nici barbat ca Monalisa" unde se discuta subiectul. Concluzia era ca de la departare un tractorist tanar muschiulos si plin de sudoare ar parea o imagine incitanta, dar de la apropiere mirosul ti-ar schimba parerea... sau pentru unii nu. :roll:
Nihil sine Deo

georgyana_silvia

Mesajde georgyana_silvia » Lun Iul 05, 2010 2:18 am

sincer mie imi place nr.8 de 4 X Brazilian :D si chiar asa se si face iubitul meu! :D

AnteriorUrmătorul