Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Fetelor cumparati haine copii online?

Sa ai o familie fericita si sa cresti un copil nu este tocmai usor. Mereu se ivesc tot felul de probleme. Nu-i asa ca iti doreai sa ai un loc unde sa poti discuta despre ele cu o multime de alte femei care au nevoie, ca si tine, de cateva sfaturi? Fa schimb de experiente cu mamicile si sotiile de pe Diva Hair!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Ariana91

Re: Fetelor cumparati haine copii online?

Mesajde Ariana91 » Vin Ian 29, 2016 4:12 pm

Buna mami,
Eu am cumparat mereu online de la un magazin in care eu sincer am incredere.I-am luat si bebelusului meu dar si petnru o nepotica.
Intradevar sunt un pic mai scumpe dar merita banii.
Eu sunt foarte multumita .
Iti pun link-ul in raspuns ,poate iti place ceva.pop
http://www.bucuria-piticilor.ro

andi1981

Mesajde andi1981 » Vin Apr 01, 2016 11:54 am

am vazut raspunsurile mamicilor de aici si am zis sa vin si eu cu o opinie.
prefer magazinele online din trei motive : pot sa compar produsul si pretul cu cel al magazinelor normale, de cele mai multe ori au preturi mult mai rezonabile iar daca masura nu se potriveste pot sa le schimb.
ce-i drept nu mi s-a intamplat de multe ori sa le returnez, doar cand marimea nu era buna fetitei mele si de fiecare data am putut sa fac asta.
de curand, am comandat un costum de baie pentru fetita mea de pe www.zdubi.ro iar cei de acolo m-au sunat inclusiv sa verifice inaltimea copilului ca sa fie siguri ca am ales produsul bun.

Emma_Rebela

Mesajde Emma_Rebela » Vin Mai 27, 2016 3:22 pm

Am gasit niste sandalute pentru copii http://contessinaboutique.ro/incaltaminte?ft_pr_producator=Primigi adorabile la Contessina Boutique. Au magazin si in Mall Floreasca dar produsele pot fi comandate si online si ajung in douc urierin curier.

Anterior