Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Echilibru in gradinite

Sa ai o familie fericita si sa cresti un copil nu este tocmai usor. Mereu se ivesc tot felul de probleme. Nu-i asa ca iti doreai sa ai un loc unde sa poti discuta despre ele cu o multime de alte femei care au nevoie, ca si tine, de cateva sfaturi? Fa schimb de experiente cu mamicile si sotiile de pe Diva Hair!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

scamp

Echilibru in gradinite

Mesajde scamp » Joi Aug 07, 2014 11:33 am

Dragi părinți si educatoare!
Dorim sa lansam o campanie numita: “Echilibru în grădinițe”

Am oferi grădinițelor timp de 1 săptămână, 4 biciclete fără pedale. Astfel, copiii pot învața și se pot împrieteni cu bicicleta fără pedale.

Pe părinți îi rugam sa ne ajute cu numele și adresa grădiniței la care sunt copiii și la care ar vrea sa trimitem bicicletele fara pedale pentru a le încerca copii, fără niciun cost. Noi vom lua legătura cu grădinița și vom stabili detaliile și data când vor ajunge bicicletele în grădiniță.

Grădinițele pot cumpăra bicicleta fără pedale la un preț foarte avantajos.

Pentru înscrieri și cerere de oferta ne puteți contacta prin mail la: info@bicicletafarapedale.ro sau prin telefon la nr: 0743-645.368

Viata e frumoasa pe 2 roti!

Imagine

Biciclete fara pedale | Accesorii | Echipamente de protecție

Foxy75

Re: Echilibru in gradinite

Mesajde Foxy75 » Vin Aug 22, 2014 12:46 pm

Super idee. Baietelul meu este la grupa mare la Puiutul Pufos, din sectorul 3, la Dristor. Si de la toamna va merge si fetita la grupa fooooooarte mica :D . Cel putin pentru unul dintre ei cred ca va fi distractie maxima. Luati datele gradinitei de pe site www.puiutulpufos.ro si contactati-i. Oamenii de acolo sunt senzationali, sunt deschisi la tot ce e nou si iubesc tare mult copiii. Cred ca va vor primi cu bratele deschise.

t3stycool

Re: Echilibru in gradinite

Mesajde t3stycool » Mie Iul 29, 2015 10:16 am

Este o idee excelenta, va recomand gradinita unde sunt inscrisi copiii mei si anume Gradinita Plusica. Gradinita este una particulara ce se afla in sectorul 3 si are un personal foarte atent si amabil. Le puteti lua datele de contact de pe www.gradinitaplusica.ro