Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

apartamente in complexele imobiliare

Sa ai o familie fericita si sa cresti un copil nu este tocmai usor. Mereu se ivesc tot felul de probleme. Nu-i asa ca iti doreai sa ai un loc unde sa poti discuta despre ele cu o multime de alte femei care au nevoie, ca si tine, de cateva sfaturi? Fa schimb de experiente cu mamicile si sotiile de pe Diva Hair!

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Luanavlad

apartamente in complexele imobiliare

Mesajde Luanavlad » Mar Dec 09, 2014 11:43 am

Buna, ce parere aveti despre apartamentele in complexele imobiliare din bucuresti? As vrea ca pana la primavara sa ma mut, am fost deja sa vad cateva apartamente dar nu m-a atras nimic, mi-au parut prost ingrijite pentru pretul pe care-l cer. Sunt in cautarea unui apartament de 2 camere, in jurul a 53.000 euro. ..cam asta e bugetul. Ceva recomandari? Multumesc anticipat

Larisa_Boom

Re: apartamente in complexele imobiliare

Mesajde Larisa_Boom » Joi Dec 11, 2014 2:41 pm

Salutare, te-ai uitat la complexele din nordul bucurestiluui? Am inteles ca sunt ft bine cotate si ca pret si calitate. O prietena a mea s-a mutat in cosmopolis, e ft multumita deocamdata...bine, sta de 3 luni abia, dar mi-a zis ca e ft incantata de lumea de –acolo si ca poate sa se duca la piscina si la sala imediat dupa serviciu, pentru ca sunt ambele in complex. Mai cauta si pe forumuri pareri 