Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Cine gateste la voi in casa?

Nu toate femeile sunt gospodine desavarsite precum, celebrul personaj din "Desperate Housewives", Bree Van De Kamp. Daca esti mai degraba o Gabrielle Solis cu siguranta vei considera ca o reteta noua este mereu bine-venita mai ales daca se incadreaza si in categoria "gustos si usor de preparat".

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

adiela

Re: Cine gateste la voi in casa?

Mesajde adiela » Joi Dec 29, 2011 9:14 pm

Uau .... Arata super bine si cred ca a fost si super gustos ...

elenush112 scrie:
Capturelk.PNG
Eu gatesc cu placere si mai ales satisfactia vine din aprecierea lui pentru efortul pe care il depun si pentru gurstul mancarurilor...fac acest lucru cu mare drag si pasiune ...nu vad nimic obositor si cu toate astea am timp si de mine! Cand si el are timp mereu ma ajuta si ii place sa se simta util insa cateodata il dau eu afara din bucatarie...! :D :P
V-am atasat o poza cu tortul pe care l-am facut de Paste!Imi place sa fac poze la ceea ce gatesc...popici si spor la gatit!

copaciu_simina

Mesajde copaciu_simina » Sâm Mar 03, 2012 12:28 pm

Cred ca in general gatesc femeile,mie imi place sa gatesc orice si nu este un chin sa-mi petrec cateva ore in bucatarie :D

GeorgianaBB

Mesajde GeorgianaBB » Sâm Iun 30, 2012 8:17 pm

In principiu, eu! :D Azi am facut pui la gratar si cu un sos tzatziki, ca e lejer, de vara, dar mai ales gustos!!

estifrumoasa

Mesajde estifrumoasa » Mar Sep 03, 2013 2:40 pm

10% eu, restul... prietenul meu... bine, are si mai mult timp decat mine... si culmea ii si place, pe cand eu detest sa gatesc... eu spal vasele totusi :D
Magazin online de cosmetice, bijuterii, lenjerie sexy si costume de baie: http://estifrumoasa.ro

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Vin Feb 13, 2015 4:19 pm

De obicei eu, dar pot spune ca sotul care spune ca nu se pricepe la gatit uneori ma uimeste :D . Are niste idei nu prea intalnite dar mancare are un gust incredibi. Sincer nici nu stiu cum face acest lucru dar se pricepe :D. DAR, nimenu nu gateste mai bine decat mama asta e 100% sigur :D

vioricaciures

Mesajde vioricaciures » Mie Feb 25, 2015 8:59 pm

:))) eu! gatesc

vioviovio

Mesajde vioviovio » Mie Feb 25, 2015 9:01 pm

La noi gateste cine apuca: suntem destul de intelegatori cand vine vorva de deadline-uri si din fericire ne descurcam amandoi in bucatarie cat sa iasa o masa decenta

laviniasarca

Mesajde laviniasarca » Vin Sep 11, 2015 12:35 pm

La noi acasa, sotul este bucatarul :D si face o mancare delicioasa! Mai greu cu facutul curateniei dar bine ca exista firme care ofera servicii de curatenie la domiciliu care iti lasa casa luna si bec.

vioviovio

Mesajde vioviovio » Vin Noi 27, 2015 7:51 am

laviniasarca scrie:La noi acasa, sotul este bucatarul :D si face o mancare delicioasa! Mai greu cu facutul curateniei dar bine ca exista firme care ofera servicii de curatenie la domiciliu care iti lasa casa luna si bec.

:))) se spune ca cei mai buni bucatari sunt barbatii

Anterior