Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Salteaua miroase a mucegai!

Nu toate femeile sunt gospodine desavarsite precum, celebrul personaj din "Desperate Housewives", Bree Van De Kamp. Daca esti mai degraba o Gabrielle Solis cu siguranta vei considera ca o reteta noua este mereu bine-venita mai ales daca se incadreaza si in categoria "gustos si usor de preparat".

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

dia_nutza

Salteaua miroase a mucegai!

Mesajde dia_nutza » Mar Noi 19, 2013 3:08 pm

Ce pot sa fac? Mai mult ca sigur o arunc, dar ce saltea sa iau care sa nu mai mucegaiasca si sa fie bune pentru spate, sa ma tina peste un an? Este absurd ce mi se intampla, nu stiu de ce a mucegait.

vioviovio

Re: Salteaua miroase a mucegai!

Mesajde vioviovio » Mar Noi 19, 2013 10:17 pm

Wooow - nu stiu ce saltea ai avut pana acum, dar daca a mucegait ai o mare problema cu umezeala din casa; ai fost inundata? Cat de des aerisesti? Considera sa cumperi si un dezumidificator in viitor. In urma cu jumate de an mi-am luat noua saltea si mi-am ridicat aceleasi probleme: sa imi tina coloana intr-o pozitie corecta, sa nu mucegaiasca, sa aibe doua fete in functie de sezon, sa nu fac alergii, etc. Iti recomand http://www.expert-saltele.ro au o gama larga de saltele (orto, super orto, memory foam,etc) si la toate au descrieri bine facute: gasesti acolo pana si din ce sunt facute arcurile, daca ii una pe arcuri.

Moni_gl

Mesajde Moni_gl » Joi Feb 04, 2016 1:02 pm

iti recomand o saltea care elimina umiditatea cum ar fi Morfeus

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Iun 04, 2016 5:29 pm

:mrgreen:
dia_nutza scrie:Ce pot sa fac? Mai mult ca sigur o arunc, dar ce saltea sa iau care sa nu mai mucegaiasca si sa fie bune pentru spate, sa ma tina peste un an? Este absurd ce mi se intampla, nu stiu de ce a mucegait.

Pai nu te mai pisha in pat si nu mai mucegaieste...sau vrei sa ne bagi una cu salteaua minune?