Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

apartament in zona ieftina si decenta in bucuresti

Nu toate femeile sunt gospodine desavarsite precum, celebrul personaj din "Desperate Housewives", Bree Van De Kamp. Daca esti mai degraba o Gabrielle Solis cu siguranta vei considera ca o reteta noua este mereu bine-venita mai ales daca se incadreaza si in categoria "gustos si usor de preparat".

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

ll14

apartament in zona ieftina si decenta in bucuresti

Mesajde ll14 » Vin Oct 31, 2014 4:51 pm

Buna, imi puteti recomanda o zona ieftina si decenta in Bucuresti? Ma intereseaza sa cumpar un apartament cu 3 camere, dar nu vreau sa stau o ora in trafic pana ajung la serviciu. Voi unde stati, sunteti multumiti de zona?

vioviovio

Re: apartament in zona ieftina si decenta in bucuresti

Mesajde vioviovio » Vin Oct 31, 2014 6:38 pm

Ieftin si bun? In imobiliare? :))) Ok... O zona bunicica este Bucurestii Noi, dar nu stiu cat de ieftin. Bun e si in Otopeni, ajungi usor in Bucuresti, e mai ieftin ca-n capitala, oricum. Spre Mogosoaia, am vazut niste apartamente noi. Compara si tu preturile pe http://www.gimo.ro/ si vezi ce e ieftin. Militari e aglomerat, Bergeni nu e prea safe, Dristor e aglomerat, Titan e zona buna la parc, dar nu e prea ieftin... Rahova nu e linistit, Ferentari e periculos, poate Bragadiru, e mai ieftin

Luanavlad

Re: apartament in zona ieftina si decenta in bucuresti

Mesajde Luanavlad » Mar Ian 13, 2015 4:29 pm

Buna, depinde ce intelegi prin ieftin  eu de exemplu stau in complexul cosmopolis si sunt ft multumita. Stiu ca multa lume se fereste de zona de n-e a bucurestiului, ca ba sunt probleme cu transportul, ba ca faci mult pana la serviciu. Stau de 4 luni si am apucat sa merg si cu autobuzele de aici si cu masina. Intr-adevar cu masina e mult mai ok, dar asta e valabil in orice cartier. Autobuzele vin la intervale ok, de obicei fac cam 20 minute pana-n unirii. Zona e ft ok sa stii, complexul nu e deloc izolat, e un Carrefour super aproape, sunt restaurante si am vazut ca ft multi isi duc copiii la scolile si gradinitele din apropiere. Nu stiu exact care e bugetul tau, dar parerea mea e ca merita sa arunci o privire si la complexele rezidentiale, in ultima vreme constructiile de acest gen au devenit din ce in ce mai mai bine puse la punct. Spor la cautari !