Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

pe ce inregistreaza camera video?

Nu toate femeile sunt gospodine desavarsite precum, celebrul personaj din "Desperate Housewives", Bree Van De Kamp. Daca esti mai degraba o Gabrielle Solis cu siguranta vei considera ca o reteta noua este mereu bine-venita mai ales daca se incadreaza si in categoria "gustos si usor de preparat".

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

dia_nutza

pe ce inregistreaza camera video?

Mesajde dia_nutza » Joi Noi 26, 2015 11:57 am

dragi dive, vreau sa cumpar 2 camere video, am inceput sa caut prin magazine online, sa compar preturi, dar mi-am dat seama ca nu stiu pe ce salvez inregistrarile... adica, filmeaza la infinit, ok, dar pe se salveaza filmarea? daca aveti deja camere de supraveghere montate, va rog sa imi spuneti si mie ce ati facut, ce ati luat, cum ati montat samd. multumesc!

vioviovio

Re: pe ce inregistreaza camera video?

Mesajde vioviovio » Vin Noi 27, 2015 7:47 am

Buna,
Ca sa-ti spun sincer, nu ma pricep. M-am lasat pe mana celor de Skut, le-am explicat ce am nevoie si mi-au recomandat o camera Dahua cu infrarosu, ca asta http://www.skut.ro/camera-de-supraveghe ... -hfw1000r/ si un DVR tot Dahua pe care se pun inregistrarile. Cel mai bine suni la Skut si spui ce ai nevoie, te ajuta ei. Eu sunt multumita de achizitie. Inainte sa cumpar m-am interesat pe net si Dahua e una dintre cele mai mari firme care produc echipamente de genul asta.

Simona_Panf

Re: pe ce inregistreaza camera video?

Mesajde Simona_Panf » Mar Ian 26, 2016 12:27 pm

Buna,

Evident, ai nevoie de un DVR performant, locul unde sunt stocate toate imaginile primite de la camerele de supraveghere video pentru interior si exterior.
Iti recomand sa cumperi de la A2T, ei au preturi mai mici decat competitia, plus ca si garanteaza mult timp pentru calitatea produselor pe care le vand online. Uite un astfel de DVR performant: https://www.a2t.ro/dvr-8-canale.
Sper sa iti fie cu folos!