Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Cu ce scoatem petele?!

Nu toate femeile sunt gospodine desavarsite precum, celebrul personaj din "Desperate Housewives", Bree Van De Kamp. Daca esti mai degraba o Gabrielle Solis cu siguranta vei considera ca o reteta noua este mereu bine-venita mai ales daca se incadreaza si in categoria "gustos si usor de preparat".

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Feb 23, 2010 12:54 am

Vai, ti-ai neglijat copilul, ca sa scrii imbecilitati? Bau-bau din spatele monitorului...
Oricum, ai cazut in plasa, ai dat un recital de toata frumusetea...celelalte forumiste vor vedea cu ce se ocupa admina de la "supermami " si ce limbaj periferic are...deci vor "aprecia" in consecinta lucrurile interesante pe care ai promis ca le vor intalni daca iti vor accesa forumul...fiindca tot ai pomenit de IQ... :lol: :lol: :lol:

andreea1001

Re: Cu ce scoatem petele?!

Mesajde andreea1001 » Vin Noi 26, 2010 2:57 pm

mereu ne punem intrebarea cum scapam de pete?eu am incercat cu axion pentru grasimi si a mers,pentru celealate pete am pus vanish direct pe pete.

CatrinelMarin

Re: Cu ce scoatem petele?!

Mesajde CatrinelMarin » Lun Mar 26, 2012 9:50 am

Buna fetelor! Cel mai important lucru este cat veche este pata pe haine. Cu cat este mai veche cu atat se scoate mai greu. Avand copilasi mici,am mari probleme cu pete de suc de fructe,in special cu cel de afine sau morcovi. Pur si simplu cu orice am incercat nu ies,pana cand am dat de K2r Multi Purpose Stain Remover,este o solutie cu pulverizator care ma ajuta sa scot cam orice pata. Functioneaza si pentru petele de machiaj. Eu il am de la o prietena din FRANTA,dar din cate am auzit se gaseste si in CORA si probabil si online Spor la treaba!!!! :D

Anterior