Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Cu ce scoatem petele?!

Nu toate femeile sunt gospodine desavarsite precum, celebrul personaj din "Desperate Housewives", Bree Van De Kamp. Daca esti mai degraba o Gabrielle Solis cu siguranta vei considera ca o reteta noua este mereu bine-venita mai ales daca se incadreaza si in categoria "gustos si usor de preparat".

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

sarbu_clau

Mesajde sarbu_clau » Lun Feb 22, 2010 6:33 pm

Larissa daca ai ceva de comentat la adresa altora mai bine tine pentru tine,nu incerca sa ataci alte persoane aiurea.daca nu iti place forumul respectiv nu te obliga nimeni sa ramai. Scurt si la obiect.

sarbu_clau

Mesajde sarbu_clau » Lun Feb 22, 2010 6:36 pm

Si se vede nivelul intelectual al persoanelor de pe diva.Foarteeeee intelectuale sunteti de scrieti vorbele astea. Diva e un site cu forum,acela e doar forum. :wink: invata sa faci diferenta si sa te comporti "intelectual" ca vad ca asa vrei sa lasi impresia

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Feb 22, 2010 7:02 pm

Vaaaai, domnisoara autoritate in materie de pete e ofensata...Nu stiu de ce iti mai pierzi vremea pe aici, cand la tine pe forum se emit atatea teorii "interesante"!

sarbu_clau

Mesajde sarbu_clau » Lun Feb 22, 2010 7:17 pm

Se pare ca forumul Diva are virusi.Ar trebui curatat. Si cu asta am incheiat tot. Si poate ca sunt mai mare ca tine.ar trebui sa stii sa respecti oamenii de langa tine

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Feb 22, 2010 10:23 pm

Ca sa inchei ceva, trebuia sa fi spus ceva...n-am remarcat... :lol: :lol: :lol: ca ai avea ceva interesant de spus...dar daca tie ti se pare ca cineva e interesat de ceea ce ai copiat tu despre pete, go on...desi nu mi s-a parut sa iti dea cineva atentie...poate mami_claudia, care s-ar putea sa fie alt "nume de scena" de al tau...sau poate nu...

sarbu_clau

Mesajde sarbu_clau » Lun Feb 22, 2010 10:26 pm

Imi pare rau sati spun draguta eu nu folosesc nume de scena cum folosesti tu. Eu nu ma ascund in fata unor nume aiurea. Si deja esti prea penibilia.Nu stau sati mai dau atentie.Ca deja primesti prea multa bucura-te singurica de forumul asta

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Feb 22, 2010 10:30 pm

Acuma nu trebuie sa te superi, mi s-a parut ca ai semana cu mami_claudia...de la problematica, mod de abordare, la "ortografie"...Ma bucur ca revii in sfere inalte, la minunatul tau forum...Invitatia ar fi trebuit sa sune "Hai sa vorbim vorbe, ca si asa nu avem nimic de comunicat". Succes!

mami_claudia

Mesajde mami_claudia » Lun Feb 22, 2010 11:37 pm

larissa.maria

Data înscrierii: 16/Feb/2010

Trimis: 22 Feb 2010 19:30 Titlul subiectului:

--------------------------------------------------------------------------------

Acuma nu trebuie sa te superi, mi s-a parut ca ai semana cu mami_claudia...de la problematica, mod de abordare, la "ortografie"...Ma bucur ca revii in sfere inalte, la minunatul tau forum...Invitatia ar fi trebuit sa sune "Hai sa vorbim vorbe, ca si asa nu avem nimic de comunicat". Succes!
larissa.maria

Data înscrierii: 16/Feb/2010

Trimis: 22 Feb 2010 19:30 Titlul subiectului:

--------------------------------------------------------------------------------

Acuma nu trebuie sa te superi, mi s-a parut ca ai semana cu mami_claudia...de la problematica, mod de abordare, la "ortografie"...Ma bucur ca revii in sfere inalte, la minunatul tau forum...Invitatia ar fi trebuit sa sune "Hai sa vorbim vorbe, ca si asa nu avem nimic de comunicat". larissa-maria
tineti comentarile ptr tine ,nu vezi ce antipatica esti ,ami provoci sila chiar nici nu mai intru pe aici pana moderatori nu te vo da afara din forum :evil: .......desgusti lumea,inteligento...

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Feb 22, 2010 11:41 pm

A disparut sarbu_clau si a aparut mami_claudia, cu acelasi delir verbal...deci "Apa, apa, foc,foc,ardeeee...." :lol: :lol: :lol: :lol:

mami_claudia

Mesajde mami_claudia » Lun Feb 22, 2010 11:43 pm

mergi la pshiatru fetito ,poate te vindeci .pacat tu suferi rau meriti internata :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Feb 22, 2010 11:46 pm

Parca spuneai ca nu mai intri :lol: :lol: :lol: .... Sau mai ai ceva de spus in legatura cu petele? Sau ti-ai cam prins urechile? :lol: :lol: :lol:

mami_claudia

Mesajde mami_claudia » Lun Feb 22, 2010 11:50 pm

tiam zis ca esti cu capu ,vaii de tine la ani tai sa suferi mai bine interneazate antr un spital ca sunt locuri ,mai ales ptr oameni ce nu au ocupatie ,asemeni tie.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Feb 22, 2010 11:54 pm

Dar tu ce ocupatie ai? Cred ca feng "suista" rimeaza mai bine cu psihiatria...A propos, unde locuiesti de ti-a mucegait perdeaua? Nu stiu daca a mai patit asa ceva vreo forumista, ca nu s-a inghesuit nimeni cu 'sfaturi", nici la un capitol, nici la celalat... :lol: :lol: :lol:

sarbu_clau

Mesajde sarbu_clau » Mar Feb 23, 2010 12:13 am

Atata rautate nu am vazut in viata mea de la o femeie.Ai copii mai femeie? Ce invata copii aia de la tine? Doar de ar fi avut fetita mea o mama ca tine cred ar fi fost....n-am cuvinte,de fapt pentru oamenii ca tine nu-mi gasesc cuvinte. Te simti bine cand faci treburile astea?

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Feb 23, 2010 12:21 am

Sa inteleg ca a avut din nou loc transformarea mami_claudia in sarbu_clau? :lol: :lol: :lol: :lol:

AnteriorUrmătorul