Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Odorizant de camera

Nu toate femeile sunt gospodine desavarsite precum, celebrul personaj din "Desperate Housewives", Bree Van De Kamp. Daca esti mai degraba o Gabrielle Solis cu siguranta vei considera ca o reteta noua este mereu bine-venita mai ales daca se incadreaza si in categoria "gustos si usor de preparat".

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

evadeea

Re: Odorizant de camera

Mesajde evadeea » Dum Iun 02, 2013 8:37 pm

si eu folosesc un purificator de aer, l-am primit cadou, dar se simte altfel in casa cu el :lol:

ColumbiaFresh

Mesajde ColumbiaFresh » Mie Iul 30, 2014 6:34 pm

Cele mai bune odorizante de pe piata la ora actuala sunt Columbia Fresh.

Singurul produs profesional de odorizare ce nu contine alcool (nu irita caile respiratorii). Poate acoperi o suprafata de pana la 150mp (375mc) cu un singur dispozitiv si mentine o aroma constanta si omogena pe toata durata utilizarii.

Produsele se pot gasi pe http://www.columbiafresh.ro/

Foxy75

Mesajde Foxy75 » Vin Aug 29, 2014 11:20 am

Eu caut u purificator de aer, sau ionizator? Care este diferenta intre ele, stie cineva?
Baietelul meu face o tuse alergica foarte urata la orice fel de deodorant de camera. Am incercat toate felurile,toate modelele si marimile, reactia este aceeasi. Nu vreti sa stiti ce probleme avem cand intram in mall-uri, unde sunt puse sibstante deodorante in sistemele de ventilatie.....

grigorescualina

Mesajde grigorescualina » Lun Ian 19, 2015 10:33 am

Ionizatorul nu genereaza ozon. Mai precis are capacitatea de a genera cantitatati mari de electroni, formand o cantitate corespunzatoare de ioni negativi si colectand eficient particulele din aer. Ioni pozitivi ne fac sa ne simtim obositi, deprimati si iritati, in schimb ioni negativi au efecte pozitive asupra sanatatii.

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Vin Feb 13, 2015 4:07 pm

Interesante si placute cu o durata destul de lunga pot fi si odorizantele naturale, plante frumos mirositoare si tot felul de chestii ambalate frumos intr-un recipient care arata chiar bine. Pot fi o alegere buna :D

Anterior