Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Concursul national de chitara clasica "Talente in afirmare"

Sa vorbim despre modul in care ne place sa ne relaxam si sa ne incarcam bateriile dupa o saptamana de munca, despre cartile preferate, ultimele filme vazute, piesele de teatru care ne-au impresionat si nu in ultimul rand despre concedii si excursii de vis.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

quitarissimo

Concursul national de chitara clasica "Talente in afirmare"

Mesajde quitarissimo » Vin Mar 27, 2015 2:15 pm

Va invitam sa participati la cea de-a treia editie a concursului national de chitara clasica "Talente in afirmare". Concursul va avea loc intre 5-7 iunie, 2015.
Anul acesta pe langa sectiunea care vizeaza performanta interpretativa, impartita in trei categorii de varsta (8-11; 12-14; 15-18) va mai exista si sectiunea "Hobby", organizata pe ani de studiu, pentru toti cei care studiaza chitara intr-o maniera recreationala.
Pentru orice detalii cu privire la desfasurarea concursului ma puteti contacta pe aceasta adresa de mail: quitarissimo@yahoo.com sau la numarul de telefon: 0745997089. De asemenea puteti accesa pagina de facebook: Asociatia Deschideri spre viitor". Mult succes!
Tudor Niculescu

cmqcmcm

Re: Concursul national de chitara clasica "Talente in afirmare"

Mesajde cmqcmcm » Joi Apr 23, 2015 6:26 am