Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Vedeta voastra preferata

Sa vorbim despre modul in care ne place sa ne relaxam si sa ne incarcam bateriile dupa o saptamana de munca, despre cartile preferate, ultimele filme vazute, piesele de teatru care ne-au impresionat si nu in ultimul rand despre concedii si excursii de vis.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

sweet_sweet_kida

Vedeta voastra preferata

Mesajde sweet_sweet_kida » Sâm Sep 12, 2009 12:50 pm

Ma uitam zilele acestea pe net la diverse poze ale unor vedete si mi'a venit ideea acestui topic...Sa vorbim despre vedeta noastra preferata ce ne place la acea persoana, de ce o admiram, sa vorbim despre munca ei si poate povestiri amuzante :)
Ultima oară modificat de sweet_sweet_kida pe Sâm Sep 12, 2009 1:32 pm, modificat 1 dată în total.

sweet_sweet_kida

Mesajde sweet_sweet_kida » Sâm Sep 12, 2009 1:17 pm

Si din moment ce am dat start acestui topic voi vorbi prima despre vedeta mea preferata...Rose McGowan. Probabil ca multe o stiti din serialul Farmece, a jucat rolul mezinei Paige.
Nu stiu ce credeti voi dar mie mi se pare o persoana foarte talentata, cu un simt al umorului foarte dezvoltat. Dintre atatea vedete ale Hollywood'ului aceasta iese in evidenta prin look'ul sau...are o piele foarte palida ce contrasteaza minunat cu rujul sau roshu si parul castaniu/ brunet( in zilele noastre nu mai vezi prea des o persoana care sa fie atat de pailda si care sa se mandreasca cu asta). Nu stiu de ce dar ma duce cu gandul la o Merilyn Monroe a zilelor noastre.
A jucat in numeroase filme : The Doom Generation, Lewis & Clark & George, Elvis(vi'l recomand), The Black Dahlia, Devil in the Flesh, Grindhouse, 50 Dead Men Walking si mult altele...26 filme si vreo 4 seriale daca nu greshesc. :D
Funny stuff : Pe la 13 ani experimenta curentul goth...iar makiajul ei era unul destul de strident asa ca tatal ei i'a luat toate fardurile si i le'a aruncat. Imediat dupa aceea aceasta s'a dus la surioara ei , i'a luar creioanele colorate, le'a topit si si'a facut farduri din ele ;)) ( nu imi pot imagina ce fel de creioane erau acelea dar totushi...)
La 19 ani a facut o febra puternica asa ca s'a gandit sa isi penseze complet sprancenele...poate ii va trece...;)) De atunci nu i'au mai crescut la loc asa ca le are desenate.

"My theory is: If you're going to be uncomfortable and wear heels, you might as well wear supertall ones" un citat de'al ei...si daca stam sa ne gandim are dreptate...:D:D:D

Cam asta ar fii mai pe scurt...Sper sa veniti si voi cu scurte descrieri ale vedetelor voastre preferate...:D:D:D:D

blondablonda

Mesajde blondablonda » Sâm Sep 12, 2009 2:12 pm

va vine sa credeti sau nu.....vedeta mea preferata e LEO DICAPRIO....de mica imi place la nebunie.... :) pff....aveam postere cu el....carti de joc....tot ce se putea colectiona....cu EL.....si acum il consder un barbat fff atragator si ffff frumos chiar dak a mai imbatranit :wink: ......dar EL ramane idolul meu....nu de multe ori il visam noaptea k eram impreuna cu el pe un vas....off....nu-mi venea sa ma mai trezesc....dar erau niste vise de copil...:):):)....
"Nici macar sfarsitul lumii n-ar putea sa mi te ia...iubirea mea"!!

sweet_sweet_kida

Mesajde sweet_sweet_kida » Sâm Sep 12, 2009 3:16 pm

;)) hey pana la urma care fata nu a fost indragostita de Leonardo...;));));))
mai ales dupa ce a aparut filmul Titanic

blondablonda

Mesajde blondablonda » Sâm Sep 12, 2009 3:28 pm

ohh..da!!!si acum mai sunte innebunite fetele dupa el....eu una il ador pe LEO!!! si cu titanicul a dat clasa.....a fost cel mi tare!!!aaa........si mai am un actor care imi place la nebunie....MARK DACASCOS....actorul care a jucat in filmul THE CROW....serialul.....dak il stie cineva....e bestial....dar nu-l intrece pe LEO:d:d

fancy.trendy

Mesajde fancy.trendy » Mie Sep 16, 2009 9:35 pm

Leo DoCaprio a avut un rol foarte bun si in Aviatorul. Este un film pe care il recomand....foarte bun.. si el si filmul :P
Cel mai divalicious magazin online de accesorii www.fancytrendy.ro si cel mai sweet blog de hainute http://fancytrendy.blogspot.com

blondablonda

Mesajde blondablonda » Mie Sep 16, 2009 11:43 pm

stiu filmul aviatorul...dar nu l-am vazut...oricum sunt multe filme bune in care a jucat LEO...dar TITANICUL E THE BEST!!!!:):)

vidya

Mesajde vidya » Vin Sep 18, 2009 9:19 am

daca e vorba de vedeta preferata eu o sa fac o exceptie si o sa spun vedetele mele preferate:D
in primul rand Jennifer Aniston care e o actrita f buna:a inceput cu serialul 'Friends' si a continuat cu o serie de filme bune: Marley and me,Along came Polly s.a.m.d.
La categoria barbati indragitul meu este Adam Sandler pt ca a aratat ca poate juca atat in filme de comedie cat si in drame punandu-se in pielea personajului f bine. :D

kaolaoops

Mesajde kaolaoops » Lun Oct 05, 2009 4:24 pm

si mie imi place tare de Marc Dacascos,dar nu numai. nu pot sa cred ca mai e cineva care il admira :) ma bucur tare sa aud / citesc asta.

In legatura cu Leo, cel mai bun film al lui mi se pare Plaja. ce parere aveti ?

blondablonda

Mesajde blondablonda » Dum Noi 15, 2009 6:12 pm

pff....Marc Dacascos e bestial:X:X: chiar azi ma uitam la THE CROW....si arata atat de bineee:X:X

miami_flower

Mesajde miami_flower » Mar Noi 17, 2009 3:22 am

Jason Statham...fara discutzii....Seria Transporter....Crank....etc....

anasoltan

Mesajde anasoltan » Lun Ian 18, 2010 3:22 am

si mie imi place mult

taarraa

Mesajde taarraa » Lun Ian 18, 2010 3:28 am

Deci toata lumea are ca vedeta preferata un actor/o actrita :lol:
Mie imi place Sandra Bullock.I-am vazut toate filmele in care a avut un rol principal si nu m-a dezamagit niciodata.Din punctul meu de vedere este una dintre cele mai bune actrite ale momentului.
A si cei 6 "friends"... ii ador pe toti. Daca nu a-ti urmarit acest serial pana acum vi-l recomand....este genial.L-am urmarit de vreo 6 ori integral...si inca nu m-am plictisit de el :D

anasoltan

Mesajde anasoltan » Lun Ian 18, 2010 3:36 am

eu am zis doar ca imi place
nu am vedete,actor/actrita preferata

ANDACRISTINA

Mesajde ANDACRISTINA » Lun Ian 18, 2010 8:59 am

Actori preferati: pentru aspect fizic-Eric Roberts, pentru talent-Anthony Hopkins, Al Pacino, Robert de Niro, Keanu Reeves...si lista poate continua...

Următorul