Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

ce parere aveti despre animatoarele din cluburi?

Sa vorbim despre modul in care ne place sa ne relaxam si sa ne incarcam bateriile dupa o saptamana de munca, despre cartile preferate, ultimele filme vazute, piesele de teatru care ne-au impresionat si nu in ultimul rand despre concedii si excursii de vis.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

taarraa

Mesajde taarraa » Lun Mar 15, 2010 10:23 pm

In cluburile din oras da...dar in cluburile de la mare nu.E periculos foarte periculos.
Am auzit multe despre asta...si de aceea as vrea sa avertizez fetele care intentioneaza sa mearga la mare ca animatoare

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Mar 16, 2010 8:43 am

Periculos e si in cluburile din oras..depinde de patron...dar majoritatea imbina utilul cu placutul, indiferent cat fac pe moralistele...pana la urma asta au dorit...dar, daca faci o alegere, iti asumi si consecintele...si iti alegi partener din acelasi mediu, ca sa nu planeze tot timpul suspiciuni...oricum, de cand lumea, s-a asociat animatoare in par=animatoare in pat, asta e perceptia generala si e greu sa o schimbi, daca esti singura, iar 99,9% se aliniaza definitiei...

Kingi

Mesajde Kingi » Mar Mar 16, 2010 10:45 am

Sunt superbe.Daca asta vrea omul sa faca,bineinteles daca stie sa danseze si asta e un "job".

taarraa

Mesajde taarraa » Mar Mar 16, 2010 2:03 pm

larissa.maria scrie:Periculos e si in cluburile din oras..depinde de patron...dar majoritatea imbina utilul cu placutul, indiferent cat fac pe moralistele...pana la urma asta au dorit...dar, daca faci o alegere, iti asumi si consecintele...si iti alegi partener din acelasi mediu, ca sa nu planeze tot timpul suspiciuni...oricum, de cand lumea, s-a asociat animatoare in par=animatoare in pat, asta e perceptia generala si e greu sa o schimbi, daca esti singura, iar 99,9% se aliniaza definitiei...

Nu e chjiar asa.credee-ma ca sunt foarte multe care nu stiu in ce se baga...si nu isi doresc altceva mai mult decat sa danseze....insa sunt obligate :|
E trist

taarraa

Mesajde taarraa » Mar Mar 16, 2010 2:04 pm

App de asta ati vazut cazul animatoarei aruncate de la etaj dintr-un bloc din Costinesti?
E un exemplu elocvent

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mar Mar 16, 2010 2:54 pm

Ai dreptate, multe nu stiu in ce se baga si apoi trag ponoasele...cu toate avertismentele din media, sunt multe naive care cad prada nenorocitilor ce administreaza astfel de afaceri...

Jordan04

Mesajde Jordan04 » Mar Mar 16, 2010 8:51 pm

Am fost luna trecuta in Twice, cred ca e clubul cu cele mai proaste animatoare. In primul rand majoritatea par minore, nu arata deloc ca niste animatoare, in sensul ca sunt plate, mai nou au adus o fata de vreo 60 kg care arata mai mult ca un porc (scuzati comparatia)...cand mai danseaza si in chiloti si sutien aduce exact cu sunculoasele de pe taraf tv... Unde mai pui ca se si dezbraca fetele... iar de dansat nu mai zic, parca ar face aerobic, nu stiu daca sunt platite sau fac asta de placere dar mai bine ar gasi altele. Nu imi plac nici animatorii din clubul respectiv. In schimb cele mai grozave animatoare si cei mai buni animatori i-am vazut in Belaggio, unde danseaza si Moogly (baiatul care canta cu Lili Sandu "Lee Lee') :D

iulia106

buna

Mesajde iulia106 » Mar Mar 16, 2010 9:59 pm

tu iti faci viata cum vrei, tu alegi, iar daca alegi sa iti expui corpul in felul acesta atunci e trist, cum zicea cineva mai sus daca iti place sa dansezi fa sport de performanta si multi oameni te vor aprecia poate si prietenul tau.Gandeste te ca poate ti-a vrut binele, gandestete ca poate in viitor o sa ajungi sa ai un job apreciat si poate daca ar afla ca ai fost animatoare nu te va primi.Dar eu te mai intreb un lucur: atat poti?? puneti intrebarea asta, oricine poate fi ca tine pur si simplu oricine, creier nu ai ? , poate arati bine dar poate asta nu e de ajuns..peste ani ce vei face? vei fi dansatoare ? daca vei fi te rog fii una profesionista, indepineste-ti visul pana la capat..nu lasa pe nimeni si nimic sa stea in calea ta...poti mai mult decat atat

serra

Re: ce parere aveti despre animatoarele din cluburi?

Mesajde serra » Joi Apr 29, 2010 6:26 am

Jordan04 scrie:Am fost luna trecuta in Twice, cred ca e clubul cu cele mai proaste animatoare. In primul rand majoritatea par minore, nu arata deloc ca niste animatoare, in sensul ca sunt plate, mai nou au adus o fata de vreo 60 kg care arata mai mult ca un porc (scuzati comparatia)...cand mai danseaza si in chiloti si sutien aduce exact cu sunculoasele de pe taraf tv... Unde mai pui ca se si dezbraca fetele... iar de dansat nu mai zic, parca ar face aerobic, nu stiu daca sunt platite sau fac asta de placere dar mai bine ar gasi altele. Nu imi plac nici animatorii din clubul respectiv. In schimb cele mai grozave animatoare si cei mai buni animatori i-am vazut in Belaggio, unde danseaza si Moogly (baiatul care canta cu Lili Sandu "Lee Lee') :D

da am vazut ce animatoare au la Belaggio, inalte , frumoase, dar la fel de plate

Ionyssa

Mesajde Ionyssa » Dum Mai 09, 2010 1:49 pm

Cei mai tari animatori sunt in Princess, o fata si un baiat, in mod special, care danseaza dumnezeieste. Fac toata atmosfera, nu ai cum sa stai pe canapea cand vin ei si danseaza. Mi se pare o meserie ca oricare alta, care implica multe sacrificii. Nopti nedormite, dieta, mereu trebuie sa arate impecabil si chiar merita sa fie tratati cu respect. Animatoarele sunt sursa barfelor pentru ca noi inca nu ne-am obisnuit cu ideea, majoritatea oamenilor confunda lucrurile si cred ca animatoarele sunt niste dansatoare vulgare care isi castiga banii culcandu-se cu diversi clienti. Mie mi se pare ca o animatoare e o femeie stilata, ingrijita si care trebuie respectata si care trebuie sa urmeze niste reguli la locul de munca. Cred ca un club care se respecta angajeaza fete decente, care intr-adevar isi castiga banii dansand pana la epuizare. Tot respectul pentru fetele si baietii din Princess, sunt grozavi si motivul pentru care nu merg in alte cluburi sunt ei.

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

alexandryna13

Mesajde alexandryna13 » Lun Mai 10, 2010 12:25 pm

sincer mie nu-mi place cum arata ea, pare cu prea multi muschi

taarraa

Mesajde taarraa » Lun Mai 10, 2010 12:29 pm

Probabil din cauza dansului are muschi insa cred a se observa doar in pozitii ca cele de mai sus in care sunt solicitati muschii....

anna_d

Mesajde anna_d » Lun Aug 16, 2010 3:17 pm

alexandryna13 scrie:sincer mie nu-mi place cum arata ea, pare cu prea multi muschi

Mi se pare ca e supla, nu pare prea musculoasa.

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

Mesajde gabriela2310b » Lun Aug 16, 2010 9:46 pm

profesii si profesii...

Anterior