Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Ce facem de 1 mai?

Sa vorbim despre modul in care ne place sa ne relaxam si sa ne incarcam bateriile dupa o saptamana de munca, despre cartile preferate, ultimele filme vazute, piesele de teatru care ne-au impresionat si nu in ultimul rand despre concedii si excursii de vis.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

larissa.maria

Re: Ce facem de 1 mai?

Mesajde larissa.maria » Sâm Mai 01, 2010 10:04 pm

Am fost in parc cu familia...

Ally_alex09

Mesajde Ally_alex09 » Sâm Mai 01, 2010 10:46 pm

La noi au fost 26 de grade..a fost foarte cald..drept urmare mi-am luat iubitul(mai mult el pe mine) si cativa prieteni si am mers la gratar undeva la vreo 7 km in afara orasului,langa un lac,un loc destul de dragut.Am facut si shopping dimineata :D -aveam nevoie de una-alta..dar tot un fel de shopping e..
Concluzia: :arrow: A fost frumos si am facut de toate

taarraa

Mesajde taarraa » Sâm Mai 01, 2010 10:49 pm

Dragut...
De unde esti?

Ally_alex09

Mesajde Ally_alex09 » Sâm Mai 01, 2010 11:01 pm

Din Moinesti,jud Bacau..un orasel miiic si monoton,unde toata lumea stie pe toata lumea si-n 15-20 min ajungi dintr-un capat al orasului in altul.Insa cred ca e de apreciat faptul ca inca mai exista spatii verzi ,locuri de parcare si liniste ..chiar daca eu sunt o persoana mai activa si-mi plac orasele mari ,uneori mai ai nevoie si de liniste.

taarraa

Mesajde taarraa » Sâm Mai 01, 2010 11:04 pm

Am fost si eu o data .Este acolo o firma renumita de incaltaminte nu?

Ally_alex09

Mesajde Ally_alex09 » Sâm Mai 01, 2010 11:21 pm

Este o fabrica de incaltaminte prin zona..a unui italian..ceva de genul asta,insa nu stiu daca e char atat de celebra..pana acum cativa ani, 80% din locuitorii orasului lucrau in petrol,apoi a fost faza cu Omv-petrom si multi si-au pierdut locul de munca ..atunci s-a facut si fabrica respectiva..

taarraa

Mesajde taarraa » Sâm Mai 01, 2010 11:23 pm

Aha...stiu ca acolo am fost insa imi scapa numele.
E dragut oraselul...din cate am vazut eu

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

Mesajde gabriela2310b » Dum Mai 02, 2010 10:17 am

Ally_alex09 scrie:Este o fabrica de incaltaminte prin zona..a unui italian..ceva de genul asta,insa nu stiu daca e char atat de celebra..pana acum cativa ani, 80% din locuitorii orasului lucrau in petrol,apoi a fost faza cu Omv-petrom si multi si-au pierdut locul de munca ..atunci s-a facut si fabrica respectiva..

cum se numeste fabrica? comercializeaza pantofi si la pret de producator daca mergi sa-i achizitionezi de la ei?

hana2

Mesajde hana2 » Dum Mai 02, 2010 10:29 pm

Am fost la cj de 1 mai si am mers cu ai mei la iarba verde...vreau sa va spun cu dezamagire ca locul de care va spuneam a fost descopeit si de altii caci padurea din apropiere devine de la un an la altul tot mai neincapatoare...deci era o gramada de lume dar am reusit sa gasim si noi un loc fara sa avem "vecini" in apropiere nu de alta dar am mers sa ne relaxam ....oricum ne-am bucurat toti de baietelul meu care a fost foarte entuziasmat de iesire...si mai ales de toate avioanele cu reactie pe care le-a vazut si de care era sigur ca merg in "anghia" la unchiu :wink:
Ne-am jucat cu mingea, am vazut calutii de la hiopdromul din apropiere,ne-am plimbat, am facut foc, am stat de vorba si ne-am relaxat...pana la urma a fost frumos :)

alfi

Mesajde alfi » Dum Mai 02, 2010 11:03 pm

taarraa scrie:Eu nu am facut nimic ...din pacate

eu da :lol:

taarraa

Mesajde taarraa » Dum Mai 02, 2010 11:14 pm

alfi scrie:
taarraa scrie:Eu nu am facut nimic ...din pacate

eu da :lol:

ce?

Ally_alex09

Mesajde Ally_alex09 » Dum Mai 02, 2010 11:35 pm

gabriela2310b scrie:
Ally_alex09 scrie:Este o fabrica de incaltaminte prin zona..a unui italian..ceva de genul asta,insa nu stiu daca e char atat de celebra..pana acum cativa ani, 80% din locuitorii orasului lucrau in petrol,apoi a fost faza cu Omv-petrom si multi si-au pierdut locul de munca ..atunci s-a facut si fabrica respectiva..

cum se numeste fabrica? comercializeaza pantofi si la pret de producator daca mergi sa-i achizitionezi de la ei?

nu stiu exact cum se numeste..stiu ca mi-am luat o pereche de gyhetute iarna trecuta si preturile erau destul de bune...si calitate..adica dupa o iarna sunt ca noi..bine ca nici nu le-am purtat numai pe alea da zic asa ca idee....daca mai gasesc cutia ma uit pe ea sa vad ce scrie..oricum au un singur magazin la noi in oras si e destul de micut si inghesuit...

Ally_alex09

Mesajde Ally_alex09 » Dum Mai 02, 2010 11:37 pm

si da,in magazinul din orasul nostru se vand la pret de producator..poate revin maine maine cu numele daca nu mai gassesc cutia in seara asta

sunny.days

Mesajde sunny.days » Lun Mai 03, 2010 10:54 am

De 1 mai am fost ziua la o plimbare :wink: iar seara am fost la sora mea - a facut un mic party, caci fusese ziua ei cu cateva zile inainte :)
http://verze.ro
simtul umorului nu a murit!

Ally_alex09

Mesajde Ally_alex09 » Lun Mai 03, 2010 5:05 pm

gabriela2310b scrie:cum se numeste fabrica? comercializeaza pantofi si la pret de producator daca mergi sa-i achizitionezi de la ei?

firma se numeste artika srl

AnteriorUrmătorul