Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

OFF TOPIC

Sa vorbim despre modul in care ne place sa ne relaxam si sa ne incarcam bateriile dupa o saptamana de munca, despre cartile preferate, ultimele filme vazute, piesele de teatru care ne-au impresionat si nu in ultimul rand despre concedii si excursii de vis.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

alfi

Re: OFF TOPIC

Mesajde alfi » Dum Oct 10, 2010 10:42 pm

:lol: E ok tarra....eram mai mult ca sigura ca asa s-a intamplat(ca si pe mn ma enerveaza astia cu reclamele),doar ca nu am mai vb de mult cu tine si am vrut sa te,,fitilesc,,(necajesc) putin :D Atata tot.Ciao :D

taarraa

Mesajde taarraa » Lun Oct 11, 2010 3:46 pm

:lol: :lol: :lol: ok ok ...am inteles

alfi

Mesajde alfi » Lun Noi 01, 2010 11:48 pm

Buna seara ,fetelor,cu parere de rau va spun ca cred ca nu voi mai intra pe acest forum,atata timp cat situatia cu concursurile nu este clarificata.Observ ca unele persoane,care frecventeaza si ele acest forum,nu au inteles ca NU VOR FI PREMIATE ,cele care dau mesaje doar de dragul concursului ci acelea care intradevar sunt mai active pe forum ,dar si mesajele lor sunt cu continut si nu scrise doar.....in dorul leli..
M-am plictisit sa tot deschid pagina cu subiectele de pe forum si :shock: :shock: :shock: ...wow :!: :!: :?: ,ce-mi vad ochii :shock: :?: ,sa ma astup nu alta!
Pagina de sus si pana jos,plina cu mesaje sau topicuri noi deschise ,dar de aceiasi persoana .
ESTE EVIDENT.......SE OBSERVA DE LA O POSTA,ca persoana respectiva,are doar un scop! Sa castige premii cu orice pret,nu se gandeste la acele persoane(cum eu de exemplu),intru pe acest forum cu si de placere si nu ca sa citesc niste aiureli si abureli date asa...parca la misto.
Eu le rog totusi pe aceste persoane sa inceteze cu ,,copilarii,,dinacestea,ca la un moment dat vor intra pe forum si vor constata ca ....sunt singure.... :(
Se poate observa la forumul ,,Discutii generale,, data de azi si mai ales cu data de 31.Oct.
....Va spun sincer ca in semn de protest nici nu voi citi nici unul dintre ele.

maia08

Mesajde maia08 » Mar Noi 02, 2010 1:48 pm

Cata dreptate ai alfi!!!!!!!! Eu sunt pentru!rar cand mai e ceva interesant pe aici si o tema care chiar sa necesite ajutor/sfaturi!!!!
insa tu chiar incerci sa dai fetelor sperantele peste cap....ele hotarate merg spre castig!!!! :lol: :mrgreen:
~MAi~

alfi

Mesajde alfi » Mie Noi 03, 2010 9:47 pm

:lol: :D
Treaba lor.....insa s-ar putea sa constate la un moment dat ca sunt singure....doar ele si forumul... :lol:

taarraa

Mesajde taarraa » Mie Noi 03, 2010 11:52 pm

Si pe mine m-a bulversat multitudinea de topicuri care deja incep sa se repete...si din acelasi motiv am inceput sa intru mai rar...devine plictisitor sa ma uit pe 100 de topicuri care in mare parte au subiecte deja epuizate anterior

maia08

Mesajde maia08 » Joi Noi 04, 2010 11:01 am

alfi scrie::lol: :D
Treaba lor.....insa s-ar putea sa constate la un moment dat ca sunt singure....doar ele si forumul... :lol:

tare spus :lol:
~MAi~

alfi

Mesajde alfi » Vin Noi 05, 2010 8:56 pm

taarraa scrie:Si pe mine m-a bulversat multitudinea de topicuri care deja incep sa se repete...si din acelasi motiv am inceput sa intru mai rar...devine plictisitor sa ma uit pe 100 de topicuri care in mare parte au subiecte deja epuizate anterior

sper din tot sufletul ,ca aceste nemultumiri ale noastre,sa le observe si analizeze,organizatorii de concursuri si sa nu le ia in calcul numarul mare de mesaje a-l fetelor care incearca sa abuzeze,in acest fel descurajand,,multimea,, de amatoare de ,,a castiga concursuri,, :?

diana.pricop65

Mesajde diana.pricop65 » Mie Noi 17, 2010 10:36 pm

Ce concurs e ala cu mesaje?, ca eu sunt cam pe dinafara, habar n-aveam ca exista.
Referitor la topicuri, da, am observat si eu ca nu prea mai sunt unele noi, interesante si chiar imi pare rau :( .
Organizare evenimente cu orice tema pentru petrecere

alfi

Mesajde alfi » Joi Noi 18, 2010 10:47 pm

Uitete cu atentie in partea stanga a paginii si ultimul post de la CATEGORII FORUM este CONCURSURI,intri si vezi regulamentul pentru fiecare in parte,numai rugamintea ar fi sa nu dai comenturi numai de dragul concursului.....ca se duce naibi si forumul asta..... :( ...In primavara chiar si in vara inca,eram mai multe interesate de acest forum si multe subiescte interesante,faceam ce faceam si intram iar pe forum,insa acuma intru cateodata si.......pauza,subiecte epuizate redeschise,doar cu scopul sa acumuleze mai multe mesaje.... :( ,e cam aiurea,sper sa isi revina,... :(
Nu zic,trebuie si concursuri,ca asa e frumos,insa ar trebuii sa inteleaga fetele care abuzeaza ca subiectele trebuie sa fie totusi relevante...... :|

anna_d

Mesajde anna_d » Dum Noi 21, 2010 1:36 pm

Dar nu mai e acel concurs, Alfi.

Anterior