Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Workshop de fotografie in Maramures

Sa vorbim despre modul in care ne place sa ne relaxam si sa ne incarcam bateriile dupa o saptamana de munca, despre cartile preferate, ultimele filme vazute, piesele de teatru care ne-au impresionat si nu in ultimul rand despre concedii si excursii de vis.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

ingrid07

Workshop de fotografie in Maramures

Mesajde ingrid07 » Mar Aug 10, 2010 11:20 am

Maramuresul ne fascineaza prin simplitatea si ospitalitatea oamenilor, prin farmecul peisajelor, dar mai ales prin datinele si casele stramosesti.
Atelierul de fotografie se va desfasura in per 2-5 sept la Barsana si se adreseaza celor pasionati de fotografie, celor dornici sa se initieze in arta fotografica, celor care doresc sa stie sa faca fotografii, nu doar poze. Pe durata lui se vor aborda elemente de compozitie, lumina in fotografie, fotografia de calatorie si arhitectura, de peisaj, prelucrare pe calculator, vor fi organizate iesiri pe teren, aplicatii practice. La finalul acestui workshop veti dobandi abilitati de realizare a unor fotografii estetice, bune din punct de vedere tehnic, fotografii care vor putea sa satisfaca gustul prietenilor, cunoscutilor sau sa ocupe un binemeritat loc expuse ca decoratiuni sau in portofoliul personal. Tematica propusa pentru studiu este peisajul. Trainerul acestui atelier este Dan Dinu, fotograf profesionist, initiator al unor proiecte de fotografie si detinator a numeroase premii la diverse competitii fotografice. Zilnic vor fi organizate ture foto si sesiuni de teorie si prelucrare pe calculator. Grupul de lucru este format din 10 persoane.
Pentru detalii si inscriere accesati www.arta-inramarii.ro la sectiunea Evenimente."

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

Re: Workshop de fotografie in Maramures

Mesajde gabriela2310b » Mar Aug 10, 2010 5:52 pm

interesant

anna_d

Re: Workshop de fotografie in Maramures

Mesajde anna_d » Mie Aug 11, 2010 8:16 pm

O activitate frumoasa.