Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

cel mai frumos cadou

Sa vorbim despre modul in care ne place sa ne relaxam si sa ne incarcam bateriile dupa o saptamana de munca, despre cartile preferate, ultimele filme vazute, piesele de teatru care ne-au impresionat si nu in ultimul rand despre concedii si excursii de vis.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

cel mai frumos cadou

Mesajde gabriela2310b » Joi Sep 30, 2010 3:31 pm

indiferent de varsta pe care o ai cu siguranta te bucuri de fiecare data cand primesti un cadou. fie ca este unul simbolic, unul cu valoare sentimentala, unul spiritual sau unul material pe care ti l-ai dorit foarte mult, orice cadou iti aduce un zambet pe buze.
care este cadoul cel mai frumos pe care l-ai primit vreodata? dar cel pe care l-ai oferit?Imagine

denisaalina009

Re: cel mai frumos cadou

Mesajde denisaalina009 » Joi Sep 30, 2010 5:10 pm

zilele trecute la gradinita,am primit de la un copilas o floricica atat de micuta si frumoasa,luata din curtea gradinitei,a fost foarte placut cand mi-a oferit-o . era plin de emotie si mi-a oferit-o cu un compliment bineinteles: am uitat ca toata ziua au fost obraznici si ca meritau pedepsiti :)

anna_d

Mesajde anna_d » Joi Sep 30, 2010 7:11 pm

Ma bucur de orice cadou primesc. Orice mica atentie conteaza. Si apreciez persoanele care se bucura de orice primesc (sigur, sa nu fie vorba de ceva de prost gust sau nepotrivit). Imi place sa primesc bijuterii, dulciuri, pana si o simpla floare. Gestul conteaza si faptul ca cineva s-a gandit la tine. :D

gabriela2310b

Mesajde gabriela2310b » Joi Sep 30, 2010 8:32 pm

cel mai frumos cadou pe care l-am primit vreodata a fost recunoasterea eforturilor mele profesionale.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Sep 30, 2010 11:10 pm

Cel mai frumos cadou l-am primit de Mos Nicolae acum 7 ani...acum e proaspat scolar.... :D

dana68

Mesajde dana68 » Vin Oct 01, 2010 10:41 am

larissa.maria scrie:Cel mai frumos cadou l-am primit de Mos Nicolae acum 7 ani...acum e proaspat scolar.... :D

Ce ti-e si cu Mosul asta!!!Cu ce l-ai mituit de ti-a adus asa un cadou pretios?Mie imi aduce nuiele! :( :( :(
"Lumina lumineaza in intuneric, si intunericul n-a biruit-o."

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Oct 01, 2010 1:53 pm

Si mie mi-a adus multe nuieluse, dar pana la o anumita varsta... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gabriela2310b

Mesajde gabriela2310b » Vin Oct 01, 2010 2:16 pm

larissa.maria scrie:Si mie mi-a adus multe nuieluse, dar pana la o anumita varsta... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ce simpatica esti

dianacbz

Mesajde dianacbz » Sâm Oct 02, 2010 1:06 pm

eu sunt una dintre persoanele care adora sa primeasca dulciuri. ma bucur ca un copil cand primesc o ciocolata cu alune,in mod speciial:D

gabriela2310b

Mesajde gabriela2310b » Sâm Oct 02, 2010 8:11 pm

dianacbz scrie:eu sunt una dintre persoanele care adora sa primeasca dulciuri. ma bucur ca un copil cand primesc o ciocolata cu alune,in mod speciial:D

subscriu :D

zahari.k

Mesajde zahari.k » Sâm Oct 02, 2010 9:13 pm

Cel mai frumos cadou pe care l-am primit a fost o cutie in care se afla,cu o fundita rosie la gat...un catelus! :D
Am fost foarte surprinsa,deoarece nu ma asteptam sub nicio forma la un astfel de cadou.
N-au fost ai mei prea incantati de idee ca deh,stiti cum e :lol: dar s-au obisnuit

elaga

Mesajde elaga » Sâm Oct 02, 2010 11:08 pm

Cel mai frumos cadou pe care l-am primit vreodata e familia mea si cel mai frumos cadou pe care l-am primit ieri a fost o gardenie plina de boboci, o minunatie de floare.

gabriela2310b

Mesajde gabriela2310b » Dum Oct 03, 2010 9:58 am

zahari.k scrie:Cel mai frumos cadou pe care l-am primit a fost o cutie in care se afla,cu o fundita rosie la gat...un catelus! :D
Am fost foarte surprinsa,deoarece nu ma asteptam sub nicio forma la un astfel de cadou.
N-au fost ai mei prea incantati de idee ca deh,stiti cum e :lol: dar s-au obisnuit

ce frumos!mai ai acel catelus?

popa.alexandra

Mesajde popa.alexandra » Dum Oct 03, 2010 5:01 pm

Unul din cele mai frumoase cadouri primite a fost un tricou pe care erau imprimate 2 fotografi cu cei doi castigatori de la Megastar, dupa care eram, cel putin, topita:D Il primisem de la cea mai buna prietena si am avut un soc:D De dat, am dat mai multe cadouri frumoase, chiar nu pot alege acum unul. :)

mary_mady

Mesajde mary_mady » Dum Oct 03, 2010 6:19 pm

inafara faptului ca de ziua mea mi-a dat un colier sa zic asa era cercei in forma de inimioara,si cu lant ,cred ac cel mai frumos a fost inelul de logodna??????nush sunt multe pt ca surprize mi-a facut destule,odata eram in baie faceam baie si cand am iesit am gasit patul plin cu flori???etc...

Următorul