Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Twilight & Robert Pattinson

Sa vorbim despre modul in care ne place sa ne relaxam si sa ne incarcam bateriile dupa o saptamana de munca, despre cartile preferate, ultimele filme vazute, piesele de teatru care ne-au impresionat si nu in ultimul rand despre concedii si excursii de vis.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Ancasobo

Mesajde Ancasobo » Sâm Aug 29, 2009 1:00 pm

Mie in general nu-mi plac cei care joaca in filme la modul-il ador,il vreau,ma gandesc numai la el.E ok,joaca in film,ura si la gara!
Ea...e treaba ei ce face...poate sa manance apa plata cu lamaie si la mese si la gustari :).Vedetele se sacrifica,noi restul,aratam ca ele si mancam orice :P si la orice ora!

teodora1990

Mesajde teodora1990 » Sâm Aug 29, 2009 6:37 pm

actorul acesta arata f bine in film..are un aer masculin ,e misterios,fermecator..dar in realitate?...v-ati uitat mai bine cum arata..mie personal imi displace :lol:

Ancasobo

Mesajde Ancasobo » Sâm Aug 29, 2009 6:51 pm

Si ce-l ami comenteaza astia daca se potriveste cu tipa sau nu sau daca e bun sa fie cu alta sau nu.

teodora1990

Mesajde teodora1990 » Sâm Aug 29, 2009 6:55 pm

Foarte celebru l-a facut filmul acesta. :D ...saracul om nici nu mai poate respira ...apar tot timpul articole in toate revistele cum ca a fost vazut cu cea care a jucat cu el ...cum ca ar fi insarcinata cu el...si multe alte barfe :lol:

Ancasobo

Mesajde Ancasobo » Sâm Aug 29, 2009 6:58 pm

O fi,eu nu am de unde sa stiu!
Stii ce ma deranjeaza cel mai tare la vedete?
Cand se cred irezistibile si uita de valori :)
Nu ai cum sa te indragostesti de o tipa sau un tip care are deja o relatie stabila decat daca asta vrei.

teodora1990

Mesajde teodora1990 » Sâm Aug 29, 2009 7:01 pm

Oricum si ei sunt tot oameni..si uneori poate chiar mass-media ii determina sa ajunga asa...mereu sunt urmariti de paparazzi etc iar unii chiar ajung sa se creada mai importanti decat sunt :roll:

Ancasobo

Mesajde Ancasobo » Sâm Aug 29, 2009 7:04 pm

Da,dar e important sa ai valori si sa stii in fiecare moment cine esti.

teodora1990

Mesajde teodora1990 » Sâm Aug 29, 2009 7:07 pm

Si mai ales sa stii unde sa te opresti...si sa nu uiti de unde ai plecat

Ancasobo

Mesajde Ancasobo » Sâm Aug 29, 2009 7:11 pm

Da...si sa nu uiti sa ajuti,sa stii ca azi ar putea fi ultima clipa si totusi nu,si nu e ok sa-i ranesti pe cei din jur!

teodora1990

Mesajde teodora1990 » Sâm Aug 29, 2009 7:14 pm

sunt de asemenea multe vedete care fac acte de caritate de ex asa doar de ochii lumii..cel putin asa mi se pare mie..doar ca sa impresioneze..si acest lucru e trist...daca faci ceva macar sa-l faci din inima :(

Ancasobo

Mesajde Ancasobo » Sâm Aug 29, 2009 7:18 pm

Da,dar sa nu exageram...copilul asta a jucat intr-un film-nu e vedeta...vedeta e Stela Popescu,Arsinel,Brad Pitt!

teodora1990

Mesajde teodora1990 » Sâm Aug 29, 2009 7:22 pm

:lol: da..dar nu ai observat ca e mare nebuneala dupa el...

anna_d

Mesajde anna_d » Sâm Aug 29, 2009 7:29 pm

teodora1990 scrie:actorul acesta arata f bine in film..are un aer masculin ,e misterios,fermecator..dar in realitate?...v-ati uitat mai bine cum arata..mie personal imi displace :lol:

Cred ca in film conteaza si felul de a fi al personajului. Este un vampir, periculos, rau, dar poate fi si bun, protector, indragostit cu aceea pe care o iubeste. Este, pana la urma, un erou, poate chiar un supererou (are puterile lui). Asta atrage.
Dar mie nu mi-a lasat o impresie prea puternica. Prea palid, prea machiat...

Ancasobo

Mesajde Ancasobo » Sâm Aug 29, 2009 7:32 pm

Mie filmul nu-mi place,actorul nici atat ,actrita e in film...as aca,nu inteleg de ce atata isterie pentru filmul asta?

anna_d

Mesajde anna_d » Sâm Aug 29, 2009 7:43 pm

ancasobo scrie:Mie filmul nu-mi place,actorul nici atat ,actrita e in film...as aca,nu inteleg de ce atata isterie pentru filmul asta?

L-am vazut si eu, e o povestioara si atat.
Au fost alte filme care m-au impresionat mult mai mult decat acesta. Nu sa ajung asa, la 'isterie', dar mi s-au parut mai profunde, mai bine realizate, cu actorii care jucau mult mai bine.
'Twilight' ce e de fapt? Viata unor liceeni americani, cu petreceri, cu scoala, cu 'dat mari', cu probleme gen popularitate... mai intra in plus problema de a fi diferit, de exemplu, cazul Bellei, tema tratata insa la 'extrem' cu vampirul... care si el face parte dintr-o familie de vampiri diferiti de altii, vampirii vegetarieni :lol:
Chestia cu vampirii cred ca tine si ea de a fi cool pana la urma... dar e si destul de copilaroasa, cum sunt uneori americanii...
Povestii de dragoste ii lipseste ceva... nu stiu ce... parca nu e asa profunda, nu m-a impresionat prea tare... o fi jocul actorilor... cine stie... ceva m-a facut sa-i privesc de la distanta, nu sa traiesc alaturi de ei...

AnteriorUrmătorul