Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Site-uri de videochat pe care se pot face bani

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Alina060

Site-uri de videochat pe care se pot face bani

Mesajde Alina060 » Mar Apr 01, 2014 8:07 pm

Pentru cei care nu știu nimic despre site-urile de videochat va voi oferi unele detalii despre cum puteti deveni model de videochat.

Chaturbate este unul dintre cele mai mari site-uri de videochat. Acest site are o reputatie foarte buna si plateste la suma minimă de $ 50. Chaturbate detine intre 2000 si 3000 de modele online. Plata se poate face zilnic la cererea modelului sau automat de doua ori pe luna la suma minima de pla de 50 $. Private chat este platit cu 30 tokens / minut (echivalent cu 1.5 $ pe minut).
Pentru a deveni model videochat pe Chaturbate va trebui accesat:
Become a Model

BongaCams este un site de videochat premium care plateste la suma minima de plata de 50 $ prin Paxum, Payoneer sau Transfer Bancar. Plata se face automat in fiecare vineri daca s-a depasit suma minima de plata 50$. Detine un numar de peste 400 modele online si multe concursuri. Modelul poate castiga din tokens oferit de membri sau din private chat care este platit cu 30 tokens / minut (echivalent cu 1.5 $ pe minut).
Pentru a deveni model videochat pe Bongacams va trebui accesat:Register Models

Camgasm este un website creat de Chaturbate . Suma minima de plata este de 50 dolari. Diferenta fata de chaturbate este ca pe Camgasm modelele de videochat nu au voie sa arate nuditate in free chat. Acest website se bazeaza pe private chat si a aparut in urma cereri membrilor si a modelelor care nu doresc nuditate in free chat.
Plata se va face de doua ori pe luna , la suma minima de plata . Paxum, Payoneer sau Transfer bancar. Modelul poate castiga din tokens oferit de membri sau din private chat care este platit cu 30 tokens / minut (echivalent cu 1.5 $ pe minut)
Pentru a deveni model videochat pe Camgasm va trebui accesat Model Signup Form
Ultima oară modificat de Alina060 pe Sâm Mai 06, 2017 4:18 pm, modificat de 2 ori în total.

Kittty666

Re: Site-uri de videochat pe care se pot face bani

Mesajde Kittty666 » Mar Iul 01, 2014 5:37 am

Minti cu nerusinare. Lovetrap nu are minim de plata 10$ si mai are si ifose de a vorbii frumos cu toti BEGARI care exista pe acel site , tinand cont ca nici macar nu sunt membrii cu bani

Alina060

Mesajde Alina060 » Sâm Aug 16, 2014 10:52 am

Lovetrap are minimul de plata la 50 $. Iar in ceea ce priveste "BEGARI", parerea mea este ca acestia se afla pe toate site-urile de videochat. Este adevarat pe undele in cantitati mai mici, dar tot exita si acolo. Eu le recomand pentru ca le folosesc si pentru mine sunt bune. Nu pot spune ca sunt la fel de bune precum Jasmine, dar se pot face bani si pe aceste site-uri.

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Aug 16, 2014 3:40 pm

Ce misto...cearta intre WC-uri publice... :mrgreen:

Alina060

Mesajde Alina060 » Dum Aug 13, 2017 3:02 pm

Chaturbate a introdus metoda de plata zilnica pentru modelele internationale. De acum modelele vor putea transfera castigurile zilnic, accesand My Profile/Tokens Stats. Platile vor fi procesate doar in zilele lucratoare.

Succes!