Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

SILIM N LIFT

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

aledical

SILIM N LIFT

Mesajde aledical » Dum Oct 02, 2011 10:59 am

AM CUMPARAT UN SLIM N LIFT DE LA TOP SHOP NOU NU ESTE FOLOSIT SI DORESC O ALTA MARIME DAR CEI DE LA TOP SHOP IMI SPUN CA NU SE MAI POATE PENTRU CA AU TRECUT CELE 10 ZILE IN CARE PUTEAM SA SCHIMB SAU SA RETURNEZ PRODUSUL DACA MA POATE AJUTA CINEVA CU UN NR S DAU SA IL CUMPERE CINEVA SUPORT TAXA CURIERAT. PRODUSUL ESTE NOU NE FOLOSIT CUTIE NE DETERIORATA NU INTELEG DE CE CEI DE LA TOP SHOP NU DORESC SA IMI SCHIMBE CU UN NR MAI MIC.

karla80

Re: SILIM N LIFT

Mesajde karla80 » Mar Mar 21, 2017 2:09 pm

Produsele pentru scaderea in greutate pot sa dea randament cu conditia sa se faca exercitii fizice in fiecare zi.

zane20

Mesajde zane20 » Lun Noi 27, 2017 1:56 pm

Pe langa suplimente sau pastile cel mai bine e sa folosim si unele ceaiuri care ar putea sa ne ajute sa mai eliminam din kilogramele acumulate in plus.

Acumularea kilogramelor in plus se datoreaza in principal consumului exagerat de calorii.

marian18

Mesajde marian18 » Joi Dec 14, 2017 12:11 pm

Ceaiul canadian si ceaiul verde sunt bune pentru slabit. Deasemenea si hello slim e un ceai care ajuta la eliminarea kilogramelor care sunt in plus.

popesc

Mesajde popesc » Joi Ian 25, 2018 3:34 pm

Ceaiurile de slabit au avantajul ca nu genereaza efecte secundare si se asimileaza usor de catre organism. Si eu sunt pentru utilizarea unor ceaiuri de slabit in detrimentul suplimentelor sau pastilelor de slabit.

karla80

Mesajde karla80 » Mar Ian 30, 2018 12:38 pm

Pentru stoparea caderii parului exista si metode alternative precum uleiul de argan sau uleiul de ricin.
Un rol major il are si folosirea unor masti care sa ajute la asa ceva.

ninelsor

Mesajde ninelsor » Lun Feb 26, 2018 2:27 pm

Scaderea in greutate se poate obtine si prin folosirea unor ceaiuri.

ramonadeaconu

Mesajde ramonadeaconu » Vin Mai 11, 2018 12:08 pm

Foarte util poate fi si arzatorul de grasimi Thermacuts. Produsul asta reduce numarul de kilograme ce s-a acumulat si ajuta la cresterea energiei organismului intr-un timp destul de scurt. Desigur ca foarte mult conteaza si stilul nostru de viata.

zane20

Mesajde zane20 » Joi Iun 07, 2018 11:23 am

Stoparea caderii parului se poate face si cu ajutorul unor produse din plante care sa ajute la asa ceva.

narcisca

Mesajde narcisca » Mar Sep 25, 2018 1:14 pm

ramonadeaconu scrie:Foarte util poate fi si arzatorul de grasimi Thermacuts. Produsul asta reduce numarul de kilograme ce s-a acumulat si ajuta la cresterea energiei organismului intr-un timp destul de scurt. Desigur ca foarte mult conteaza si stilul nostru de viata.

Stilul de viata este foarte important pentru a reusi sa slabim in greutate. Eliminarea kilogramelor care sunt in exces se poate face intr-un mod inteligent si fara efecte secundare daca se respecta regulile.