Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Idei de cadouri pentru EL

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

mik_mititik87

Re: Idei de cadouri pentru EL

Mesajde mik_mititik87 » Lun Oct 12, 2009 3:56 pm

BubbleDiva scrie:Se apropie ziua de nastere a iubitului meu si nu stiu,nu am nici cea mai mica idee ce cadou sa i iau.Banii pe care vreau sa l consum sunt max un milion.As dori sa i cumpar ceva mai multe chestii...folositoare.Altceva in afara de aftershave,tricouri etc..ce idei imi puteti da?va face 20 de ani ca mine. :)

ultimul cadou care l-am facut iubitului meu l-am cumparat dintr-un magazin de artigianate (chestii unicate)sunt destul de scumpe dar merita.El fiind mecanic si amantul desenelor animate i-am cumparat o specie de robotzel (vanzatorul il chema ''predator'') facut din suruburi, piulitze,arcuri ... Iubitul meu ramane surprins foarte greu si greu reusesc sa il uimessc, cu ''predator'' am reusit.... acuma trebuie sa ma gandesc ce sa ii cumpar de ziua lui care ii peste o luna dar cred ca o sa vizitez din nou magazinul de artigianate :D

molly

Locaţie: b.

Mesajde molly » Lun Oct 12, 2009 11:35 pm

interesant cadou

e bine de tinut cont de pasiunile de meseria partenerului atunci cand ii facem un cadou

tessy78

Mesajde tessy78 » Sâm Dec 05, 2009 9:19 am

Un calendar personalizat cu fotografiile tale preferate ar fi un cadou deosebit, cred eu :)
Daca ti se pare o idee buna, te pot ajuta sa faci o surpriza frumoasa. Putem discuta pe mail diana11@yahoo.com.
Cateva modele am in linkul urmator, insa pot crea si alte modele

http://s796.photobucket.com/albums/yy244/mateea05/

Imagine

Imagine

anna_d

Mesajde anna_d » Vin Ian 22, 2010 3:02 pm

Interesanta ideea cu calendarul personalizat - daca si el apreciaza astfel de cadouri.

madaaa90

Mesajde madaaa90 » Lun Noi 19, 2012 5:21 pm

Ultimul cadou pe care i l-am luat iubitului meu a fost un glob muzical foarte dragut cu un pompier deoarece aceasta este si meseria lui. A fost incantat de cadou :D i-am aratat site-ul si i-am sugerat sa-mi ia si el mie ceva tot de acolo pentru ca imi plac fosrte mult produsele lor si sunt de calitate superioara.

maryannasro

Mesajde maryannasro » Lun Dec 10, 2012 7:01 pm

Eu i-am luat cam toate chestiile prietenului meu, iar acum am inceput sa ii cumpar obiecte decorative de pe http://www.homedeco.ro/cadouri/38-cadouri-craciun.html

vegausl

Mesajde vegausl » Lun Oct 14, 2013 2:26 pm

Eu am gasit un site http://carrito.ro/ au tot felul de cadouri si le si livreaza.

MikhaRo

Mesajde MikhaRo » Joi Dec 19, 2013 10:54 pm

Joc de poker cu jetoane de pe site-ul madira.ro

SimonaPeculea

Mesajde SimonaPeculea » Joi Feb 20, 2014 12:08 pm

Eu am luat de craciun pentru ai mei de pe www.Carrito.ro
Au tot felul de cadouri tematice, pentru toate varstele, mai ales pentru barbati.
De la sampanii scumpe la truse de pescuit.

Livreaza prin curier.

lina2000

Mesajde lina2000 » Vin Feb 21, 2014 8:36 pm

Buna fetelor! Eu am cumparat recent un gadget pe care si-l dorea de pe http://malic.likeit.ro/ si am primit cadou un vin spumant si un set de pahare pentru ca am cumparat peste 800 de lei. Va recomand si voua! Sigur vor fi incantati daca le luati ceva din acest domeniu

Sunmodels

Mesajde Sunmodels » Dum Aug 17, 2014 6:39 pm

Si tu poti face parte din echipa SUN Models! Ai doar de castigat!

Avantajele SUN Models
Salariu minim garantat! Pachet de salarizare foarte atractiv, procent consistent si bonusuri periodice.
Siguranta unui job 100% legal si a unui mediu de munca placut si relaxant, alaturi de profesionisti, care vor fi alaturi de tine cu sfaturi, idei sau pareri si te vor indruma atunci cand vei avea nevoie. Toate colaborarile noastre se bazeaza pe contract de munca incheiat intre model si studio.
Pe toate site-urile cu care lucram este restrictionat accesul persoanelor din Romania, asigurandu-se astfel confidentialitate si intimitatea modelelor.
Program de munca flexibil, adaptabil nevoilor de ordin personal (ex. scoala, facultate, sot, copil, etc.)
Conditii de munca excelente intr-o locatie ultra-centrala din Constanta asigurata cu sistem de securitate si dotari de ultima generatie, in imediata vecinatate a tuturor mijloacelor de transport in comun, taxi-uri, baruri, pub-uri, restaurante, etc.
Camere de lucru individuale, cu un decor modern, confortabil si echipamente de calitate.
Sedinte foto gratuite periodice (imaginea ta este extreme de importanta, de aceea vom organiza sedinte foto profesionale care te vor pune in valoare; sedintele foto NU se fac nud).
Training gratuit, personalizat (trainerul nostru iti va explica ceea ce vei face, iti va oferi sfaturi, idei, pareri si raspunsuri privitoare la absolut orice intrebare ai, atunci cand ai nevoie si te va ajuta atat la inceput, cat si pe parcursul activitatii tale), suport tehnic disponibil 24/24 si consiliere.
Team-buiding-uri periodice (muncim, dar trebuie sa ne si distram si sa ne relaxam; de aceea periodic organizam team-building-uri pentru a ne bucura de rezultatele muncii noastre).

Cerintele SUN Models
Acest anunt se adreseaza doar persoanelor de sex feminin.
Varsta minima 18 ani.
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
Seriozitate, dorinta de a invata, o personalitate comunicativa.
Dorinta de a face parte dintr-un colectiv dinamic.

Date de contact:

Pentru a obtine mai multe informatii, daca doresti sa vezi cum arata studioul sau doresti sa ne contactezi, te rugam sa accesezi site-ul
www.videochat-sunmodels.ro

E-mail:office@sunmodels.ro
Yahoo Messenger:studio_sun@yahoo.com

Admina

Mesajde Admina » Vin Oct 03, 2014 3:22 pm

Eu am cumparat de la Glamour Gifts cadouri barbati si a fost foarte ok http://glamourgifts.ro/?product=cutie-1 ... -si-butoni

ramonel1

Mesajde ramonel1 » Mar Oct 07, 2014 11:40 am

Eu i-am cumparat un set de golf pentru birou de aici http://www.gadgetworld.ro

todicaa

Mesajde todicaa » Vin Oct 23, 2015 11:40 am

Produsele de ingrijire sunt o idee buna de cadou pentru el. Pe http://www.top-man.ro gasesti cateva idei

Frosty

www.frosty.ro

Mesajde Frosty » Lun Dec 14, 2015 6:48 pm

Frosty.ro topeste kilogramele, dar si preturile! O gama variata de produse te ajuta sa slabesti cat ai clipi! Tonifiezi corpul, combati efectul yoyo, arzi grasimile in mod natural, fara sa te infometezi, fara sa iti afectezi sanatatea http://www.frosty.ro Contact: 0730.410.783

AnteriorUrmătorul