Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Diva Hair in ultimul an

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Oana.Zidaru
Forum Admin

Diva Hair in ultimul an

Mesajde Oana.Zidaru » Mar Mai 18, 2010 3:10 pm

Buna dragele mele,

In ultimul an am incercat sa facem cat mai multe schimbari in bine iar cele care fac parte din comunitate de cel putin atata timp stiu sigur la ce ma refer.

Ma intereseaza sa stiu si parerea voastra sincera despre evolutia site-ului din ultimul an.

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

Re: Diva Hair in ultimul an

Mesajde gabriela2310b » Mar Mai 18, 2010 7:25 pm

personal imi plac foarte mult atat site-ul cat si forumul. site-ul este bine stucturat insa in ceea ce priveste forumul consider ca s-ar putea aduce anumite imbunatatiri in sensul monitorizarii postarilor. exista multe topicuri asupra aceluiasi subiect si cred ca ar fi mai bine ca toate mesajele respective sa fie mutate intr-un singur topic.
de asemenea, cred ca discutiile offtopic ar trebui sterse.
imi place si sectiunea "intreaba expertul" si evident cea de concursuri. la sectiunea "intreaba expertul" mi-ar place sa vad si experti din alte ramuri medicale sau alte domenii.
per total insa cosider ca este unul dintre cele mai bune site-uri romanesti dedicate femeilor.

hana2

Mesajde hana2 » Mar Mai 18, 2010 8:23 pm

Si mie imi place site-ul ...de multe ori cautam cate ceve pe google si gaseam raspunsuri pe site-ul Diva Hair.
Formul ,foarte dragutz...suntem de fapt un grup de prietene :)
Se simte cateodata lipsa unui administrator pe forum care sa mai intervina din cand in cand... dar in general e ok.

yracristina

Mesajde yracristina » Mar Mai 18, 2010 8:59 pm

Draga Oana,

sper ca nu te deranjeaza apelativul folosit .
Desi nu am fost activa pe forum, am "rasfoit" zilnic cu interes toate mesajele primite de la tine. Imi plac articolele de pe Divahair, sunt bine documentate si apreciez mai ales faptul ca sunt insotite de fotografii.
Ar fi interesant un topic legat de "cum am ajuns la Divahair".

anna_d

Mesajde anna_d » Mar Mai 18, 2010 9:03 pm

Schimbarile sunt ok si cred ca a fost o idee buna si cu premierea forumistelor. Altfel forumul era ticsit de subiecte deschise numai pentru reclame.

alexandryna13

Mesajde alexandryna13 » Mar Mai 18, 2010 9:06 pm

cred ca este un site foarte variat ce ofera informatii in diverse domenii, dar in special subiecte si sfaturi a tot ceea ce tine de "beauty"- mie mi-a placut un ultim subiect ce l-am citit recent cu "cele 25 de mituri pt par"
...in alta ordine de idei sunt de acord cu gabriela-sunt foarte multe topicuri care au acelasi sens,doar ca denumirea e un pic schimbata si te pierzi printre ele, nu m-ai stii la care ai scris sau la care asteti raspuns...spre exemplu-"tratamente pt tenul gras"/"creme pt ten gras- in sine ene referim la acelasi lucru nu?parerea mea...
in rest chiar e un site de nota 10...

alfi

Mesajde alfi » Mar Mai 18, 2010 10:59 pm

Imi place siteul,e bine organizat ,iar forumul la fel. :D

-ce nu mi-a placut: modul prin care unele fete(ma rog femei),au abordat mai toate subiectele,si au dat comentarii fara sens,doar ca sa aiba un mesaj in plus...ca poate poate asa va castiga concursul..... :evil:

--parerea mea.....(legat de concursuri),e bine sa ruleze cate un concurs pe forum,insa ar trebuii sa functioneze dupa un anumit regulament(dinainte stabilit) iar persoanele care incearca sa abuzeze sa fie eliminate (din concurs) la ...n ..abateri :mrgreen:

...in rest ...totul e OK

taarraa

Mesajde taarraa » Mie Mai 19, 2010 1:42 am

Imi place foarte mult acest forum...de altfel este singurul pe care il frecventez :D
Sincer imi placea mai mult vechiul format insa m-am obisnuit si cu acesta.
Aveti multe concursuri cu premii dragute...iar la doua dintre ele am reusit sa castig si eu...si sunt foarte mulumita de premiile primite.
Imi place ca sunt discutii interesante din care avem fiecare dintre noi ce invata....
Ce nu-mi place...hm...rautatile din ultima vreme....
In rest zic eu totul este ok.
Felicitari ca ne oferiti un loc in care sa ne "refugiem" si noi ca fetele in timpul liber si sa discutam de ale noastre.
Pt mine divahair...este grupul meu secret de prietene :D cu care pot vorbi liber despre orice

Oana.Zidaru
Forum Admin

Mesajde Oana.Zidaru » Mie Mai 19, 2010 8:51 pm

yracristina scrie:Draga Oana,

sper ca nu te deranjeaza apelativul folosit .
Desi nu am fost activa pe forum, am "rasfoit" zilnic cu interes toate mesajele primite de la tine. Imi plac articolele de pe Divahair, sunt bine documentate si apreciez mai ales faptul ca sunt insotite de fotografii.
Ar fi interesant un topic legat de "cum am ajuns la Divahair".

Hmm chiar m-ai pus pe ganduri. Am mai primit o data chiar pe mail o astfel de intrebare de la una dintre cititoare :)

Poate chiar o sa va povestesc intr-o zi :)

Ally_alex09

Mesajde Ally_alex09 » Vin Mai 21, 2010 11:47 pm

Si eu sunt din categoria celor care citesc mai mult decat posteaza,asta si din cauza timpului :roll:
Forumul e plin de topicuri interesante,felicitari administratorilor si celor care posteaza informatii atat de folositoare!Sunt o cititoare inraita :),as putea spune chiar ca ma trezesc dimineata cu divahair si imi temin ziua tot pe aici.
Cred ca ar fi o comunitate muult mai unita daca s-ar respecta principiul " critica parerea nu persoana",fiecare are gandirea si gusturile lui si are dreptul sa si le expuna.
La capitolul imbunatatiri mie una mi-ar placea mai multe smiley-uri..si mai expresive..mi se pare una din modalitatile prin care iti poti completa in mod placut textele,astfel mai stie lumea in ce stare esti,expresia fetei e foarte importanta in comunicare si asta e un mod de a o suplini in lumea virtuala.
Trebuie sa recunosc,si mie mi-ar placea sa stiu povestea divahair.

In rest..nota 10 :wink:

alexandryna13

Mesajde alexandryna13 » Vin Iun 25, 2010 7:52 pm

la mine imi merge foarte greu site-ul uneori si nu cred ca este din cauza internetului pt ca pe alte site-uri imi merge ok:(:(:(

likudio

Mesajde likudio » Joi Iul 08, 2010 10:36 am

Sper sa nu fiu singurul baiat din toata comunitatea (si daca sunt, ce noroc pe mine, printre atatea fete).
Desi nu sunt exact pe subiectul abordat in topic dar ma incadrez in titlul acestuia, vroiam sa va intreb daca voi care mentineti acest website, sunteti constienti de enormele "gauri de securitate" pe care acesta le are? :)

Cred ca pentru un astfel de website, aceste aspecte ar trebui luate in considerare.

dana_tudor01

Mesajde dana_tudor01 » Mie Iul 28, 2010 10:00 am

salutare de la Maramu' :D
servus :lol:

Io sunt printre cei mai noi utilizatori, da' vreau sa va transmit felicitari si toate cele bune...imi place ca sunt discutii faine si oamenii chiar scriu des...
multumim

zahari.k

Mesajde zahari.k » Dum Aug 29, 2010 9:23 pm

va citesc de ceva timp si pot spune ca in ultimele luni am observat ca articolele aparute pe diva sunt din ce in ce mai complexe,ceea ce ma bucura.
imi place ca tineti legatura cu noi,ne raspundeti la intrebari si ne mai convocati la diferite discutii.

cristyn84

Mesajde cristyn84 » Mar Sep 21, 2010 5:30 pm

imi place foarte mult divahair.ro...e f complex si are articole de foarte buna calitate :)