Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Produse PROFESIONALE la cele mai bune preturi

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Samy_Ely

Produse PROFESIONALE la cele mai bune preturi

Mesajde Samy_Ely » Mar Noi 25, 2008 4:09 pm

Doriti produse profesionale cele mai bune de pe piata si nu le gasiti pe piata . Va pot ajuta sa aveti aceste produse . Vopsea de par , Tratamente de par , Tratamente de fata , Oja si tratamente de unghii , fonduri de ten , Creme de fata sau maini etc.

Cine doreste si este interesat de aceasta gama si nu aveti de unde sa o cumparati sau la saloane este foarte scumpa apelati cu incredere si va astept pe adresa de E-mail : florancecourier@yahoo.com

S3n2u4ly

Mesajde S3n2u4ly » Mar Noi 25, 2008 7:44 pm

salut...mi-ai putea da si mie un catalog virtual chiar vreau sa folosesc produse profesionale si as vrea sa stiu concret c produse ai si la ce preturi k m-am saturat de produsele d p piata..si apropo de la ce firma is...ms pooop

Samy_Ely

Mesajde Samy_Ely » Mie Noi 26, 2008 4:21 pm

Produsele sunt de cea mai inalta calitate , Produsele se adapteaza fiecarui tip de par in parte . Pentru persoanele care au parul foarte ars din cauza Vopselei si sunt blonde va recomand a folosi Tratamentu format din 3 pasi sa nu il mai vopsiti pentru o perioada mai lunga de timp si apoi la o perioada de 2-3 luni sa taiati foarte putin din varfuri caci nici un tratament din lume nu va poate face firul de par la fel cum era inainte de vopsire varfurile vi le improspateaza putin cate putin dar daca vreti sa il mai vopsiti trebui tuns daca vreti sa nu il tundeti nu il mai vopsiti minim 1 an de zile si folosind acest tratament parul se va REGENERA .
Pasul 1 Sampon Par deteriorat
Pasul 2 Conditioner Par deteriorat
Pasul 3 Reconstructor pentru Par cu fir subtire degradat
Pentru sfaturi si detalii despre produse va astept pe mail

Samy_Ely

Mesajde Samy_Ely » Mie Noi 26, 2008 6:03 pm

Nu ma mai intrebati de produse care se gasesc pe piata pentru ca aceste produse nu se gasesc pe piata decat in saloane de lux si care se respecta sau unele din ele se gasesc in magazine mari de produse de firme care preturile sunt duble sau chiar triple

lucica1957

despre vopsea de par profesionala wela

Mesajde lucica1957 » Joi Noi 27, 2008 8:10 am

Fiti draguta, imi spuneti va rog .. aproximativ, la ce pret este o vopsea wela profesionala? M-ar interesa un maro roscat. Va multumesc mult de tot.

Samy_Ely

Mesajde Samy_Ely » Joi Noi 27, 2008 1:14 pm

Nu am produse Wella sau orice marca este si pe piata , Wella profesion se gasesc in saloane doar ca sunt in cantitate mai mare si sunt putin mai consistente decat cele de pe piata

Samy_Ely

Mesajde Samy_Ely » Joi Noi 27, 2008 1:22 pm

Va rog sa intrebati la orice salon de frumusete care au experienta CARE SUNT CELE MAI PROFESIONALE PRODUSE SI DE CALITATE SUPERIOARA DAR SUNT SCUMPE SI DE ACEEA UNELE SALOANE NU ISI PERMIT SA ACHIZITIONEZE ACESTE PRODUSE PTR CA AR MARII SI PRETURILE ?? Sa vedeti ce va raspunde .

yrynaR

Mesajde yrynaR » Joi Noi 27, 2008 4:12 pm

Sal!M-ar interesa si pe mine o vopsea de par(ciocolatiu).Cam ce pret ar avea?Sampoane pt par vopsit ai?Merci!

LIZA27

Mesajde LIZA27 » Lun Dec 01, 2008 4:24 pm

salut...mi-ai putea da si mie un catalog virtual chiar vreau sa folosesc produse profesionale si as vrea sa stiu concret c produse ai si la ce preturi ?

timeea

Mesajde timeea » Mar Dec 16, 2008 11:40 am

spune-mi si mie ce produse sunt mai exact ca asa de unde sa stii ce cumperi?vreau si eu dar as vrea un nume ceva .Acum nush nik numa ca sunt produse profesionale dar un nume al produselor mar ajuta foarte mult

Sunmodels

Re: Produse PROFESIONALE la cele mai bune preturi

Mesajde Sunmodels » Dum Aug 17, 2014 6:57 pm

Si tu poti face parte din echipa SUN Models! Ai doar de castigat!

Avantajele SUN Models
Salariu minim garantat! Pachet de salarizare foarte atractiv, procent consistent si bonusuri periodice.
Siguranta unui job 100% legal si a unui mediu de munca placut si relaxant, alaturi de profesionisti, care vor fi alaturi de tine cu sfaturi, idei sau pareri si te vor indruma atunci cand vei avea nevoie. Toate colaborarile noastre se bazeaza pe contract de munca incheiat intre model si studio.
Pe toate site-urile cu care lucram este restrictionat accesul persoanelor din Romania, asigurandu-se astfel confidentialitate si intimitatea modelelor.
Program de munca flexibil, adaptabil nevoilor de ordin personal (ex. scoala, facultate, sot, copil, etc.)
Conditii de munca excelente intr-o locatie ultra-centrala din Constanta asigurata cu sistem de securitate si dotari de ultima generatie, in imediata vecinatate a tuturor mijloacelor de transport in comun, taxi-uri, baruri, pub-uri, restaurante, etc.
Camere de lucru individuale, cu un decor modern, confortabil si echipamente de calitate.
Sedinte foto gratuite periodice (imaginea ta este extreme de importanta, de aceea vom organiza sedinte foto profesionale care te vor pune in valoare; sedintele foto NU se fac nud).
Training gratuit, personalizat (trainerul nostru iti va explica ceea ce vei face, iti va oferi sfaturi, idei, pareri si raspunsuri privitoare la absolut orice intrebare ai, atunci cand ai nevoie si te va ajuta atat la inceput, cat si pe parcursul activitatii tale), suport tehnic disponibil 24/24 si consiliere.
Team-buiding-uri periodice (muncim, dar trebuie sa ne si distram si sa ne relaxam; de aceea periodic organizam team-building-uri pentru a ne bucura de rezultatele muncii noastre).

Cerintele SUN Models
Acest anunt se adreseaza doar persoanelor de sex feminin.
Varsta minima 18 ani.
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
Seriozitate, dorinta de a invata, o personalitate comunicativa.
Dorinta de a face parte dintr-un colectiv dinamic.

Date de contact:

Pentru a obtine mai multe informatii, daca doresti sa vezi cum arata studioul sau doresti sa ne contactezi, te rugam sa accesezi site-ul
www.videochat-sunmodels.ro

E-mail:office@sunmodels.ro
Yahoo Messenger:studio_sun@yahoo.com

Sunmodels

Mesajde Sunmodels » Dum Aug 17, 2014 6:58 pm

Si tu poti face parte din echipa SUN Models! Ai doar de castigat!

Avantajele SUN Models
Salariu minim garantat! Pachet de salarizare foarte atractiv, procent consistent si bonusuri periodice.
Siguranta unui job 100% legal si a unui mediu de munca placut si relaxant, alaturi de profesionisti, care vor fi alaturi de tine cu sfaturi, idei sau pareri si te vor indruma atunci cand vei avea nevoie. Toate colaborarile noastre se bazeaza pe contract de munca incheiat intre model si studio.
Pe toate site-urile cu care lucram este restrictionat accesul persoanelor din Romania, asigurandu-se astfel confidentialitate si intimitatea modelelor.
Program de munca flexibil, adaptabil nevoilor de ordin personal (ex. scoala, facultate, sot, copil, etc.)
Conditii de munca excelente intr-o locatie ultra-centrala din Constanta asigurata cu sistem de securitate si dotari de ultima generatie, in imediata vecinatate a tuturor mijloacelor de transport in comun, taxi-uri, baruri, pub-uri, restaurante, etc.
Camere de lucru individuale, cu un decor modern, confortabil si echipamente de calitate.
Sedinte foto gratuite periodice (imaginea ta este extreme de importanta, de aceea vom organiza sedinte foto profesionale care te vor pune in valoare; sedintele foto NU se fac nud).
Training gratuit, personalizat (trainerul nostru iti va explica ceea ce vei face, iti va oferi sfaturi, idei, pareri si raspunsuri privitoare la absolut orice intrebare ai, atunci cand ai nevoie si te va ajuta atat la inceput, cat si pe parcursul activitatii tale), suport tehnic disponibil 24/24 si consiliere.
Team-buiding-uri periodice (muncim, dar trebuie sa ne si distram si sa ne relaxam; de aceea periodic organizam team-building-uri pentru a ne bucura de rezultatele muncii noastre).

Cerintele SUN Models
Acest anunt se adreseaza doar persoanelor de sex feminin.
Varsta minima 18 ani.
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
Seriozitate, dorinta de a invata, o personalitate comunicativa.
Dorinta de a face parte dintr-un colectiv dinamic.

Date de contact:

Pentru a obtine mai multe informatii, daca doresti sa vezi cum arata studioul sau doresti sa ne contactezi, te rugam sa accesezi site-ul
http://www.videochat-sunmodels.ro

E-mail:office@sunmodels.ro
Yahoo Messenger:studio_sun@yahoo.com

GoSexy

Mesajde GoSexy » Sâm Dec 20, 2014 8:25 am

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
GoSexy - Haine & Accesorii - Magazin Online Adult (SexShop) -haine sexy , jucarii sexuale si accesorii - Cu multe produse în stoc pentru orice placere sexuala, singura limita este imaginatia ta.

Magazinul nostru online de străduiește să fie primul care să furnizeze produse inovatoare pentru a satisface si cei mai exigenti clienti.

Webhttp://www.gosexy.ro/

Facebookhttps://www.facebook.com/like.gosexy

Twitterhttps://twitter.com/GosexyShop

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

EuMirela12

Mesajde EuMirela12 » Vin Feb 13, 2015 3:25 pm

Dacă tot e de produse ;D pun si eu cateva (unele incercate si de mine) cu pareri ala clientilor bune :

http://slabi.jurnalzilnic.com/sanatate/ ... insi-gcgc/

schimbdeocazii.com/frumusete/opri-caderea-parului-intr-o-luna-sau-banii-inapoi

galeriedecumparaturilefery.com/frumusete/lefery-sem/

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Vin Feb 13, 2015 11:16 pm

EuMirela12 scrie:Dacă tot e de produse ;D pun si eu cateva (unele incercate si de mine) cu pareri ala clientilor bune :

http://slabi.jurnalzilnic.com/sanatate/ ... insi-gcgc/

schimbdeocazii.com/frumusete/opri-caderea-parului-intr-o-luna-sau-banii-inapoi

galeriedecumparaturilefery.com/frumusete/lefery-sem/

Cine pana mea mai pune botu' la astfel de prostii? :mrgreen:

Următorul