Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Marirea sanilor cu ajutorul produselor naturale

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

simona_onu

Marirea sanilor cu ajutorul produselor naturale

Mesajde simona_onu » Joi Ian 22, 2009 6:43 pm

Ce credeti despre pilulele100% naturale (din extracte din diferite plante)de marire a sanilor?Le-a folosit cineva? Ce rezultate ati obtinut?Chiar sunt eficiente? :roll:

Iuliana
Forum Admin

Locaţie: Bucuresti

Mesajde Iuliana » Sâm Ian 24, 2009 2:29 pm

Sincera sa fiu nu cred ca vei obtine rezultate. Teoretic, cresterea sanilor este determinata de anumiti hormoni din organism. Acum, eu de hormoni "100% naturali" nu am auzit :) asa ca cel mai probabil pastilele pe care vrei sa le iei sunt niste pacaleli de marketing. Mai ales in Romania.

lidia_ionut

Mesajde lidia_ionut » Mar Ian 27, 2009 11:06 am

nu poti zice nu pana nu stii despre ce e vb ,,,,incearca si abia atunci comenteaza

Iuliana
Forum Admin

Mesajde Iuliana » Mar Ian 27, 2009 11:43 am

Lidia, sa inteleg ca tu stii despre e e vorba.
Daca stii mai mutle de cat noi te rog sa ne spui.
Ca idee insa, sanii s-ar putea mari doar printr-un aport hormonal. Si asta e o treaba foarte serioasa care trebuie facuta cu ajutorul unor doctori, nu singura dupa ce ai cumparat niste pastile "naturale" de pe net sau de la cine stie ce magazin.

lidia_ionut

marirea sanilor

Mesajde lidia_ionut » Mar Ian 27, 2009 12:18 pm

da draga mea ...cunosc in mare despre ce e vb ...am si testat eu personal ...asa ca nu vb din auzite ...
lucrez la un magazin naturist ...si m-am tot informat pana m-am pus pe treaba ..adik pe testat ... nu eram niic dreapta si rezultatele nu au fost nici sa devin pamela anderson ...dar acum pot spune ca am !!!

Iuliana
Forum Admin

Mesajde Iuliana » Mar Ian 27, 2009 12:23 pm

Lidia,
Sanii nu cresc cu extract de tei sau mai stiu eu ce planta. Asa ca daca tu ai luat pastile si ti-au crescut sanii asta s-a intamplat datorita cresterii cantaitatilor anumitor hormoni ce sunt prezenti in corpul tau (de ex. estrogen). Si repet, mie mi se pare riscant sa iei hormoni de una singura. Sunt o chestie destul de serioasa.

lidia_ionut

Mesajde lidia_ionut » Mar Ian 27, 2009 12:53 pm

stii care e faza daca nu cunosti nu ai de unde sa stii ...du-te si u si intreaba in farmacie ...bine la una unde au habar si de ceva naturis ...nu medicamente .
una e sa iei un supliment alimentar ,o tinctura care nu are ce sa iti faca rau.
de ex.mararul e foarte bun pt cresterea sanilor ...dar pe langa asta te ajuta si la imbalonari si la dureri menstruale ...
cauta si vei gasi raspunsuri

ella_craft

cam complicat...

Mesajde ella_craft » Mar Ian 27, 2009 8:43 pm

Eu am luat Contour acum ceva timp...cam 4 ani si stiu ca efectul a fost dupa o cura de o luna de zile ca...mi-au aparut vergeturi pe picioare si m-am pricopsit si cu celulita :shock: iar cura cu tinctura de marar am tinut-o si pe asta cam o luna de zile acum recent in toamna dar din pacate la mine nu a avut rezultat...

fufusitza

Mesajde fufusitza » Mar Ian 27, 2009 10:19 pm

buna fetelor!vr sa va sp k stiu p cineva care a luat niste pastile pt asa ceva si chiar si un unguent dar absolut niciun efect nu au avut!

khristtyne

Mesajde khristtyne » Mie Ian 28, 2009 7:01 pm

Eu iau tinctura de marar dar nu pot sa spun ca am vazut vreun rezultat.Totusi continui sa iau macar trei luni ca sa vad daca se merita. Nu cred intr-un tratament minune pentru marirea sanilor dar o sa incerc cu tratamente naturiste...poate cine stie...se intampla o minune.

Andreea.Catrina

Mesajde Andreea.Catrina » Vin Ian 30, 2009 2:35 pm

eu sunt de acord cu iuliana, clar.
sanii nu-ti vor creste de la tinctura de marar :lol:

ralucriss

chiar exista pastile care iti maresc sanii

Mesajde ralucriss » Sâm Ian 31, 2009 12:01 pm

eu de ex iau anticonceptonale se numesc yasminelle si se vede considerabil......ii am mult mai mari!!ralu

lidia_ionut

Re: cam complicat...

Mesajde lidia_ionut » Mar Feb 03, 2009 12:57 pm

[quote="ella_craft"]Eu am luat Contour acum ceva timp...cam 4 ani si stiu ca efectul a fost dupa o cura de o luna de zile ca...mi-au aparut vergeturi pe picioare si m-am pricopsit si cu celulita :shock: iar cura cu tinctura de marar am tinut-o si pe asta cam o luna de zile acum recent in toamna dar din pacate la mine nu a avut rezultat...[/quote]

da nu stiu ce sa iti zic de capsulele de la vita care ..adica contour pt ca nu am incercat ....dar iti ziic sigur ca tinc.de marar funtioneaza ...dar nu dupa 1 luna draga mea ....am luat mai mult de 6 luni ....si rezultatul a fost ca am schimbat toate sutienele pe care le aveam ...am testat si am vazut ...dar astea nu au efect dupa o luna .

claudia_mami

Mesajde claudia_mami » Joi Feb 19, 2009 12:23 pm

haideteti sa va povesteasca mama ceam patit :lol: tot mam interesat si am aflat de ticnitura de marar totul ok pana aici trece o luna si sanii mei mari si tari ,upsss chiar functioneaza eu an sinea mea dar am ramas ansarcinata si cum eu si sotul ne doream un bebe dar eu aveam probleme si nu ramaneam , :wink:

lidia_ionut

marirea sanilor

Mesajde lidia_ionut » Joi Feb 19, 2009 1:50 pm

felicitari !! mararul are multiple efecte ..nu este doar pt cresterea sanilor ...este si pentru .,,
este pt femeile paroase sa nu le mai creasca par asa mult pe ele ,este pt.imbalonari,pt.cresterea sanilor ..
are mai multe intrebuintari decat ma puteti inchipuiti !!!
poate va intrebati de unde stiu atatea ...lucrez intr-un MAGAZIN NATURIST ... :lol:

Următorul