Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Marirea sanilor cu ajutorul produselor naturale

Aici se poarta toate discutiile off-topic.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

issab3ll4

Re: :)

Mesajde issab3ll4 » Mar Apr 07, 2009 10:47 pm

ionyyyyy scrie:nu rade de mine ....am crezut k se face in casa ..... :(

ei bine scumpa mea acum am elucidat problema oricum nu as sfatui pe nimeni sa incerce! :!: :!: :evil:
I don't need a ring around my finger to make me feel complete!!

dallya

hy

Mesajde dallya » Joi Apr 09, 2009 1:29 pm

Nush cum sa spun, dar oricat de mici sau mari am avea sanii tot suntem frumoase....eu una sunt printre cele pe care nu le-a inzestrat Dumnezeu cu sani mari, dar va garantez ca asta e ultima problema si (dupa parerea mea) ultimul motiv pentru a fi complexata.
Nush daca ati observat, dar de multe ori barbatii prefera femeile asa cum sunt ele. Poate ca ati auzit la un barbat "mama ce i-ash trage-o" ei credeti-ma ca n-or sa vrea ca mama copiilor lor sa fie ca femeia aia, ele sunt ceva trecator. Nu viseaza ei la sani mari cat o minge de fotbal (doar daca sunt genu de barbati obsedati de femei sau care nu stiu ce-i aia femei). Cu cat esti mai naturala cu atat mai bine. Si ganditi-va ca acum vreti sani mari, dar v-ati gandit cum veti arata la 50-60 poate 80 de ani?
Sanii mari sunt si ei o povara: atrag privirile taranilor care fluiera k animalele in calduri, durerea de spate se instaleaza imediat si fenomenul sanilor lasati iese in evidenta mai devreme sau mai tarziu. Ce preferati: sani mici (cat sunt ei lasati de la Dumnezeu) si frumosi sau niste mingi de fotbal/handbal lasati, care sa balangane in timpul mersului, sa purtati toata viata voastra sutiene (chiar si prin casa sau noaptea) si sa ajunga pana la burta cand imbatraniti?
Cunosc o gramada de femei care au sanii mult mai mici decat mine, aproape ca sunt drepte, dar sunt mult mai apreciate de barbati si chiar atrasi de ele. Eu zic sa va ganditi bine inainte de a vrea ceva.....daca totusi va incapatanati sa va mariti sanii, consultati un medic fetelor, nu mai mergeti pe retete din auzite....suntem prea saraci pentru a ne imbolnavi mai mult decat suntem.

O zi faina la toate si sa fiti iubite asa cum sunteti!

issab3ll4

Re: hy

Mesajde issab3ll4 » Joi Apr 09, 2009 4:28 pm

dallya scrie:Nush cum sa spun, dar oricat de mici sau mari am avea sanii tot suntem frumoase....eu una sunt printre cele pe care nu le-a inzestrat Dumnezeu cu sani mari, dar va garantez ca asta e ultima problema si (dupa parerea mea) ultimul motiv pentru a fi complexata.
Nush daca ati observat, dar de multe ori barbatii prefera femeile asa cum sunt ele. Poate ca ati auzit la un barbat "mama ce i-ash trage-o" ei credeti-ma ca n-or sa vrea ca mama copiilor lor sa fie ca femeia aia, ele sunt ceva trecator. Nu viseaza ei la sani mari cat o minge de fotbal (doar daca sunt genu de barbati obsedati de femei sau care nu stiu ce-i aia femei). Cu cat esti mai naturala cu atat mai bine. Si ganditi-va ca acum vreti sani mari, dar v-ati gandit cum veti arata la 50-60 poate 80 de ani?
Sanii mari sunt si ei o povara: atrag privirile taranilor care fluiera k animalele in calduri, durerea de spate se instaleaza imediat si fenomenul sanilor lasati iese in evidenta mai devreme sau mai tarziu. Ce preferati: sani mici (cat sunt ei lasati de la Dumnezeu) si frumosi sau niste mingi de fotbal/handbal lasati, care sa balangane in timpul mersului, sa purtati toata viata voastra sutiene (chiar si prin casa sau noaptea) si sa ajunga pana la burta cand imbatraniti?
Cunosc o gramada de femei care au sanii mult mai mici decat mine, aproape ca sunt drepte, dar sunt mult mai apreciate de barbati si chiar atrasi de ele. Eu zic sa va ganditi bine inainte de a vrea ceva.....daca totusi va incapatanati sa va mariti sanii, consultati un medic fetelor, nu mai mergeti pe retete din auzite....suntem prea saraci pentru a ne imbolnavi mai mult decat suntem.

O zi faina la toate si sa fiti iubite asa cum sunteti!

That`s a good point Girl!!
Ceea ce a scris mai sus este 100% adevarat!! Bv aici chiar ai pus punctul pe I~! :!: :!: :!: :!:
I don't need a ring around my finger to make me feel complete!!

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Mar Apr 14, 2009 1:47 pm

Cel mai eficient mijloc de marire a sanilor, cu efect de durata este un masaj care se numeste ''exercitiul caprioarei''.
- Asezati-va astfel incat sa puteti presa calcaiul unuia dintre picioarele dvs. pe deschizatura vaginului. Trebuie sa apasati destul de tare pentru a simti o presiune destul de puternica si continua. Daca nu puteti sa va deplasati piciorul in aceasta pozitie, atunci asezati un obiect rotund si destul de dur - o minge de tenis, de pilda - pe deschidura vaginului, daca este posibil chiar si pe clitoris. Veti simti desigur o senzatie agreabila cauzata de dinamizarea energiei sexuale.
- Frecati-va puternic palmele una de cealalta, timp de aproximativ un minut. Aceasta va va energiza si va va incalzi mainile.
- Asezati-va mainile pe sani si simtiti cum energia si caldura mainilor dvs. patrunde prin piele.
- Masati-va incet sanii, cu miscari circulare spre interior, care se realizeaza rotind mana dreapta in sensul acelor de ceasornic, iar mana stanga in sensul invers acelor de ceasornic; acest gen de masare a sanilor are drept efect cresterea volumului sanilor.
- Masati-va sanii efectuand aceasta miscare circulara de minim 36 de ori pana la maxim 360 de ori, de 2 ori pe zi, minim 4 luni.
Puteti folosi ca adjuvant tinctura de marar si ulei de masaj Super Bust, care le gasiti si pe acest site. Insa fara acest masaj, dupa oprirea tratamentului, sanii tind sa revina la marimea initiala.

Asta spune un medic! Si pentru fermitate faceti miscarile spre exterior!

mezzanine

Locaţie: bucuresti

Mesajde mezzanine » Dum Apr 26, 2009 4:53 am

fetelor am auzit ca mestecatul gumei miscoreaza sanii :!: :)
cat despre tinctura de marar, am incercat. si a mers. numai ca are si efecte secundare..

mezzanine

Locaţie: bucuresti

Mesajde mezzanine » Dum Apr 26, 2009 4:59 am

de ce este importanta dinamizarea energiei sexuale?

Camelia12 scrie:Cel mai eficient mijloc de marire a sanilor, cu efect de durata este un masaj care se numeste ''exercitiul caprioarei''.
- Asezati-va astfel incat sa puteti presa calcaiul unuia dintre picioarele dvs. pe deschizatura vaginului. Trebuie sa apasati destul de tare pentru a simti o presiune destul de puternica si continua. Daca nu puteti sa va deplasati piciorul in aceasta pozitie, atunci asezati un obiect rotund si destul de dur - o minge de tenis, de pilda - pe deschidura vaginului, daca este posibil chiar si pe clitoris. Veti simti desigur o senzatie agreabila cauzata de dinamizarea energiei sexuale.
- Frecati-va puternic palmele una de cealalta, timp de aproximativ un minut. Aceasta va va energiza si va va incalzi mainile.
- Asezati-va mainile pe sani si simtiti cum energia si caldura mainilor dvs. patrunde prin piele.
- Masati-va incet sanii, cu miscari circulare spre interior, care se realizeaza rotind mana dreapta in sensul acelor de ceasornic, iar mana stanga in sensul invers acelor de ceasornic; acest gen de masare a sanilor are drept efect cresterea volumului sanilor.
- Masati-va sanii efectuand aceasta miscare circulara de minim 36 de ori pana la maxim 360 de ori, de 2 ori pe zi, minim 4 luni.
Puteti folosi ca adjuvant tinctura de marar si ulei de masaj Super Bust, care le gasiti si pe acest site. Insa fara acest masaj, dupa oprirea tratamentului, sanii tind sa revina la marimea initiala.

Asta spune un medic! Si pentru fermitate faceti miscarile spre exterior!

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Dum Apr 26, 2009 1:10 pm

este o stimulare hormonala! sanii nu pot creste decat stimuland hormonii!

molly

Locaţie: b.

Mesajde molly » Dum Apr 26, 2009 8:34 pm

siliconul -si se rezolva problema
eu tot nu cred ca se pot mari sanii cu plante ...dar ...

anna_d

Mesajde anna_d » Vin Mai 08, 2009 9:05 pm

Seminte de marar, lemn dulce... Rezultatele se vad in timp, sunt vizibile...

georgiana8910

Mesajde georgiana8910 » Sâm Mai 09, 2009 1:04 pm

eu citisem pe un site ca si perele mancate in cantitatzi mai mari (cam 1kg pe zi) ajuta la marirea sanilor....mai ales dupa nastere si alaptat sau dupa slabiri bruste...refac tesutul mamar
cat despre tinctura de marar...am luat si eu vreo 2 luni dupa ce mi-am scos un chist de pe ovar...nu am vazut rezultate in ceea ce priveste sanii....oricum eu o luam cu alt scop....stiam ca ajuta organismul dupa probleme ginecologice...chisturi pe ovare etc si regleaza menstruatia

eu zic sa ne acceptam asa cum suntem...si nu sa cheltuim timp si bani incercand sa atingem perfectiunea.....ca degeaba la un moment dat o sa avem silueta dorita sau sanii mari...daca viata trece pe langa noi si nu o traim...
pupici

molly

Mesajde molly » Sâm Mai 09, 2009 7:21 pm

cand eram mica zicea bunica sa mananc usturoi ca imi cresc sanii
:lol: :lol:
daca ne acceptam noi in primul rand cum aratam mai usor ne accepta si cei din jur,

Aiana

Mesajde Aiana » Sâm Mai 09, 2009 9:30 pm

mezzanine scrie:fetelor am auzit ca mestecatul gumei miscoreaza sanii :!: :)
cat despre tinctura de marar, am incercat. si a mers. numai ca are si efecte secundare..
:lol: :lol: :lol: :lol: Chestia cu guma m-a dat pe spate.Pe asta n-o auzisem pana acum :lol: :lol: :lol: :lol:

molly

Mesajde molly » Dum Mai 10, 2009 1:24 pm

asta cu guma e buna tare- pai eu 5 zile din 7 mananc guma - si nu am observat nici o schimbare :lol:

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Mie Mai 13, 2009 7:46 pm

parerea mea e ca astia nu mai stiu cu ce sa ne mai minta! :)) Buna asta cu guma!

anna_d

Re: hy

Mesajde anna_d » Vin Ian 22, 2010 3:39 pm

dallya scrie:Nush cum sa spun, dar oricat de mici sau mari am avea sanii tot suntem frumoase

Asa ar fi bine sa gandim toate, dar ce sa-i faci... avem si noi tot felul de 'probleme'...

AnteriorUrmătorul