Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Concurs Onyx Spa: Esti pregatita sa arati perfect?

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Oana.Zidaru
Forum Admin

Concurs Onyx Spa: Esti pregatita sa arati perfect?

Mesajde Oana.Zidaru » Mie Aug 12, 2009 4:32 pm

Oricat de bine ai arata intotdeauna este loc de mai bine mai ales ca toate femeile isi doresc sa atinga perfectiunea.

La acest lucru ne-am gandit si noi cand ti-am pregatit in "complicitate" cu Onyx Spa (http://www.onyxspa.ro/) un concurs menit sa-ti indeplineasca visul de a avea un trup frumos!

Spune adio celulitei, colaceilor si pregateste-te sa intri in competie.

Ce poti castiga mai exact?

LOCUL 1 - Un voucher in valoare de 300 lei

LOCUL 2-6:

- 5 vouchere cu reducere de 40% la orice tratament de slabire, pe parcursul lunii august.

Pentru a intra in concurs trebuie sa raspunzi la intrebarea "Ce tratament de slabire de la OnyxSpa ti se pare cel mai eficient pentru tine?".

Participantele care vor oferi cele mai argumentate sase raspunsuri vor fi desemnate castigatoare. Onyx Spa isi rezerva dreptul de a selecta castigatoarele.

Concursul se desfasoara in perioada 12- 19 August. Pe 20 august vor fi anuntate castigatoarele.

Succes tuturor!

rainbow1978

Mesajde rainbow1978 » Joi Aug 13, 2009 2:26 am

Cel mai eficient tratament de slabire pt mine mi se pare a fi tratamentul corporal soc impotriva celulitei si de slabire intensiva cellu-slim.2iepuri dintr-un foc :lol:.Am participat deoarece vreau sa-i fac o surpriza sotiei mele!

Elvy

Mesajde Elvy » Joi Aug 13, 2009 3:00 am

ABSOLUT SLIM

panoschi_tamara

Mesajde panoschi_tamara » Joi Aug 13, 2009 3:37 am

Cel mai eficient tratament de slabire de la OnyxSpa potrivit mie consider ca este Vibromatique-Terapie prin masaj. Masajul anticelulitic este o metoda sanatoasa, placuta, cu rezultate pentru a scapa de celulita in vederea obtinerii unui corp ferm. Totodata, prin acest tratament, creste elasticitatea musculara, se reduce stresul fizic si psihic pentru o viata mai sanatoasa. :)

tdj31

concurs

Mesajde tdj31 » Joi Aug 13, 2009 5:27 am

Cellu-slim mi se pare cel mai bun

Florinadiva

Concurs ONYX SPA

Mesajde Florinadiva » Joi Aug 13, 2009 8:20 am

VIBROMATIQUE mi sa pare cel mai eficient tratament pentru mine. :D 8)

alish13

Mesajde alish13 » Joi Aug 13, 2009 9:19 am

Vibromatique - terapie prin masaj. Cred ca imi va imbunatati starea psihica si fizica, eliminand celulita.

millyeu

Mesajde millyeu » Joi Aug 13, 2009 9:23 am

TRATAMENT BIFAZIC PENTRU PIERDERE IN VOLUM SI INTARIRE BIO – SLIM ...mi se pare cel mai potrivit pe mine pt ca ma ajuta sa ofer o detoxifiere a organismului cu ajutorul unor mastii pe baza de plante.plante ce stiu ca asigura slabire si nu voi fii dezamagita:)

sim20

concurs

Mesajde sim20 » Joi Aug 13, 2009 9:25 am

Buna ziua,
Toate tratamentele mi se par bune, dar depinde de fiecare organism.
Pentru mine, cel mai bun cred ca este Vibromatique.

O zi frumoasa!

adelanu

Concurs OnyxSpa

Mesajde adelanu » Joi Aug 13, 2009 9:26 am

:( Pentru mine cred ca cel mai eficient dintre tratamentele de la OnyxSpa ar fi TUNEL ELECTROMAGNETIC datorita paletei impresionante de terapii: raze infrarosii, electrostimulare musculara, terapie electromagnetica, microstimulare faciala, terapie LED, meloterapie, reprezentand atfel o adevarata industrie de slabire cu numeroase rezultate in tratarea obezitatii, eliminarea celulitei, eliminarea adipozitatii localizate, rezolvarea problemelor circulatorii, terapie de alinare a durerilor musculare si ale articulatiilor, eliminarea stresului. Sper sa ajung sa fac si eu un astfel de tratament prin concursul dvs. ca altfel o sa raman doar la stadiul de vis

deeanegoiescu

Mesajde deeanegoiescu » Joi Aug 13, 2009 9:26 am

as spune adio celulitei cu impachetari bruno vassari, consider ca e bun pentru mine si mi ar da o stare de bine :lol:

predamishu

Mesajde predamishu » Joi Aug 13, 2009 9:40 am

Pentru mine cel mai potrivit tratament este Vibromatique deoarece influenteaza pozitiv starea psihica si fizica,accelereaza procesul de detoxifiere, reduce problemele legate de somn.
Terapia prin masaj presupune şi aplicarea altor tehnici de masare asupra structurii musculare şi a ţesuturilor moi ale corpului, tehnici de constrângere, de producere a unor vibraţii, legănare, fricţionare, frământare şi presare.Toate aceste tehnici sunt folosite în beneficiul sistemului muscular şi osos, al celui circulator sangvin şi limfatic, precum şi al sistemului nervos sau al altor sisteme din organism.
Este o contribuţie la realizarea şi menţinerea siluetei prin prevenirea şi combaterea depunerii excesive de grăsimi, săruri şi ţesut adipos, dând rezultate excelente în tratamentul celulitei şi al obezităţii, prin mularea naturală a formelor corpului.Eliminarea nodurilor de grăsime, a celulitei, estomparea vergeturilor, îmbunătăţirea circulaţiei sanguine, toate se produc cu ajutorul masajului.
Masajul anticelulită rămâne una dintre cele mai plăcute şi sănătoase modalităţi de a scăpa de celulită şi de depozitele nedorite.

Jordan04

Mesajde Jordan04 » Joi Aug 13, 2009 10:05 am

Ei bine cel mai eficient pentru mine este tunelul electromagnetic deoarece am colacei pe burtica si celulita in partea de jos a corpului si un astfel de tratament mi-ar fi de folos :D

Krisztzina

Mesajde Krisztzina » Joi Aug 13, 2009 10:26 am

Secretul pentru a scapa cel mai rapid de celulita este sa combini metodele.Pentru mine a dat rezultate vacuumul combinat cu tunel si ultrasunete.In tunel transpiri si elimini caloriile.Vacuumul scoate la suprafatza bulele de grasime,dupa cateva sedinte le sparge,iar cu ajutorul ultrasunetelor bulele de grasime se topesc.Mai am de lucrat la burtica pentru ca acolo se depune cel mai mult..si e cel mai greu de dat jos.

rozeionela

Mesajde rozeionela » Joi Aug 13, 2009 10:42 am

TUNEL ELECTROMAGNETIC reprezentinta o adevarata industrie de slabire intr-un singur echipament. Mi se potriveste cel mai bine

Următorul