Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga trei carti de la editura Eroscop

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Vin Sep 04, 2009 11:35 pm

taarraa Trimis: 03 Sep 2009 21:10 Titlul subiectului:

Camelia12 a scris:
Auzi u te`ai inscris la concurs ?! Aici la subiectul acesta ?!

"Nu draga mea eu pe acest topic nu am scris "INTRU IN CONCURS' ...esti multumita?te simti mai bine.Faptul ca am recunoscut asta nu-ti modifica tie caracterul...
Intr-adevar nu am scris...si daca Oana considera ca nu merit premiul nu ma supar...si ti-l cedez tie ca sa nu ti se mai para atat de incorect concursul.Eu ma pot lipsi de aceasta carte...insa ce faci tu nu se poate sterge...si e pacat pentru tine..."

Era o simpla intrebare, dar tu ai contiuat cu o serie de comentarii nefiresti :)

taarraa

Mesajde taarraa » Sâm Sep 05, 2009 1:26 pm

Comentarii pentru persoanele care au scris vrute si nevrute despre mine:ca nu mi-am exprimat parerea despre carti...ca nu stiu ce nu am mai facut.Daca tu te-ai simtit vizata e problema ta ;)

Lorett

Mesajde Lorett » Sâm Sep 05, 2009 1:30 pm

"Omul e ca floarea cu palarioara cu funde galbene in varf:se schimba dupa vreme si se intoarce dupa soar..."(Maidanul cu dragoste -Zamfirescu)
Mare adevar,nu suntem niciodata hotarati pe un singur lucru ,ne lasam influentati de tot ce este imprejur.

si am o nelamurire ,voi ati postat toate acele fragmente doar pt carti,doar pt un premiu? Eu le am postat mai mult pt ca mi a facut placere sa impart cu voi cateva citate ... Premiul e mai putin important ...

taarraa

Mesajde taarraa » Sâm Sep 05, 2009 6:30 pm

Nu draga mea nu pentru carti ,sincer nici nu am stiut cand s-au anuntat castigatorii.Mi-am dat seama din fatul ca nu mai posta nimeni nimic.Chiar nu m-a interesat premiul,insa sunt bucuroasa ca am castigat deoarece inseamna ca topicul meu a fost apreciat ;)

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Lun Sep 07, 2009 2:36 pm

taarraa scrie:Comentarii pentru persoanele care au scris vrute si nevrute despre mine:ca nu mi-am exprimat parerea despre carti...ca nu stiu ce nu am mai facut.Daca tu te-ai simtit vizata e problema ta ;)

Logica mea spune ca daca u ai citat ceea ce am scris, inseamna ca te refereai la mine! Si aduti aminte pe cate alte fete le-ai jignit la un alt concurs! Las`o balta :)

taarraa

Mesajde taarraa » Lun Sep 07, 2009 6:40 pm

Pe cine am jignit si cand...chiar sunt curioasa :).Si daca s-ar fi intamplat asa...crezi ca asta te scuza pe tine de ceva?

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Lun Sep 07, 2009 7:29 pm

Trebuie sa ma scuze de ceva ?! :)

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Lun Sep 07, 2009 7:32 pm

taarraa

Data înscrierii: 08/Apr/2009
Trimis: 16 Apr 2009 11:58 Titlul subiectului:

Georgyanaaaa a scris:
si chiar atat de interesante sunt tinutele...m-au dat pe spate... .... sigur shoppingu'l nu e pasiunea voastra..ati aruncat o tinuta ori furata de pe net...ori una obisnuita fara pic de farmec...si ati inceput sa va votati ...waw ce tinuta.... sincer...sunt atatea care n-au primit nici un vot...si sigur nu erau niste tinute banale fara pic de imaginatie... no comment.... bucurati-va de papucei ) eu am bani sa-mi cumpar singura bv kandra

Deci dupa tot ce ai spus singurul cuvant care te devineste este PENIBILA.
Esti lipsita de orice fair-play si maturitate
Nu inteleg ce poti sa ai in cap sa zici ca tu ai bani sa-ti cumperi singura.Da crezi ca cine nu are?
Te compatimesc fetito

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Lun Sep 07, 2009 7:32 pm

tin sa mentionez k ce e scris cu blod este scris de tine ... iti place cum vorbesti ?! :)

taarraa

Mesajde taarraa » Lun Sep 07, 2009 8:39 pm

Ms pentru sacrificiu de a sta si a cauta ...citate de ale mele... mai bine postezi la topicul meu citate ale unor scriitori... ar fi mult mai frumos... :)
Si atata timp cat persoana este atat de mediocra sa sustina astfel de chestii sunt de inteles cuvintele mele... m irita persoanele care nu gandesc...de asta am vb asa... am folosit cuvinte care le gasesti si in dictionar...deci nu am fost vulgara si nici nu am avut un vocabular vulgar... asa ca recunoaste, probabil acelasi raspuns sau poate mai rau la asemenea aberatii pe care le-a scris fata aia.
Totusi am o nelamurire...de ce te strofoci atat ca eu tot nu inteleg... serios vorbind care este scopul acestei demonstratii si anchete pe care vrei tu sa mi-o faci mie...cautand tot felul de postari de ale mele...si mai stiu eu ce...eu nu vad rostul sincer.Oricum vezi ca sunt fata cu bun simt si iti raspund de fiecare data si clarific orice nelamurire ai ;)

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Lun Sep 07, 2009 8:43 pm

Stii ceva discutia cu tine este inutila si nu duce la nici un rezultat!
Tot ce am vrut sa iti spun este ca u mi te`ai adresat citandu`mi mesajul cu niste cuvinete nepotrivite si ai sustinut ca m`am luat de tine, iar de fapt nu ti`am zis nimic! Probabil ca n`ai ce face! :)

taarraa

Mesajde taarraa » Lun Sep 07, 2009 9:10 pm

Hai ca e chiar comic de acuma ....mi te adresezi in nu stiu cate mesaje daca te uiti cam cate ai trimis de la citarea aia...si tot eu nu am ce face? =))
Si repet ti-am raspuns din bun simt la tot ce ai scris...ca daca era ...sincer as fi incheiat discutia cu tine de mult... da nu e frumos sa lasi pe cineva sa vb singur. Ma scuzi ca iti spun dar esti frustrata rau...asta e parerea mea...alta explicatie nu exista... si app ti-am vazut si mesajele de pe la alte topicuri...si m-am convis
Plus ca nu inteleg discutia asta dintre noi care zici tu ca e inutila...unde ar trebui sa duca?

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Lun Sep 07, 2009 9:18 pm

Bine! Treaba ta ramai cu parerile tale si chiar nu ma intereseaza ce crezi u! Nici nu stii ce inseamna sa fi frustrata si iti permiti sa ma jignesti fara sa ma cunosti! Stai la nivelul tau acolo crede`te o diva si cea mai frumoasa! :)

taarraa

Mesajde taarraa » Mar Sep 08, 2009 1:27 am

Pai ma cred frumoasa pentru ca sunt.Daca ai sti ce inseamna cuvantul frustrata ti-ai da seama ca te caracterizeaza acest cuvant.Si nu mai crede tu ca ai dreptul sa jignesti lumea.si tu sa nu fii jignita.Primesti exact ce dai... ;)Si cred ca am incheiat-o in cel mai frumos mod.Fa bine si nu mi te m-ai adresa pe acest forum...e cel mai corect.Dupa cum ti-am zis nu are nici un rost sa te agiti atat sa-mi demonstrez cat de inteligenta esti tu sau ce ai vrea sa demonstrezi.Crede-ma... nu ma intereseaza.E loc pentru toata lumea pe acest forum.Am cu cine sa dicut daca vreau...asa ca nu are nici un rost.Si ti-am vb destul de frumos... poate macar de data asta intelegi.Ms

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Mar Sep 08, 2009 12:57 pm

Iti permiti cam multe si nu meriti atentia mea! :)

AnteriorUrmătorul