Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga trei carti de la editura Eroscop

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

taarraa

Mesajde taarraa » Mar Sep 08, 2009 3:33 pm

Bine

sandra.lv

Mesajde sandra.lv » Joi Sep 10, 2009 1:58 am

intru in concurs

Lorett

Mesajde Lorett » Joi Sep 10, 2009 9:45 am

Fata draga tu nu te mai suporti!

crisu_drag

Mesajde crisu_drag » Joi Sep 10, 2009 11:11 am

deci istoria se repeta....eu una nu am mai participat la niciun concurs de cand s;au ivit atatea discutii jignitoare la adresa mea, incepute de concurente "corecte, nevinovate, educate"....in fond asta este mentalitatea...dupa lupta multi viteji se arata...taarra acum vezi si u cum este ca cineva sa te acuze ca nu ai jucat corect, pt k din cate imi aduc aminte u ai fost una dintre cele care "mi'au anchetat" participarea mea la concursul cu papuceii...oricum asa cum ai zis si u, dak castigam e bine, dak nu castigam e clar ca nu s'a jucat corect si incepem sa comentam...

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Joi Sep 10, 2009 3:58 pm

Fetelor, va mai spun o data, nu am nimic cu ea ca a castigat, problema este la organizatori ca nu au ales castigatorii dupa regulile care l`au afisat! N`am de ce sa ma oftic ca a castigat ea din moment ce nu am participat la concurs, am obs ceva in neregula si am spus e vreo problema?! Ce atatea discutii ... mai bine ar fi spus ceva organizatorii si si`ar fi recunoscut greseala! :)

taarraa

Mesajde taarraa » Vin Sep 11, 2009 1:32 am

crisu_drag scrie:deci istoria se repeta....eu una nu am mai participat la niciun concurs de cand s;au ivit atatea discutii jignitoare la adresa mea, incepute de concurente "corecte, nevinovate, educate"....in fond asta este mentalitatea...dupa lupta multi viteji se arata...taarra acum vezi si u cum este ca cineva sa te acuze ca nu ai jucat corect, pt k din cate imi aduc aminte u ai fost una dintre cele care "mi'au anchetat" participarea mea la concursul cu papuceii...oricum asa cum ai zis si u, dak castigam e bine, dak nu castigam e clar ca nu s'a jucat corect si incepem sa comentam...

Intr-adevar asa este... atunci problema a fost ca fiecare a inteles cum a vrut ideea de a obtine voturi... si pentru ca unii asteptau cate un vot de la cei care intra pe site iar altii puneau toti prietenii sa ii voteze s-a creat acea divergenta.Asta a fost tot atunci.Insa acum m-am suparat ca s-au aruncat anumite jigniri gratuite... si nu ar fi trebuit ca nu am gresit cu nimic ;)

taarraa

Mesajde taarraa » Vin Sep 11, 2009 1:33 am

Lorett scrie:Fata draga tu nu te mai suporti!

La cine te reeferi? :-??

Lorett

Mesajde Lorett » Vin Sep 11, 2009 2:22 am

taarraa scrie:Pai ma cred frumoasa pentru ca sunt.Daca ai sti ce inseamna cuvantul frustrata ti-ai da seama ca te caracterizeaza acest cuvant.Si nu mai crede tu ca ai dreptul sa jignesti lumea.si tu sa nu fii jignita.Primesti exact ce dai... ;)Si cred ca am incheiat-o in cel mai frumos mod.Fa bine si nu mi te m-ai adresa pe acest forum...e cel mai corect.Dupa cum ti-am zis nu are nici un rost sa te agiti atat sa-mi demonstrez cat de inteligenta esti tu sau ce ai vrea sa demonstrezi.Crede-ma... nu ma intereseaza.E loc pentru toata lumea pe acest forum.Am cu cine sa dicut daca vreau...asa ca nu are nici un rost.Si ti-am vb destul de frumos... poate macar de data asta intelegi.Ms

La tine:P

taarraa

Mesajde taarraa » Vin Sep 11, 2009 1:22 pm

=)) ok... Bv tie ai reusit sa spui ceva ai o intuitie extraordinara ;))

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Vin Sep 11, 2009 3:13 pm

Nu ai limite! :)

taarraa

Mesajde taarraa » Vin Sep 11, 2009 3:41 pm

Daca ai observat am incetat sa-mi pun mintea cu tine si te-am lasat sa comentezi aiurea... si vad ca nu te saturi...stai si-mi urmaresti toate mesajele ca as ai ce comenta.Asta inseamna sa nu ai limite.Am vb cu tine cumva? Acuma la ce te mai bagi singura in seama ?Era vb de tine? Iti zic eu nu.Asa ca stai in banca ta odata si nu te mai afla in treaba aiurea ca deja chiar se intelege altceva din comportamentul tau.
Incep sa cred caa ma admiri ca vad ca esti dupa mine pe orice topic ;))

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Vin Sep 11, 2009 3:48 pm

Pa! :)

taarraa

Mesajde taarraa » Vin Sep 11, 2009 3:53 pm

=)) Noroc ca ti-am zis eu ca te evit ;)) Acuma vrei sa arati ca de fap t tu esti cea care ma evita =)) Ma faci sa rad teribil... in fine bine ca am scapat de tine ...sper

Camelia12

Mesajde Camelia12 » Vin Sep 11, 2009 5:17 pm

Daca ai fi fost atenta la discutia asta inutila ai fi observat ca de cateva zile ti`am tot zis sa incheiem discutia!
Daca tot spui ca ma eviti si ca yo te caut ... d'ohhh ... atunci de ce la un alt topic ai comentat vis-a-vis de postarile mele ?! Te crezi atat de importanta?! N`am intalnit asa om pe cuvant, esti tare deosebita! :)

taarraa

Mesajde taarraa » Vin Sep 11, 2009 6:28 pm

Stiu ca sunt deosebita ;) Ti-am mai explicat ce am facut pe acel topic...poti sa cauti alt argument.. pentru ca ti-am explicat de 10 ori ca oricum as fi scris comentariu vis a vis de postarea ta chiar daca nu ar fi fost a ta ci a alt cuiva...daca intelegi.Putin m-a interesat ca erai tu... intelegi odata?Pur si simplu mi-am exprimat parerea despre narcisismul de care ziceai tu.Si arata-mi si mie unde zici tu sa incheiem discutia cand eu te intreb de nu stiu cate ori care iti e scopul si unde vrei sa ajungi cu discutia si cu ancheta asta.Ia si citeste cam ce am scris eu.... imi lasi senzatia ca nu gandesti lucid de fiecare data cand trimiti toate mesajele astea.

AnteriorUrmătorul