Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Surprinde-ti partenerul cu lenjerie intima de la Magielle

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

flory_sica

buna

Mesajde flory_sica » Vin Oct 09, 2009 7:53 am

da lenjeria intima este cheia multor succese.cum ar fi in dormitor sau in orice spatiu langa persoana care o doresti a impresiona.dar mai poate fi de folos si in alte multe cazuri.eu sunt o fana a ideii de ceva sexi sau sa aratam foarte mult sexos.ms.va pupic fetelor eu sunt o blonda focoasa si o femeie mandra de ea. :wink:

Oana.Zidaru
Forum Admin

Mesajde Oana.Zidaru » Vin Oct 09, 2009 7:54 am

CASTIGATOARELE SUNT:

iuliaiulia95 si ellen85

Pentru a intra in posesia premiului castigatoarele sunt rugate sa trimita un e-mail cu datele lor personale (nume complet, telefon) la adresa oana.zidaru@divahair.ro.

Daca in termen de o saptamana castigatoarele nu isi vor revendica premiile, il locul lor se vor alege alte participante.

molly

Locaţie: b.

Mesajde molly » Lun Oct 12, 2009 2:47 am

felicitari castigatoarelor!!

sandreea75

Mesajde sandreea75 » Joi Oct 15, 2009 5:53 am

Lenjeria intima poate fi elementul cheie al unei seri fierbinti?

Categoric!
Eu am cateva articole de lenjerie intima deosebita. Cea mai de efect piesa pe care o am, este un casuit negru, decupat in zona inghinala. Iubitul meu reactioneaza minunat cand ma imbrac astfel pentru el. Raspunsul lui ma face sa ma simt o femeie puternica si frumoasa incat, imi vine sa port asa ceva si la servici. Va pup doamnelor si va doresc curaj si dragoste.

http://www.magielle.ro/product/description/id/225
http://www.magielle.ro/product/description/id/289

analis

Mesajde analis » Vin Oct 23, 2009 6:19 pm

Felicitari norocoaselor!

bebelusha15

Re: Surprinde-ti partenerul cu lenjerie intima de la Magiell

Mesajde bebelusha15 » Lun Noi 02, 2009 7:41 pm

Categoric lenjeria intima este un element cheie al unei nopti fierbinti. Ea este extrem de importanta in viata de cuplu si ajuta de multe ori la evitarea obisnuintei si a plictiselii care intervine, inevitabil, intr-o relatie mai mult sau mai putin indelungata...

http://www.magielle.ro/product/description/id/295
http://www.magielle.ro/product/description/id/185

rraluca1981

"Lenjeria intima poate fi elementul cheie al unei seri

Mesajde rraluca1981 » Dum Noi 08, 2009 2:51 pm

da, este in mod categoric, chiar si cele care nu au un corp perfect, cu o lenjerie bine aleasa pot starni pasiuni partenerului

eimi

Mesajde eimi » Vin Noi 27, 2009 11:25 am

Cred ca lenjeria intima aduce un plus de culoare intr-o relatie , schimba putin imaginea.Nu cred ca exista barbat care sa ramana impartial in fata unei femei intr-o lenjerie deosebita.Asa ca...lenjeria intima poate fi cheia unei nopti fierbinti:)

ingeras23

buna

Mesajde ingeras23 » Vin Dec 04, 2009 10:39 am

"Lenjeria intima poate fi elementul cheie al unei seri fierbinti?"
da sigur este cheia unei seri de succes alaturi de iubitul tau..mai ales daca stii si cum sa profiti de lenjeria de pe tine sigur partenerul tau va sari pe tibe ca un leu in calduri...cu cat esti imbracata mai sexi cu atat partenerul va fi mai infierbantat de imaginea care o va avea in fata ...asa ca fetelor de sarbatori sariti intr-o lenjerie rosie si dati-le un cadou bine meritat...va pooop 8) 8)

molly

Locaţie: b.

Mesajde molly » Mar Dec 08, 2009 5:46 pm

e incheiat acest concurs,

carmen77

Locaţie: NULL

Re: Surprinde-ti partenerul cu lenjerie intima de la Magiell

Mesajde carmen77 » Mar Dec 08, 2009 6:10 pm

Oana.Zidaru scrie:"Lenjeria intima poate fi elementul cheie al unei seri fierbinti?"

e elementul cheie in masura in care imi da incredere in mine si ma face sa ma simt dorita. daca eu sunt relaxata si increzatoare, si partida e wow!
imbracata asa http://www.magielle.ro/product/descript ... 305/page/1 , cu siguranta sotul meu nu mi-ar rezista. :wink:
de fapt nici eu nu mi-as rezista :lol: gluma. inteleg ca s-a incheiat concursul, conteaza mai putin, putem face conversatie, nu?
:wink:

Anterior