Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga parfumul preferat in schimbul unei amintiri

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

dannapanait

Parfumul magiei mele

Mesajde dannapanait » Joi Dec 17, 2009 5:17 pm

http://www.aoro.ro/christian-dior/chris ... de-parfum/
Parfumul acesta marchiaza o perioada foarte importanta din viata mea.
L-am primit cadou de la un fost prieten (care era marinar si mi-l adusese cadou din voiaj , binenteles la dorinta mea) si a trezit mult interes vizavi de persoana care a urmat in viata mea si care ulterior mi-a devenit si sot. Este un parfum care iti creeaza o aureola unica si care te face remarcata in orice situatie trezind numeroase dorinte persoanelor pe langa care treci. Perioada cat m-a tinut acel parfum imi amintesc cu placere ca m-am simtit foarte atragatoare (pentru ca de obicei nu ma simt). Pastrez sticluta goala impreuna cu alte parfumuri care fiind tot goale au marcat fiecare perioada lor si deasemenea istoria aromei lor pe corpul meu.
Mi-ar placea sa-l pot avea din nou. E parfumul cu care nu as refuza sa ma dau niciodata , indiferent ca merg la o petrecere sau la pescuit.

:lol: :lol:

dee08

Re: Parfumul magiei mele

Mesajde dee08 » Vin Dec 18, 2009 3:40 pm

Cine a castigat? suntem curioasa :D

Oana.Zidaru
Forum Admin

Mesajde Oana.Zidaru » Vin Dec 18, 2009 4:14 pm

Castigatoarele sunt:

ralucasasu - 300 lei
lioara_a - 200 de lei
flaviola - 100 de lei

Astept pe mail (oana.zidaru@divahair.ro) datele de contact (numele si numarul de telefon).

Felicitari castigatoarelor!

soarele_10

.....

Mesajde soarele_10 » Vin Dec 18, 2009 4:20 pm

Felicitari castigatoarelor! :P

laura_feelings

Mesajde laura_feelings » Vin Dec 18, 2009 6:43 pm

Felicitari

adaaaa

Mesajde adaaaa » Vin Dec 18, 2009 8:15 pm

FELICITARI!:) SARBATORI FERICITE TUTUROR!

dannapanait

concurs

Mesajde dannapanait » Sâm Dec 19, 2009 10:20 am

Felicitari castigatoarelor!
Sarbatori fericite tutror!

melissa.dana

Mesajde melissa.dana » Sâm Dec 19, 2009 8:44 pm

Singura poveste ce merita premiata e a Flaviolei. Nu agreez cliseele melodramatice uzitate pentru a storce lacrimi, gen casa de copii, iar poezia Lioarei e ridicola ca o manea...Incurajati-le pe cele care chiar stiu sa scrie...

raut_flori

Mesajde raut_flori » Sâm Dec 19, 2009 10:48 pm

Felicitari castigatoarelor! Sarbatori fericite tuturor!

Iuliax

http://www.aoro.ro/gucci/gucci-rush-75-ml-eau-de-toilette/

Mesajde Iuliax » Dum Dec 20, 2009 2:45 pm

Aces parfum imi aminteste de toate momentele cand am avut noroc.L-am cumparat din economiile mele si banii de la colindat vecinii si rudele.Deoarece era scump il foloseam numai la ocazii speciale si in cantitati foarte mici.Prima data cand mi-a purtat noroc a fost a doua zi dupa ce l-am cumparat,am fost la scoala si am incercat sa seduc un baiat,cu el nu am avut noroc dar la ora de biologie desi nu invatasem m-am descurcat si am luat nota 9.Urmatorul noroc a fost intro zi foarte inourata cand nu aveam banii deloc si trebuia sa platesc fondul clasei la scoala si uitanduma in pamant am zarit pe alee o banccnota de 50 de lei,un alt noroc legat de banii a fost cand eu si prietena mea mergeam in drum spre o colega si ne-am cumparat doua lozuri al ei a fost necastigator insa al meu continea un premiu de 10 lei o suma nu prea mare dar insa folositoare.Cel mai important noroc pe care l-am avut a fost in septembrie pe 15 cand am fost invitata la un majorat acasa la o prietena,acolo se afla el,un baiat frumos inalt cu parul brunet si ochii verzi,m-am indragostit pe loc.EU fiind foarte timida nu mi-am permis sa i dupa intru in discutie cu el ci doar m-am asezat pe canapea langa el.El sa prezentat si a dat startul unei discutii am discutat si dupa ce ne-am servit cu niste aperitive,m-a invitat la o plimbare numai noi doi.Intr-un final ne-am cuplat si inca suntem impreuna si il cuceresc in fiecare zi cate putin folosind parfumul acesta,parfumul meu preferat.

melissa.dana

Mesajde melissa.dana » Dum Dec 20, 2009 3:44 pm

Bravo, Iuliax. o poveste frumoasa! Sper sa-ti mearga bine cu noul prieten si nu doar cand folosesti parfumul...

maryyyana10

Mesajde maryyyana10 » Dum Dec 20, 2009 7:07 pm

melissa.dana scrie:Singura poveste ce merita premiata e a Flaviolei. Nu agreez cliseele melodramatice uzitate pentru a storce lacrimi, gen casa de copii, iar poezia Lioarei e ridicola ca o manea...Incurajati-le pe cele care chiar stiu sa scrie...

ai dreptate melissa,sunt atatea povesti frumoase dar......no comment
cel mai bine era cu tragere la sorti,la jurizare tot timpul sunt si vor fi comentarii :)

corola

Mesajde corola » Mar Dec 22, 2009 5:30 pm

Va voi impartasi cea mai frumoasa amintire legata de mireasma unui parfum...pe care l-am avut o singura data in viata mea. Nu-mi amintesc exact varsta pe care o aveam, insa eram destul de mica incat sa imi bag nasul peste tot...mai ales in preajma sarbatorilor, cautand cadourile ascunse pe unde nici nu-ti venea a crede:). Stiu sigur ca era inainte de Mos Nicolae si scotoceam cu ravna pentru a depista surprizele. Nu mi-ar fi trecut insa prin minte ca un obiect atat de mic si gingas ar putea fi ascuns in....debaraua cu pantofi. Daca nu s-ar fi varsat putin din atat de inmiresmatul parfumel...nici ca as fi continuat sa caut. Era un parfum mic, imi amintesc numele "Bety" si eticheta colorata in verde, si imi amintesc desigur figura surprinsa si zambitoare a tatalui meu (pe semne "faptasul"). Vreau sa va spun ca mirosul acelui parfum mi-a ramas foarte adanc intiparit in memorie, atat de adanc incat ori de cate ori ceva imi aminteste de el, tatal meu e din nou alaturi de mine...ca atunci, exact ca atunci! Va puteti da seama ca nu il voi uita niciodata...pe nici unul dintre ei.

Cu drag va doresc sarbatori frumoase care sa va ramana in minte impreuna cu mireasma bradului din casa!

mimis

concurs

Mesajde mimis » Dum Ian 24, 2010 2:21 pm

ANDACRISTINA

Mesajde ANDACRISTINA » Dum Ian 24, 2010 6:24 pm

Parfumul e bun, dar luat de dincolo...

AnteriorUrmătorul