Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

concurs

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

petro72

concurs

Mesajde petro72 » Sâm Dec 05, 2009 10:41 am

http://www.aoro.ro/thierry-mugler/thier ... de-parfum/ Pot sa spun ca e parfumul care m`a ajutat sa ajung femeie,este mentorul meu.Era o zi ploioasa de toamna,ma simteam in aceeasi astenie de toamna si in aceeasi depresie ca in fiecare an de acest sezon,culmea e ca in acest timp este ziua mea.M`am dus in cel mai apropriat mall(bineinteles ce puteam sa fac,chit ca e ploaie chit ca e ninsoare ma risc sa ma deplasez pana la mall).Ma aproprii il simt pe o doamna foarte bine imbracata si aranjata,ma duc fix catre el il iau.Este cadoul meu,cadoul meu si cu acest cadou imi promit ca am sa termin cu timiditatea ,am sa invat sa devn o femeie,o femeie adevarata ca cea pe care tocmai am zarit`o mirosind a aces elixir...De atunci toata toamna am pasit cu atitudine,am devenit o doamna...Datorita acestui elixir am ajuns sa am incredere in mine si sa ma simt intr`adevar o femeie,o femeie care a zacut ascunsa in ea cat se putea de bine...Este uimitor cum un parfum te poate ajuta sa ai incredere in tine