Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga invitatii la o prezentare de moda

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Oana.Zidaru
Forum Admin

Castiga invitatii la o prezentare de moda

Mesajde Oana.Zidaru » Mie Feb 10, 2010 6:13 pm

Daca citesti articolele de moda si frumusete de pe Diva Hair inseamna ca stii deja cum sa te aranjezi pentru un eveniment cu covor rosu... Teoria poate parea simpla, insa asteptam sa vedem cum pui tot ce ai invatat in practica.

Diva Hair te invita la o prezentare de moda a designerului Cosmina Englizian.

Daca esti din Bucuresti, scrie la acest subiect de ce ti-ar placea sa participi eveniment.

Daca te numeri printre primele 30 de persoane care raspund la acest concurs automat ai facut rost de o invitatie!

Nu-ti mai ramane apoi decat sa-mi trimiti un mail cu numele tau complet si numarul de telefon pe adresa oana.zidaru@divahair.ro

Te asteptam joi la eveniment!

anasoltan

Mesajde anasoltan » Mie Feb 10, 2010 6:17 pm

pacat ca nu sunt si eu din bucuresti
succes pt cine e :cry:

anna_d

Mesajde anna_d » Mie Feb 10, 2010 6:57 pm

Mi-ar placea sa merg si eu la o prezentare de moda in primul rand pentru ca nu am mai fost niciodata si sunt curioasa. In plus, lumea modei e interesanta, un adevarat spectacol. Designerii ne impresioneaza prin creativitatea si prin stilul lor. Mi-ar placea sa vad un astfel de spectacol pe viu, nu doar din poze. Mi-ar placea sa fiu spectatoare alaturi, eventual, de unele celebritati.

anasoltan

Mesajde anasoltan » Mie Feb 10, 2010 7:24 pm

esti din bucuresti?

anna_d

Mesajde anna_d » Mie Feb 10, 2010 7:26 pm

Pai da. Altfel nu participam.
Nu fi trista ca nu poti participa aici, sigur vei primi premiul (premiile) pentru activitate pe forum :wink:

anasoltan

Mesajde anasoltan » Mie Feb 10, 2010 7:40 pm

daca am norocul asta :roll:
vedem cand se afiseaza
sincer mi-ar fi placut sa merg,nu am mai fost niciodata

biancageanina

Mesajde biancageanina » Joi Feb 11, 2010 2:22 am

mi-ar placea sa merg la o astfel de prezentare pentru ca as simti ca m-as reinventa...problema este urmatoarea: care joi, ca eu desi sunt din bucuresti, momentan sunt plecata din oras si vin abia luni. va multumesc

anasoltan

Mesajde anasoltan » Joi Feb 11, 2010 2:28 am

succes atunci fetelor
sunt sanse

morarescuanamaria

Mesajde morarescuanamaria » Joi Feb 11, 2010 2:49 am

Uau, navigam pe site-ul vostru de o ora; mereu gasesc o multime de lucruri interesante si ma uit citind:) , la un moment dat am dat click pe imaginea ce ruleaza pe marginea paginii pentru ca m-au atras rochiile foarte mult si vreau sa spun ca nu am stiu pana acum de Cosmina Eglizian. Are creatii superbe, sunt cateva rochii...divine:).
As vrea sa merg la prezentarea ei din mai multe motive: sunt sigura ca ceea ce o sa vad o sa ma impresioneze placut; nu am mai fost pana acum la evenimente de acest gen si consider ca o astfel de experinta mi-ar prinde foarte bine:) ; anul asta o sa am balul absolvirii facultatii si cu siguranta rochiile din prezentare o sa fie o reala sursa de inspiratie sau una din ele chiar cea mai potrivita alegere pentru bal:)
Va pup (imi permit sa spun asta pentru ca , in ciuda faptului ca nu ne cunoastem eu sunt in fiecare zi aici, la curent cu tot ceea ce Oana ne trasmite :D ) si astept o veste buna:) ! papa

alcyona2002

Salutari!

Mesajde alcyona2002 » Joi Feb 11, 2010 5:20 am

Buna! Mereu primesc pe mail ce se mai intampla pe divahair.ro, dar pana acum niciun subiect nu era la fel de interesant ca acesta! Tocmai de aceea, cand am inceput sa citesc si apoi dehh sa ma interesez de cateva colectii ale Cosminei Englizian, chiar m-a uimit pe loc!
O prezentare de moda este ceva uimitor, in special pentru cel care o creaza! Sunt arhitecta, de mica mi-au placut hainele si pantofii, ca probabil oricarei fete! Bunica mea ma invatase sa cos asa ca imi mai faceam din cand in cand singura haine si le purtam cu placere, iar cand veneau prietene de-ale mele sau ale mamei sa ma roage sa le fac la fel era o reala placere! Sper ca toate femeile din lume sa poata sa ajunga macar o data la o prezentare de moda si sa invete cat mai multe atat despre eleganta de a purta un anumit tip de haina, cat si de ce le sta bine si ce le reprezinta! Mult succes in continuare cu site-ul si numai urari de bine! Felicitari!

georgiana81

concurs prezentare moda

Mesajde georgiana81 » Joi Feb 11, 2010 9:47 am

Buna dimineata,
m-as bucura foarte tare sa pot merge la o prezentare de moda, n-am fost niciodata.Imi place sa fiu la curent cu ultimele noutati in materie de moda, lumea modei este interesanta, colectia Cosminei Englizian implica creativiate si stil.Felicitari pentru site.
Mult succes tuturor participantilor la concurs! :)

Jordan04

Mesajde Jordan04 » Joi Feb 11, 2010 9:52 am

Mi-ar placea sa particip la acest eveniment deoarece sunt o fashion victim, imi place sa fiu la curent cu toate noutatile din moda, imi cumpar mereu cele mai noi reviste de moda ca sa fiu la curent cu tendintele, fac shopping de 2 ori pe saptamana si urmaresc prezentarile de moda pe fashion tv. Sincer mi-as dori sa particip. Ar fi o experienta noua si cred ca si destul de placuta sa particip la o prezentare de moda.

sigryd

Mesajde sigryd » Joi Feb 11, 2010 10:39 am

[quote="anasoltan"]pacat ca nu sunt si eu din bucuresti
succes pt cine e :cry:[/quote
Mi-ar placea si mie sa particip la prezentare....de ce? Pentru ca imi place moda si tot ce este legat de ea ....stiri, tendinte, stil..etc

anasoltan

Mesajde anasoltan » Joi Feb 11, 2010 11:16 am

poate o sa avem si noi ocazia sa mereg vreodata

Oana.Zidaru
Forum Admin

Mesajde Oana.Zidaru » Joi Feb 11, 2010 12:05 pm

Buna fetelor!

Evenimentul are loc in aceasta seara incepand cu ora 20:00.
In cursul zilei de astazi va voi trimite pe mail invitatiile unde este trecuta si locatia.

Distractie placuta diseara si va astept apoi pe forum cu impresii de la prezentare :)

Următorul