Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga invitatii la o prezentare de moda

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Oana.Zidaru
Forum Admin

Mesajde Oana.Zidaru » Vin Feb 12, 2010 12:01 am

anna_d scrie:Credeam ca vom primi lamuriri pe email.
Oricum cam putin timp sa afle lumea si sa participe, ar fi trebuit sa apara concursul mai din vreme.

Inca de la inceput, din primul mesaj, am scris faptul ca daca sunteti printre primele 30 de persoane puteti sa imi trimiteti direct mail cu datele voastre. Nu am primit decat 10 mailuri la care am raspuns imediat. Anna D pe tine te-am retinut si tin minte mailul tau. Invitatiile au fost trimise pe mail celor care mi-au scris.... acolo erau trecute toate datele. Nimeni nu mi-a a cerut informatii suplimentare dupa ce le-a primit asa ca am banuit ca totul a fost in regula.

Imi pare rau de cele care au crezut ca aceste invitatii sunt "tepe"... Adresa mea de e-mail era trecuta in prima postare si poate fi gasita pe site si la contacte, puteati sa-mi scrieti si sa ma intrebati orice legat de eveniment.

Sunt curioasa totusi din cele 10 persoane cate s-au dus si daca vor scrie impresiile.

alcyona2002

Mesajde alcyona2002 » Vin Feb 12, 2010 1:50 am

Fara nicio suparare, dar desi am fost printre cele 10, am trimis si numele, si nr de telefon, si bineinteles ca am pus si intrebarea "unde?".. dar cum am avut de lucru, am avut acces la internet non-stop, si ambele mesaje cu invitatia, ora si locatia au venit, unul in jurul orei 21 - cand era mult prea tarziu, si al doilea acum la ora 12.44, cand era deja terminat de mult evenimentul. Ambele la mine au venit cu ora de 2:55, iar acest lucru este foarte usor de setat din mail, trimis la o ora anume, cu o alta data.. Pacat, ca nu sunteti credibili asa...

alcyona2002

Mesajde alcyona2002 » Vin Feb 12, 2010 1:51 am

Ahhh, si da, e adevarat ca primele 30 inscrise erau si finaliste, ca sa zic asa, dar mai trebuiau primite si invitatiile...

anasoltan

Mesajde anasoltan » Vin Feb 12, 2010 3:19 am

adica ce vrei sa spui alcyona2002 ca nu au fost fair play?

alcyona2002

Mesajde alcyona2002 » Vin Feb 12, 2010 4:15 am

Nu stiu.. nu stiu la altii cum au fost, si la ce ora au fost trimise invitatiile. Din pacate eu am stat cu calculatorul deschis ca am de lucru la un proiect, si ma anunta de fiecare data... si din pacate, desi mi-ar fi placut sa merg, totusi orele cand am fost anunta, nu erau ore de a merge si a mai prinde vreun eveniment. Invitatia, da, exista, fara nominalizare, dar exista, probabil este o lista de invitati ca la mai toate evenimentele si ne-am fi gasit pe acea lista, dar altceva nu pot sa zic.. Iar de aici fiecare trage concluziile care crede de cuviinta.

ANDACRISTINA

Mesajde ANDACRISTINA » Vin Feb 12, 2010 8:44 am

Si anume ca admina e nesimtita, ca si in cazurile precedente...toate promisiunile sunt un mare fas....ar trebui sa va reorientati spre alte forumuri, poate aveti mai mult noroc...

ionmirela

nesimtire

Mesajde ionmirela » Vin Feb 12, 2010 10:40 am

"Adresa mea de e-mail era trecuta in prima postare si poate fi gasita pe site si la contacte, puteati sa-mi scrieti si sa ma intrebati orice legat de eveniment"
DECI in primul rand nu era vorba de primele 10 concurente,ci de PRIMELE 30 PERSOANE CARE TRIMIT MAIL sa primeasca invitatia! In al doilea rand EU am trimis 3 mailuri pe adresa oana zidaru si am intrebat cand e evenimentul si daca pot veni insotita ,vrei un print screen ca sa te lamuresti??? sau nu stii ce e ala?? in al 3-lea rand,fetele zic ca ai trimis mailul dupa terminarea evenimentului ....nu am cuvinte pentru nesimtirea si lipsa de bun simt cu care ati tras aceasta teapa! astept si eu impresii ,dar nu de la 1,2 fete care au fost ci DE LA PRIMELE 30 CARE AM SCRIS PE FORUM AICI ,cum era si normal din textul de baza al anuntului dat de tine!cata nerusinare....

ionmirela

Mesajde ionmirela » Vin Feb 12, 2010 10:43 am

"Nu am primit decat 10 mailuri la care am raspuns imediat" TU CHIAR VREI PRINT SCREEN CU 3 MAILURI DOAR DE LA MINE??SA TE FACI DE RAS? !Anda, nesimtire e putin spus, admina e o inselaciune si jumatate!!!isi mai posteaza si poza ,sa stim s-o evitam pe viitor,sau sa aruncam cu rosii in ea! huuuu

ionmirela

teapa

Mesajde ionmirela » Vin Feb 12, 2010 10:59 am

extraordinar!acum am primit si eu invitatia pe email!!! cu ora 2:55 de ieri
si raspunsul: ca pot veni insotita! unde sa vin "draga " Oana insotita? azi ,dupa spectacol ? ai bifat din mail sa ne trimiteti seara sau a doua zi la toate invitatia dupa spectacol ???????? mentionez ca mi-a fucntionat perfect Internetul ieri si am trimis /primit mailuri instant de la alte persoane ,doar al tau a ajuns abia ...azi dimineata ,ce coincicenta ca s-a intamplat si la celelalte fete idem!

anasoltan

Mesajde anasoltan » Vin Feb 12, 2010 12:42 pm

stati asa ca m-am buimacit
eu vreau sa stiu daca pana la urma a fost cineva sau nu?
si de ce toata lumea pare atat de nemultumita :roll:

ionmirela

teapa

Mesajde ionmirela » Vin Feb 12, 2010 12:53 pm

raspunsul e simplu: n-a fost nimeni ca a fost teapa-donsoara a trimis invitatiile dupa spectacol! bineinteles,acum isi va construi un pseudonim sau 2, si va zice ca a fost,ca sa credem noi ca a fost cineva!

anasoltan

Mesajde anasoltan » Vin Feb 12, 2010 1:48 pm

parca nu imi vne sa cred, mi se pare un forum destul de serios

georgiana81

Mesajde georgiana81 » Vin Feb 12, 2010 3:20 pm

Buna ziua
Imi pare foarte rau ca nu am puput ajunge la prezentare,am fost foarte ocupata la servici. Poate voi alta data ocazia, ca pe aceasta am ratat-o :cry:
O zi buna tuturor!

ionmirela

Mesajde ionmirela » Vin Feb 12, 2010 3:30 pm

haha, dar invitatia pe mail ai primit-o la timp? adica ma refer inainte de spectacol sau dupa ,ca si celelalte fete ?? sau esti oana zidaru sub alt pseudonim ?!

Jordan04

Mesajde Jordan04 » Vin Feb 12, 2010 3:50 pm

Eu am primit invitatia la 13:55, dar nu mi-am mai verificat mailul deoarece credeam ca voi fi contactata telefonic. Concursul trebuia anuntat cel putin inainte cu 5 zile de la data evenimentului, nu cu o seara inainte. Imi pare foarte rau ca nu am fost pt ca nu am stiut in primul rand cum sunt anuntati castigatorii, postarea Oanei nu am vazut-o la timp pe forum. Poate ne anuntati data viitoare mai din timp :wink:

AnteriorUrmătorul