Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga cea mai sexy lenjerie intima!

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

marianirina

Re: Castiga cea mai sexy lenjerie intima!

Mesajde marianirina » Lun Mai 03, 2010 9:29 pm

naomi07 scrie:Lenjeriile sexy sunt hobbyul meu....Cred ca am mai multe lenjerii decat haine...Imi place sa imi iau ceva sexy pe mine cand merg la lucru sau la o intalnire pentru ca imi sporeste increderea in mine...lenjeriile, ciorapii cu portjartier si pantofii cu toc inalt sunt un must have al oricarei femei...eu nu plec niciodata de acasa fara sa am macar una din ele... :D ...de pe situl Look Sexy mi-a atras atentia articolul http://www.looksexy.ro/products/418-bab ... ce.mbs..am sanii la fel de mari ca si modelul care poarta acea lenjerie deci cred ca va arata la fel de incendiar si pe mine...Am observat ca unele dintre forumiste isi doresc sa fie sexy pt iubitii lor...gresit doamnelor!!!....doriti-va acest lucru pt voi....o femeie care se simte bine in propria ei piele...care se simte sexy si increzatoare....obtine tot ceea ce vrea 8)

Este bine ca uneori sa obtinem ceea ce vrem prin inteligenta, nu prin fizic. Parca noi femeile sustineam sus si tare ca vrem egalitate intre sexe acum ce facem?
Cred ca singura persoana de la care este ok sa obtinem ceva prin fizic este sotul sau iubitul nostru (si nici in cazul asta prea des ).
P.S. concursul s a terminat ;)

lenora

Mesajde lenora » Mie Mai 05, 2010 3:46 pm

http://www.looksexy.ro/products/421-mir ... _white.mbs
Mi-ar sta super in ea, mai ales ca eu am forme mai generoase, si o sa fiu si miresica in curand. O sa dau gata pe ginere intr-o astfel de tinuta!

anna_d

Mesajde anna_d » Mie Mai 05, 2010 4:36 pm

naomi07 scrie:.Am observat ca unele dintre forumiste isi doresc sa fie sexy pt iubitii lor...gresit doamnelor!!!....doriti-va acest lucru pt voi....o femeie care se simte bine in propria ei piele...care se simte sexy si increzatoare....obtine tot ceea ce vrea 8)

Constient, ne dorim acest lucru pentru noi. Dar, inconstient, e vorba de o dorinta instinctuala, de a placea sexului opus... Pentru ca suntem formate si din instincte...

Anterior