Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga cea mai sexy lenjerie intima!

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

igelijk

Re: Castiga cea mai sexy lenjerie intima!

Mesajde igelijk » Joi Apr 01, 2010 11:22 am

Corsetul Helen mi se potriveste cel mai bine.Retro,sexy si elegant in acelasi timp.Ma face sa ma simt ca o printesa.

gebarica

Mesajde gebarica » Joi Apr 01, 2010 11:25 am

Buna,
Oau cred ca mie mi-ar placea Corstul Amoresa
http://www.looksexy.ro/products/419-cor ... et_lxl.mbs
si nu numai mie sunt convinsa ca cel mai incantat ar fi prietenul meu.
Mi-se pare f sexy si foarte provocator sa portii corset. Cu siguranta ar fi un accesoriu de succes :D
Cred ca la fel de incitanta ar fi si slave of love
http://www.looksexy.ro/products/423-sex ... f_love.mbs
Imi inspira multa senzualitate si lipsa de inhibitii

Ancasobo

Mesajde Ancasobo » Joi Apr 01, 2010 11:41 am

Ce femeie nu s-ar simti sexy cu o astfel de tinuta http://www.looksexy.ro/products/418-bab ... red_sm.mbs ?
Chiar daca suntem inca reticente la variatele tipuri de sex care ne-ar putea umple noptile,intotdeauna o lenjerie care are o floricica,o fundita sau pur si simplu spatele gol si vedere la fesele bine lucrate la sale ne va da fiori si ne va pune imaginatia la incercare.

andreea_gus

Mesajde andreea_gus » Joi Apr 01, 2010 12:03 pm

Buna fetelor ! Din cate modele am vazut pe site-ul http://www.looksexy.ro , lenjeria care m-ar face sa ma simt cea mai sexy este : modelul Julia ( din categoria mirese ). Mi-as dori sa castig ca sa-i ofer o surpriza viitorului meu sot in noaptea nuntii..este o lenjerie sexy, provocatoare, dar in acelasi timp finuta, pentru o adevarata diva ! Modelul se potriveste de minune temperamentului meu.

elisa_15cl

Mesajde elisa_15cl » Joi Apr 01, 2010 12:44 pm

http://www.looksexy.ro/products/418-bab ... blanca.mbs
culoarea e superba si ar arata bestial pe un corp bronzat :> 8)

cristinam

Mesajde cristinam » Joi Apr 01, 2010 12:56 pm

pt mine AMORESA corset alb Cod produs: OB1073 ,m-as simti sexy pt iubitul meu

adeea_deea27

Mesajde adeea_deea27 » Joi Apr 01, 2010 1:31 pm

Mi-e asa greu sa aleg doar un model...sunt cateva super sexy pe aici care,nu numai k imi plac,dar l-as da gata si pe iubitul meu :oops: Acest model insa mi se pare suuper hot,nu credeti? http://www.looksexy.ro/products/424-set ... igitte.mbs Care barbat ar rezista unei asemenea tentatii? :roll: Ei,ce ziceti?

ancuta25

Mesajde ancuta25 » Joi Apr 01, 2010 3:06 pm

mda imi doresc mult corsetul ABBY e superb pentru ca imi v-a face pieptul si talia super sexy

mihaela

Mesajde mihaela » Joi Apr 01, 2010 3:22 pm

Buna -sunt o berbecuta pasionala,plina de mister ,rezervata dar si provocatoare in acelasi timp.Am ales baby doll ALABAMA deoarece sunt o femeie puternica si plina de sex-appeal.cu ajutorul acestuia cu siguranta voi putea sa imi incit si mai rau partenerul ,cu mai multa incredere si sex-appeal si fara sa stau prea mult la discutii.Ar fi cadoul perfect pentru mine si sotul meu -sunt nascuta pe 09.04.1986
va pup

biancuore

Mesajde biancuore » Joi Apr 01, 2010 3:50 pm

Modelul Lady Romance http://www.looksexy.ro/products/514-nou ... nce_sm.mbs m-ar face sa ma simt sexy.
VREAU SA VA IMAGINATI O CURTEZANA INTR-O ROCHIE SUPERBA ROSIE CA SANGELE - DE TAFTA CU BRODERIE AURIE ( FIR DE AUR ) - CU UN DECOLTEU ADANC SI STRANSA PE TALIE PRINTR-UN CORSET PURTAND CU ELEGANTA MANUSILE DE DANTELA NEGRA PLUS NELIPSITA UMBRELUTA DIN DANTELA LUCRATA MANUAL. IN ASFINTIT PE FALEZA MARII ZBUCIUMATE - ACEASTA SILUETA FEMININA PLINA DE SENZUALITATE SI RAFINAMENT ISI ASCUNDEA IDENTITATEA CHIPULUI SI A SUFLETULUI PRINTR-O MASCA VENETIANA DE CULOARE NEAGRA CU FIR DE AUR BRODATA - ADUNAND SI PARCA SOPTIND SENZUAL DINTR-O ALTA LUMEA PLINA DE MISTER SI POVESTE.
ESTE LENJERIA INTIMA PE CARE MI-O INCHIPUI CA AR PURTA-O EA...

diduja_91

Mesajde diduja_91 » Joi Apr 01, 2010 4:32 pm

imi plac la nebunie toate modelele de lenjerie intima,dar exista unul care mi-a captat toata atentia....avand in vedere ca se apropie pastele ce ati zice fetelor de un costum cu model de iepurash,,,,,,,stiti cum e,,,,,,,,,dragalasa,scumpica,dulcica,fina dupa un dush fierbinte si o crema hidratanta florala,asteptandu-ti sotzul sau iubitul,in patul acoperit de o lenjerie de pat verde catifelata,iar in momentul in care intra in casa (VICTIMA>:) ),iepurasul sa stea cuminte pe iarba (pat) si cu o privire dulcik dar usor diabolik si sa dea din codita aflata pe funduletzul lui obraznic,,,,,,,nici mancare nu-i va mai trebui,,,,,,,preferatul meu Bunny sweet pentru ca acopera putin mai mult din corp si pentru ca,din cate stiu eu,barbatilor din ziua de azi le place mult mai mult sa descopere ei decat sa li se puna pe tava,,,,,,,asta mai alunga si monotonia din cuplu,,,,Asa ca fetelor,,,,,,,,fiti creative si iubitziva mult de tot caci fiecare zi este o zi a iubirii,,,,si ce e mai placut decat,,,,,,,,,dragostea,,(si la propriu si la figurat :D )

anca_alexandra

Mesajde anca_alexandra » Joi Apr 01, 2010 5:05 pm

http://www.look[color=#FF0080][/color]sexy.ro/products/419-corsete/5515-corset_ioana.mbs
Pentru mine aceasta lenjerie ar fi perfecta pentru o noapte plina de pasiune...este o tinuta care subliniaza talia foarte bine si pune sanii in evidenta iar nelipsita dantela este un detaliu foarte important pentru a avea o noapte cat mai siropoasa. este o lenjerie sexy, apetisanta care da frau liber tuturor fanteziilor erotice :!:

LAVINUKA

Mesajde LAVINUKA » Joi Apr 01, 2010 6:07 pm

eu cred k pe mine cel mai mult m-ar avantaja corsetul yanida fiinndca din fericire am sanii mari si combinatia de inocenta data de funditele roz cu lookul sexy este irezistibila pentru orice barbat

marianirina

Mesajde marianirina » Joi Apr 01, 2010 6:22 pm

http://www.looksexy.ro/products/419-cor ... yanida.mbs

Ador corsetele dintotdeauna, deoarece au ramas singura piesa vestimentara care subliniaza cu adevarat frumusetea unei femei ( indiferent de kg in plus sau in minus) inca din secolul XV. Cu toate ca s-au schimbat putin de-a lungul anilor au ramas acelasi concept care intotdeauna reuseste sa ofere femeii o alura misterioasa, romantica, victoriana ( perioada in care cuvantul "frumos" era rezervat femeii).
Am ales, in mod particular, acest corset pentru ca ador combinatia de culori negru-roz si pentru ca am unul foarte asemanator, alaturi de care am trait cea mai frumoasa noapte din viata mea.
Zice-ti si voi ce poate fi mai frumos decat sa fii ademenita intr-un dormitor plin de lumanari, petale de trandafiri, sampanie si sa fii alintata si iubita o noapte intreaga?
Imbracata asa orice femeie este o opera de arta, fiecare linie se unduieste gratios pentru a se intalni cu o alta, formand o armonie perfecta, formand un vis, o iluzie de perfectiune........ vom ramane pentru eternitate in inima unui barbat, isi va aminti fiecare unduire lina a mainilor, fiecare pas gratios, fiecare soapta de amor ce rasuna pana in adancul mintii vrajite, fiecare centimetru de piele delicata, fiecare atingere a buzelor......pentru ca sub vraja frumusetii noastre fiecare clipa va insemna totul.
Si nu uitati, orice femeie este frumoasa, pentru ca "frumusetea este armonia contrariilor". (Heraclit)

Diana987654321

Mesajde Diana987654321 » Joi Apr 01, 2010 6:23 pm

http://www.looksexy.ro/products/419-cor ... athena.mbs

In arsenalul de atractie feminina, corsetul sexy ocupa un rol principal.
Intreaga tinuta este un model deosebit, o tinuta plina de eleganta si farmec care ofera fermitate si suplete trupului, avand o culoare extrem de incitanta.
Cand te gandesti la culoarea „rosu” automat iti vine in minte dragoste, pasiune, senzualiate. Se stie ca aceasta culoarea ridica pulsul barbatilor, de aceea in momentul in care o femeie va purta un astfel de corset "va fura" multe priviri. ;)
Indrazneste sa fi provocatoare, subliniza-ti formele si scoate-ti in evidenta atuurile fizice..alegand o astfel de lenjerie intima, care poate deveni si o tinuta deosebit de remarcabila..:D

..si de aceea eu as alege aceasta lenjerie sexy..:D:)

AnteriorUrmătorul