Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga un tratament de remodelare corporala!

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

larissa.maria

Re: Castiga un tratament de remodelare corporala!

Mesajde larissa.maria » Joi Mai 13, 2010 8:32 pm

Nu ti-a spus nimeni sa taci...doar sa nu cauti motive de cearta...nu e nimeni vinovat pentru proasta ta dispozitie...daca imi amintesc bine, tu ai fost redusa la tacere de admin intr-un mod care nu ti-a facut in nici un caz cinste... ti s-a spus ca nu va fi premiata certareata forumului... :lol: :lol: :lol: ...si s-au anulat premiile pentru numarul de poastari,...cu toate ca au fost persoane care chiar intruneau si numarul de postari , iar postarile lor chiar veneau cu informatii interesante... :D
Linisteste-te, viata e frumoasa... :lol: :lol: :lol:

serra

Mesajde serra » Sâm Mai 15, 2010 9:57 am

te-as rug asa te uiti mai bine si sa vezi pe cine a atentionat adminul pe tine sau pe mine...despre cearta a vb la general pe tine insa te-a atentionat personal sa nu mai comentezi la fiecare persoana fara motiv sau ca te crezi tu "doamna stie tot" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
si cred-ma sunt destul de linistita, nu-mi bat capul ce sa mai inventez sau de cine sa ma mai iau azi...opa stai ca aparut cineva nou pe forum-sa-mi scot coltii la ros :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Sâm Mai 15, 2010 10:48 am

Pai...tocmai asta faci... :mrgreen: :mrgreen: ...te-a parasit iubitul sau a lipsit mai mult, de esti asa artagoasa? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Dum Mai 16, 2010 11:22 pm

georgi_mycutza scrie:Buna fetelor,
Se pare ca sunt ''fericita'' castigatoare a acestui concurs.Spun ''fericita'' pentru ca am citit ce ati scris,cum ca nu s-ar acorda premiile :D
Imediat dupa terminarea concursului am primit un mail prin care am fost anuntata ca sunt castigatoare si rugata sa trimit inapoi mail cu numele complet si un nr.de telefon pt.a fi contactata de cei de la Echo Slim.Pana acum nu am primit nici un telefon.Ma gandesc ca or fi foarte aglomerati la salon,asa ca mai astept :D (oricum altceva nu pot face..)

Ei, georgi, cum mai stai cu telefonul? Ca la sectiunea cu voucherele ZsaZsaZsu mai plangea una ca i s-a promis ca i se trimite premiul cu firma de curierat si i s-a trimis prin posta si nu a aflat...asa ca s-a returnat expeditorului (ce tactica jegoasa) si ei nu i se mai raspunde la mail-uri...jenant, ca de fiecare data... :D :D :D

Oana.Zidaru
Forum Admin

Mesajde Oana.Zidaru » Lun Mai 17, 2010 10:35 am

Concursul s-a terminat din data de 6 mai si voi continuati sa va certati...

Legat de castigatoarea care nu si-a primit premiul... au fost 10 premii si unul singur cu probleme. Castigatoarea este din Oradea deci premiul nu poate ajunge la ea cat ai bate din palme mai ales daca este trimis prin posta.

Acest subiect va fi inchis. Va rog pe cat posibil sa evitati certurile care nu isi au rostul.

Anterior