Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga un tratament de remodelare corporala!

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Oana.Zidaru
Forum Admin

Castiga un tratament de remodelare corporala!

Mesajde Oana.Zidaru » Mie Apr 21, 2010 11:06 am

Diva Hair si Echo Slim te pregatesc pentru probra costumului de baie. Mai este extrem de putin pana se va deschide oficial sezonul estival asa ca putem spune ca esti pe ultima suta de metri daca trebuie sa mai dai cateva kilograme jos sau sa scapi de inestetica celulita.

De aceea, noi te ajutam sa faci primul pas si te invitam sa participi la concurs!

- Intra pe site-ul Echo Slim (http://www.modelare-corporala.ro/ ) si alege-ti tratamentul pe care ai vrea sa-l urmezi

- Intra apoi pe forum

- Incarca o fotografie cu tine full length (din cap pana in picioare). Daca nu vrei ca identitatea ta sa nu fie dezvaluita poti sa tai fotografia in asa fel incat sa nu ti se vada fata

- Mentioneaza inaltimea si kilogramele pe care le ai si povesteste-ne de ce crezi ca ai avea nevoie de un tratament de remodelare corporala

- In final nu uita sa specifici si ce tratament ai ales de pe site-ul Echo Slim.

Salonul Echo Slim are sediul in Bucuresti. De aceea, concursul se adreseaza doar celor care pot, in cazul in care castiga, sa vinain capitala sa-si urmeze tratamentul.

Concursul se desfasoara in perioada 22 aprilie - 5 mai. Pe data de 6 mai va fi aleasa o castigatoare care va obtine un voucher de 400 de lei cu care isi va putea incepe tratamentul dorit la salonul Echo Slim.

http://www.modelare-corporala.ro/

Bd. Aviatorilor, nr. 18
Ap 8-10, (Zona Piata Victoriei) interfon 07, sector 1
Bucuresti

gabriela2310b

Locaţie: Chelles

Re: Castiga un tratament de remodelare corporala!

Mesajde gabriela2310b » Mie Apr 21, 2010 12:28 pm

Bafta celor care vor participa

anna_d

Mesajde anna_d » Mie Apr 21, 2010 3:31 pm

Le urez si eu bafta, sa castige cine are nevoie de un astfel de tratament.

gabriela2310b

Mesajde gabriela2310b » Mie Apr 21, 2010 3:45 pm

anna_d scrie:Le urez si eu bafta, sa castige cine are nevoie de un astfel de tratament.

Probabil nimeni nu este perfect. Toata lumea mai are nevoie de retusuri ;)) :P

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Apr 21, 2010 4:26 pm

Daca te ingrijesti din tinerete vis-a-vis de dieta, sport, etc..., nu prea ai nevoie de retusuri...plus ca nu e nevoie sa fii perfect pentru a fi fericit si a avea succes...

gabriela2310b

Mesajde gabriela2310b » Mie Apr 21, 2010 4:32 pm

larissa.maria scrie:Daca te ingrijesti din tinerete vis-a-vis de dieta, sport, etc..., nu prea ai nevoie de retusuri...plus ca nu e nevoie sa fii perfect pentru a fi fericit si a avea succes...

Nu e vorba doar de ingrijire. Sunt persoane pe care genetica nu le ajuta prea mult. :wink:

marianirina

Mesajde marianirina » Mie Apr 21, 2010 5:35 pm

toata lumea are nevoie de retusuri......indiferent de varsta sau de felul cum ne ingrijim .....sunt unele mici imperfectiuni cu care ne nastem......eu una nu le as schimba fac parte din mine (ma refer la pistrui ) :P

gabriela2310b

Mesajde gabriela2310b » Mie Apr 21, 2010 5:49 pm

marianirina scrie:toata lumea are nevoie de retusuri......indiferent de varsta sau de felul cum ne ingrijim .....sunt unele mici imperfectiuni cu care ne nastem......eu una nu le as schimba fac parte din mine (ma refer la pistrui ) :P

mie imi plac pistruii. mi-ar place sa am si eu cativa, insa doar pe fata nu si pe corp

marianirina

Mesajde marianirina » Mie Apr 21, 2010 5:55 pm

am numai pe fata........nu exagerat de multi ( cum au unele roscate ), am pe la nasuc si cativa pe obraji......... cand eram mai micuta aveam ceva ma multi :P
si mie au inceput sa mi placa..........in schimb acu cativa ani ii uram si incercam sa scap de ei cu tot felu de creme

gabriela2310b

Mesajde gabriela2310b » Mie Apr 21, 2010 6:04 pm

marianirina scrie:am numai pe fata........nu exagerat de multi ( cum au unele roscate ), am pe la nasuc si cativa pe obraji......... cand eram mai micuta aveam ceva ma multi :P
si mie au inceput sa mi placa..........in schimb acu cativa ani ii uram si incercam sa scap de ei cu tot felu de creme

sunt simpatici :P iti dau un aer aparte

lavyally

Mesajde lavyally » Joi Apr 22, 2010 1:31 am

Mi-ar placea sa urmez un tratament de remodelare corporala Termo Silhouette,deoarece sunt o persoana complexata de faptul ca am burtica si soldurile putin cam mari.Consider ca necesit un astfel de tratament,pt a fi mandra de trupul meu si pt a ma simti bine in pielea mea,acest lucru ajutandu*mi si pe fond psihic,datorita complexelor.Totodata as dori sa scap de vergeturile de pe muschii abductori ai coapsei.Mi-as dori din suflet sa beneficiez de tratamentele dvs,tinand cont ca ar fi pt prima oara cand as face un lucru de genul acesta si de ce nu poate as continua pe viitor,daca as avea rezultate vizibile.Va multumesc!

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Apr 22, 2010 2:38 am

Daca te oboseai putin sa faci sport, scapai si de complexe...nu stiu ce minuni speri....

irinaarmasu

Mesajde irinaarmasu » Joi Apr 22, 2010 8:43 am

Buna ziua!
Daca ar fi sa aleg un tratament , as alege ALGAS SILHOUETTE. De ce?
Increderea in tine cred ca este cel mai important lucru, si mai presus de orice este sanatatea, si spun asta pentru ca nu conteaza cum aratam , conteaza cum suntem,
fiecare din noi are ceva al nostru si sunt putini cei care apreciaza asta , stiu, dar credeti-ma ca tunci cand te lupti pt viata unui copil operat de tumora , nu conteaza decat faptul ca esti OM: nu am facut nici un tratament pana acum , am 32 ani si sotul meu considera ca ar fi o metoda de relaxare pentru mine si de ridicare a moralului , mai ales dupa atata zbucium sufletesc; tot respectul pt. femeile care au grija de ele si pun acccent pe frumusetea exterioara; unele dintre noi luptam pt alte lucruri mai importante si nu dam atentie si starii noastre de spirit!
Bafta celor care vor castiga si multa sanatate!
Pentru fetita mea de 4 ani sunt o printesa , si asta imi da curajul si puterea sa merg mai departe!

gabi2007

Locaţie: NULL

Mesajde gabi2007 » Joi Apr 22, 2010 8:48 am

AS ALEGE PACCHETUL ALGAS SILHOUTTE, pt.ca.:Algele brune au o mare concentratie de iod care activeaza eliminarea grasimilor si lichidelor retinute. Catifeleaza, dreneaza, da suplete si tonifiaza pielea

zuzulicamik

Mesajde zuzulicamik » Joi Apr 22, 2010 9:04 am

BUNA, MA NUMESC NICOLETA AM 23 DE ANI SI VREAU SA VAD DACA INTRADEVAR AU VRUN EFECT ACESTE TRATAMNETE NU AM AVUT POSIBILITATI SA MA DUC PE PROPIILE MELE RESURSE FINANCIARE ASA CA ACUM POT SA ZIC CA PROFIT DE ACEASTA OCAZIE CARE SPER SA FIE BENEFICA ASA CUM SE PREZINTA :).M-AM GANDIT CA PENTRU A MAI MA MODELA UN PIC IN ZONA ABDOMINALA SI PICIOARE AM 1.62 INALTIME SI 57 KG .EU VA UREZ LA TOATE SUCCES .

Următorul