Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga un tratament de remodelare corporala!

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

larissa.maria

Re: Castiga un tratament de remodelare corporala!

Mesajde larissa.maria » Mie Apr 28, 2010 2:08 pm

Gata, nu mai postez... :lol: :lol: :lol:

georgi_mycutza

Mesajde georgi_mycutza » Mie Apr 28, 2010 6:50 pm

Buna,se pare ca este o ''competitie'' foarte stransa,tocmai de aceea m-am decis sa mai adaug si eu o poza :)
Sper sa sa se acorde macar si un premiu 2,ca prea suntem multe care avem nevoie de ajutor si nu ne putem permite :D Mi-as dori tare mult sa castig,ca toate celelalte concurente dealtfel,pentru ca vine vara si as vrea sa pot purta cu mandrie costumul de baie :)
Ataşamente
GEOR1.JPG
Vizualizat de 1769 ori

avramcristina

Mesajde avramcristina » Mie Apr 28, 2010 8:17 pm

imi vine sa plang cand ma uit la pozele de anul trecut de la mare...m-am ingrasat...nu stiu de ce....am nevoie sa slabesc....
Ataşamente
New Bitmap Image2.JPG
cum arat acum
Vizualizat de 1768 ori
New Bitmap Image.JPG
cum aratam in vara
Vizualizat de 1768 ori

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Mie Apr 28, 2010 11:27 pm

Se va supara admin pe mine, dar, sincer, nu stiu ce vrei sa remodelezi...

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Joi Apr 29, 2010 8:13 am

Succes, fetelor...as vrea sa postati poze si dupa interventie, sa va vad cat sunteti de frumoase...O zi buna!

adavisan

Mesajde adavisan » Joi Apr 29, 2010 9:45 am

buna dimineata
Astept cu nerabdare ziua de 5 mai sa se aleaga castigatoarea.Im
eu si mama.jpg
eu si scumpa mea mamă
Vizualizat de 1766 ori
i doresc enorm , din tot sufletul sa castig, v-am zis ca mi-am pierdut mama si asta m-a deprimat foarte tare.Am luat in greutatea foarte mult.De asta imi doresc sa vin la Bucuresti la sora mea , sa fac o schimbare in viata mea.Am mare nevoie de acest tratament sunt sigura ca ma va face sa ma simt mai bine, sa mi mai revin cat de cat.Niciodata nu am castigat nimic, si acest tratament chiar mi-ar fi de foarte mare ajutor.Va trimit o poza cu mine si mama mea,Dumnezeu sa o odihneasca in pace.

adavisan

Mesajde adavisan » Joi Apr 29, 2010 9:50 am

sunt alexandra . am uitat sa mentionez ce tratament as dori.mI-AS DORI FOARTE MULT ORICARE TRATAMENT CARE MA VA FACE SA SLABESC CAT SE POATE.DIN CE AM CITIT SE PARE CA LA ECHO SLIM SLABESTI CEL MAI TARE.

nico_me

Mesajde nico_me » Dum Mai 02, 2010 8:18 pm

Buna Ziua,ma numesc Nicoleta. Am 1,62 si 68 de kg. Daca ar fi sa castig,cu siguranta as alege pachetul Algas Silhouette. Am vazut de curand o emisiune tv in care au facut o demonstratie cu alge iar fata respectiva a pierdut 3 cm dupa prima sedinta.Mi s-a parut extraordinar. Cred ca ar fi minunat sa castig, nu am castigat nimic niciodata si tot timpul sunt complexata de mine. Am sanii mari,ma deranjeaza chiar, am dureri de spate si gat iar picioarele sunt groase si cu celulita. Am practicat ceva sport mai demult , iar acum arat ingrozitor. Am incercat absolut toate metodele de slabit, de la diete si sport pana la ceaiuri si prafuri.Nimic nu a mers, e un cosmar:( .Sper ca de data asta norocul sa imi surada si mie.

alexandrasilvia

Mesajde alexandrasilvia » Lun Mai 03, 2010 8:46 am

Buna ziua ,
Peste 3 zile se va alege castigatoarea.am mari emotii.abia astept succes tuturor

larissa.maria

Mesajde larissa.maria » Lun Mai 03, 2010 4:03 pm

Indiferent care va fi castigatoarea, sper sa postati si poze "dupa remodelare"...sincer, as vrea sa vad cat de eficienta este...ca nu e doar bla-bla-bla si reclama... :wink:

georgi_mycutza

Mesajde georgi_mycutza » Lun Mai 03, 2010 6:36 pm

Eeee,mai e putin si scapam de emotii.Sper sa fiu fericita castigatoare, ca taare mult imi mai doresc. :) Primul lucru bun pe anul asta si un mare vis care ar deveni realitate cu ajutorul vostru.Am mai gasit o poza in care se vede mai bine unde sunt ''imperfectiuni''(cu toate ca poza fiind prea mica nu cuprinde si ceea ce-mi doream sa se vada si anume pulpele..dar si coapsele sunt cu probleme) :(
Ataşamente
georg.JPG
Vizualizat de 1750 ori
Ultima oară modificat de georgi_mycutza pe Mar Mai 04, 2010 9:32 pm, modificat de 2 ori în total.

alina_gabriela21

Mesajde alina_gabriela21 » Lun Mai 03, 2010 9:50 pm

Buna ziua,
Ma numesc Alina,am 22 de ani,53 kg si inaltimea este de 1.65 m. Eu as face tratamentul Pachet DE LUXE pentru ca are exact ce mi-ar trebui mie pentru reducerea celulitei, arderea si eliminarea grasimilor in profunzime, revitalizarea si tonifierea pielii, am incercat multe tratamente pentru anticelulita si nu am fost multumita de nici un tratament :(
Ataşamente
Imagine034_228x480.jpg
Vizualizat de 1749 ori

anna_d

Mesajde anna_d » Mar Mai 04, 2010 12:41 pm

georgi_mycutza scrie:Am mai gasit o poza in care se vede mai bine cate de groase sunt pulpele.. :(

Alea nu-s pulpele. Pulpele sunt situate intre genunchi si glezna. Ce prezinti tu in poza sunt coapsele.

cya_13

Mesajde cya_13 » Mar Mai 04, 2010 12:51 pm

buna , am 28 de ani , am 1,60 si 60 kg , De 3 saptamani tin un regim alimentar si acum am in jur de 58 kg am reusit sa slabesc cam 2 kg , incerc sa beau zilnic macar 2 kg de apa . Dar din pacate cu cat slabesc cu atat aspectul pielii arata foarte urat , se vede celulita mai tare iar pielea de pe burta arata de parca am avut 2 sarcini :cry: .
Trebuie sa mentionez ca spre rusinea mea nu imi place sa fac sport si miscare deloc nu mai zic de abdomene . Cred ca pachetul CAVITATIE,ENDOCAVITATIE m-ar ajuta foarte mult ,m-am interesat ce face drenajul limfatic , electrostimularea si celelatle si cu siguranta m-ar ajuta sa scap de grasimea de pe burta si din locurile unde s-a depus si nu mai pot scapa ea , plus ca de cand m-am ingrasat asta de vreo 2 ani tot ma chinui sa slabesc am pus foarte mult pe zona burtii ,brate , si spate .
Va doresc numai bine .
Ataşamente
untitled.JPG
Vizualizat de 1745 ori

Jordan04

Mesajde Jordan04 » Mar Mai 04, 2010 2:40 pm

body.jpg
Vizualizat de 1744 ori

163 cm, 52 kg
Cred ca am nevoie de un tratament de remodelare corporala deoarece am celulita pe fese si coapse si mai am doar cateva saptamani pana la vacanta si nu sunt in forma maxima. Exercitiile fizice sau dietele drastice nu m-au ajutat. Cred ca este mostenita pe cale ereditara, deoarece si mama are celulita. Am stat pe tanjeala toata primavara si m-am trezit inainte de vacanta ca vreau sa arat bine pe plaja... si repede!
Tratamentul pe care l-am ales este impachetarea cu ciocolata.

AnteriorUrmătorul