Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga un set de lenjerie sexy

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Oana.Zidaru
Forum Admin

Castiga un set de lenjerie sexy

Mesajde Oana.Zidaru » Lun Sep 27, 2010 12:27 pm

Diva Hair si Look Sexy.ro te invita la un concurs incitant! Lasa inhibitiile de-o parte, povesteste-ne o fantezie de-a ta si te vom premia cu trei seturi de lenjerie sexy !

Ce trebuie sa faci pentru a intra in concurs?

Intra pe site-ul http://www.looksexy.ro/ si alege-ti stetul de lenjerie intima preferat, care a reusit sa-ti aprinda pasiunea si sa te faca sa te gandesti la o noapte fierbine petrecuta alaturi de partenerul tau! Intra apoi aici, la subiectul destinat acestui concurs, si povesteste-ne cum ar decurge seara in care ai imbraca acea lenjerie sexy .

Cele mai interesante 3 povesti vor fi premiate.

Pemiul 1: Aton white - 116 lei
Premiul 2: Mistique red - 88 lei
Premiul 3: Monique - 82 lei

Concursul se desfasoara in perioada: 27 septembrie - 4 octombrie. Castigatoarele vor fi anuntate pe 5 octombrie.

Atentie!
- La concurs nu au voie sa participe cele care au castigat in ultima luna la un alt concurs Diva Hair;
- Concursul este adresat femeilor din Romania;
- Castigatoarele vor primi un mail prin care vor fi rugate sa ne furnizeze adresa postala in termen de maximum 2 zile. Daca in termen de 2 zile nu primim niciun raspuns ne rezervam dreptul de a renunta la castigatorul respectiv;
- Premiile vor fi trimise de catre sponsorul concursului, pe adresa confirmata de castigatoare, in maximum 7 zile de la furnizarea adresei.

M_J

Re: Castiga un set de lenjerie sexy

Mesajde M_J » Lun Sep 27, 2010 2:44 pm

http://www.looksexy.ro/products/5724-le ... 511573.mbs
WAW ,cred ca i-ar placea mult sotului sa ma vada in aceasta lenjerie neagra de pantera mrrrr, :D ,si asa ne vedem cam rar o data la 3 saptamani ,si cred ca i-ar face o maaaare placere sa-l astept asa , si cu sampania rece,si sa tragem o seara de dragoste nemaipomenita :oops: si neintalnita, stiti voi,conteaza si cum te imbraci ca sa atragi partenerul si mai mult

corina_1988

Mesajde corina_1988 » Lun Sep 27, 2010 4:47 pm

Wow... am inceput instantaneu sa visez la o noapte perfecta cand am vazut costumul acesta http://www.looksexy.ro/products/5622-costum_dansatoare_arabian_dancer_black.mbs... Mi se pare incredibil de sexy sa iti surprinzi iubitul cu o camera luminata doar de lumanarele parfumate , in diferite culori , puse buchetele- buchetele prin toata camera , raspandind un usor iz de parfum care te transpune in alt univers in care existi doar tu si perechea ta . In surdina se aude un cantec ritmat cu sunete orientale iar atmosfera pare mai calda , mai intima cand incepi sa iti privesti iubitul in ochi in timp ce trupul tau il cheama pe al lui ,miscandu-se provocator in ritmul muzicii. Costumul sexy , lasa sa se vada din corp doar atat cat trebuie, lasandu-l pe iubit sa isi imagineze cum trebuie sa arate restul sub matasea neagra a costumului. Ochii il farmeca ,buzele parca zambindu-i pe sub voalul de pe fata iar el abia asteapta sa descopere continuarea dansului...in asternuturi, ca o adevarata cadana :wink:

crybo

Mesajde crybo » Lun Sep 27, 2010 4:54 pm

Uh cand vad costumul asta http://www.looksexy.ro/products/5624-co ... _nurse.mbs deja il vad pe iubitul meu cum ma soarbe din priviri. Ce frumos ar fi de ziua noastra ( 14 octombrie - 5 ani) si cu ocazia plecarii lui in strainatate ( 17 octombrie) sa avem o noapte speciala, cu sampanie, lumanari si doar noi doi iubindu-ne ca in prima zi :oops:

P.S. Iubitul meu are un fetish cu asistente ... deci totul ar fi superb

tisha934

Mesajde tisha934 » Lun Sep 27, 2010 6:22 pm

Pe prietenul meu il excita foarte mult atunci cand ii dansez din buric asa ca foarte atragator ar fi acesta http://www.looksexy.ro/products/500-dan ... _black.mbs ...ar fi perfect pentru o seara romantica care sa inceapa cu un dans din buric ..si apoi cine stie poate se continua si cu putina frisca si sampanie o zi perfecta in care am sarbatori 5 ani de cand suntem unul langa celalalt si cu asemenea surprize reusim sa mentinem iubirea proaspata ...

love_dealer

Mesajde love_dealer » Lun Sep 27, 2010 6:36 pm

Costumul acesta de iepuras -> http://www.looksexy.ro/products/420-costume_sexy/5268-bunny_suit.mbs imi starneste imaginatia. As vrea sa imi surprind iubitul in cel mai placut mod posibil, sa il seduc iar si iar, sa il incit, sa ii arat ca pot fi si altfel, nu doar acea fata pudica pe care el a schimbat-o incet, incet, intr-una putin mai indrazneata..As vrea sa fiu mai indrazneata, sa imi pun una din fantezii in practica. In societate trebuie sa fiu educata, cuminte, la locul meu, nu neaparat sa dau impresia de ceva ceea ce nu sunt, doar ca de felul meu sunt mai retrasa, mai de moda veche cum ar spune unele, dar in pat se schimba situatia si ar trebui ca orice femeie, inclusiv eu, sa lase deoparte orice prejudecata si sa se simta bine in pielea ei, atunci cand avem o persoana minunata langa noi ce ne acorda atentia si grija pe care o meritam. Recunosc ca la inceputul relatiei eram complexata, ca nu am un corp minunat, ca am diverse semne, cicatrici, care se simteau la atingere si se vedeau urat, iar datorita acestor complexe perioada petrecuta in pat alaturi de iubitul meu era oribila, eram obsedata, sa nu ma atinga oriunde, sa nu aprinda lumina, sa nu fie zi, etc. dar cu timpul el m-a facut sa imi dau seama ca nimeni nu e perfect si ca el ma accepta si ma iubeste asa cum sunt, cu bune si rele. Astfel am invatat sa ma iubesc, ca persoana, sa imi accept defectele si sa constientizez ca am si anumite calitati ce ma fac speciala, la fel ca pe orice alta femeie. Iubitului meu ii sunt datoare pentru multe lucruri, de aceea as vrea sa ii demonstrez ca fetita pe care a intalnit-o a devenit intre timp femeie si ca se poate baza pe mine atat in pat cat si in viata de zi cu zi, fara sa intervina monotonia.
Astazi am implinit un anisor si jumatate de cand sunt cu el si as vrea sa ii fac o surpriza in viitorul apropiat. As vrea sa facem o baie cu muuuulta spuma, lumanari pe margine, apoi o cina .. hmmm .. stai ! eu nu stiu sa gatesc :| .. ehh .. niste spaghete si sos tot ma pricep [ca in doamna si vagabontu' :))], dupa mancarica.. arma letala :)) costum de iepuras si catuse cu puf roz .. Deja de acum imi trec fiori prin corp..Muzica ambientala..eu dansand si dand din codita mea pufoasa :>.. hmm..si desert..frisca si ciocolata..ne vom devora unul pe celalalt =p~ ..ehh ..8-> apoi imaginatia mea va continua in pat..si va fi o noapte de neuitat, sunt sigura..

msania

Mesajde msania » Lun Sep 27, 2010 6:50 pm

Costumul de care m-am indragostit este http://www.looksexy.ro/products/420-cos ... _nurse.mbs
Cred ca as fi irezistibila de sexy imbracata cu acest costum. Imi place foarte mult modelul de la spate, fundita care atrage privirea ca un magnet. Cu un astfel de costum este imposibil sa nu traieste un moment unic in viata.
Una din fanteziile mele ar fi...
Afara este ger...Imi mint logodnicul ca mergem la ziua cuiva. El imbracat elegant, eu am un palton lung, pana la glezne si pantofi cu toc. Sunt foarte aranjata. Ne urcam in masina si dam drumul la caldura....Mergem ce mergem si ...imtr-un loc mai pustiu oprim ( sau se strica) masina. Geaurile se aburesc...Eu imi dau jos paltonul si sunt imbracata in costumul sexy Private Nurse...Cred ca totul ar merge perfect, ar fi un moment de vis, pe care mi l-as aminti mereu.
Fanteziile sunt multe, insa atunci cand lucrezi putin la lookul tau, porti o lenjerie sexy, este imposibil sa nu iti indeplinesti toate dorintele. Noi femeiile, putem obtine tot ce vrem atunci cand vrem.

corina_1988

Mesajde corina_1988 » Lun Sep 27, 2010 10:19 pm

corina_1988 scrie:Wow... am inceput instantaneu sa visez la o noapte perfecta cand am vazut costumul acesta http://www.looksexy.ro/products/5622-costum_dansatoare_arabian_dancer_black.mbs... Mi se pare incredibil de sexy sa iti surprinzi iubitul cu o camera luminata doar de lumanarele parfumate , in diferite culori , puse buchetele- buchetele prin toata camera , raspandind un usor iz de parfum care te transpune in alt univers in care existi doar tu si perechea ta . In surdina se aude un cantec ritmat cu sunete orientale iar atmosfera pare mai calda , mai intima cand incepi sa iti privesti iubitul in ochi in timp ce trupul tau il cheama pe al lui ,miscandu-se provocator in ritmul muzicii. Costumul sexy , lasa sa se vada din corp doar atat cat trebuie, lasandu-l pe iubit sa isi imagineze cum trebuie sa arate restul sub matasea neagra a costumului. Ochii il farmeca ,buzele parca zambindu-i pe sub voalul de pe fata iar el abia asteapta sa descopere continuarea dansului...in asternuturi, ca o adevarata cadana :wink:

linkul este http://www.looksexy.ro/products/5622-co ... _black.mbs , deoarece i-am pus o alta culoare literelor , nu mai intra pe site cum trebuie

alina22buc

Mesajde alina22buc » Lun Sep 27, 2010 11:02 pm

Pe sotul meu l-as surprinde cu siguranta cu acest costum http://www.looksexy.ro/products/420-cos ... _teddy.mbs. Stiind ca ii plac foarte mult cursele de Formula 1 sunt convinsa cu nu mi-ar rezista. Ca atmosfera sa fie si mai incitanta as pune pe fundal sunetul masinilor de curse. Binenteles ca in aceasta seara as vrea sa fiu eu soferita, sa fiu eu cea care conduce! Si m-as bucura si mai mult daca cursa ar fi una din cele mai lungi curse.

rocsanici

Mesajde rocsanici » Mar Sep 28, 2010 2:02 am

Partenerul meu iese de la dus..are infasurat in jurul taliei un prosop..eu il astept in dormitor..Pe pat..o lenjerie rosie..Eu imbracata in http://www.looksexy.ro/products/418-bab ... 521195.mbs sunt asezata intr-o pozitie cat mai sexy. El este pur si simplu innebunit dupa ceea ce vede..imi spune cat de frumoasa sunt..mintea lui deja o ia razna..vrea sa ma devoreze..prosopul ii cade jos si sare in par sa ma sarute..eu il resping..il intind pe spate..si incet de tot incep sa il sarut..pe piept..pe gat,..ii soptesc la ureche cat de mult il doresc...il sarut usor pe buze si dupa il resping..il chinui..ma joc cu el..el nu mai poate..este innebunit de placere..vrea sa ma aiba dar eu nu il las..il mai chinui putin..ma cobor in jos pe piept il sarut..il musc incet de piele..mmm miroase atat de bine...ma cobor mai jos pe burta..si atunci explodeaza..nu mai poate..ma intoarce pe spate..imi da jos babydoll-ul..eu vreau sa-l mai chinui dar nu ma lasa..acum ma domina el pe mine..ma saruta peste tot..imi da jos repede si chiloteii..ma innebuneste...acum sunt a lui..incepe cu miscari lente..si continua din ce in ce mai repede..ma saruta si ma priveste in ochi fericit...terminam amandoi in acelasi timp..si ramanem intinsi in pat..impreuna..imbratisati...

simonique_barbie

Mesajde simonique_barbie » Mar Sep 28, 2010 9:29 am

Pe 21 noiembrie este ziua lui de nastere :x ...ma prefac ca am uitat si ma port normal toata ziua...insa in spatele acestul lucru se ascund multe detalii de vis...fac rezervare la un hotel de mult ochit pentru o noapte romantica,ma duc acolo din timp si fac o atmosfera placuta( muzica romantica,de preferinta jazz,lumanari parfumate,petale de trandafir de la intrarea in camera pana la pat) apoi ii trimit un sms : "Strada Odai, Nr. 441,orele 20,camera 420...te astept" . Definitivez detaliile,imbracandu-ma in http://www.looksexy.ro/products/423-len ... y_love.mbs nu inainte de a pune mascuta intr-o punga de cadou atarnata in clanta usii in afara, cu biletelul : "daca vrei sa pasesti inauntru,pune-ti-o"...el isi va pune masca la ochii si plin de emotie va pasii in camera.dupa ce va inchide usa,eu in mijlocul patului imbracata sexi voi spune senzual : "la multi ani iubitule" ...dandu-si masca jos el va ramane mut de uimire si nerabdator sa desfaca cat mai repede cadoul (pe mine)...urmand o noapte fierbinte pe care ne-o vom aminti pana la adanci batraneti

ioanadivahair

Mesajde ioanadivahair » Mar Sep 28, 2010 10:04 am

Sotul meu este foarte pasional dimineata, adora sa fie trezit cu saruturi si mangaieri, incat nici sa nu fie sigur ca doarme sau e treaz... Dar ne trezim devreme sa mergem la servici si ne e groaza sa renuntam la somn. Dar ma tot gandesc de ceva vreme la o chestie... Sa pun ceasul sa sune mai devreme cu o ora fara ca el sa stie... Oricum eu merg mai intai la baie, el profita si mai doarme 10 minute, fara sa se uite la ceas. Asa ca as merge, mi-as face dusul, deci nimic suspect, mi-as lua o bomboana super mentolata (cu dublu efect: respiratie proaspata si senzatie racoritoare ce da fiori prin locurile sarutate :wink: ), as imbraca lenjeria http://www.looksexy.ro/products/5739-le ... 301183.mbs si m-as strecura inapoi in pat dar pe sub patura, incepand dinspre partea inferioara in sus, si as incepe cu un sex oral pasional incat nici sa nu stie ce l-a lovit. Si pe cand se apropie de punctul culminant, me indepartez, aprind 2 lumanari si incep un striptease super sexy. Sotul meu va vibra de excitatie, pasiune, dorinta si va vrea sa ma atinga, sa ma cuprinda, dar nu-l voi lasa pana nu-mi zice ca innebuneste daca nu ma are. Nu mai am nici eu rabdare, asa ca va fi un act pasional salbatic, se imbina fantezia cu realitatea. Apoi ne reluam tabieturile obisnuite, dar nimic nu va mai fi la fel... Ziua a inceput cum nu se putea mai bine... Si in fiecare noapte mergem la culcare amandoi cu un singur gand ... ce sexy e lenjeria sexy :lol: .

CameliaCristina

Mesajde CameliaCristina » Mar Sep 28, 2010 1:36 pm

Cheerleader shorts set
http://www.looksexy.ro/products/4918-ch ... ts_set.mbs
El – relaxat pe canapea cu o bere rece intr-o mana si cu cealalta pe laptop in turneul de poker online; tv-ul dat usor prea tare pe canalul de stiri sportive; in apartamentul imbibat de mirosul de friptura abia scoasa din cuptor….iar eu in costumul de majoreta intr-un colt la vedere ( fara sa blochez cumva raza tv-ului in cazul in care o stire starneste interes) cu o privire blanda supusa care denota “o sa fac tot ce-ti place” :D ..Dar acum SERIOS :lol: ….NICI CHIAR!!!! :twisted: :wink:
Sa trecem la scenariul si pe placul meu :) Eu de mica handbalista, am ramas cu un pitic care-si doreste o parte sportiva intr-o seara erotica. Iubitul meu, mare microbist – asa ca Majoreta seems the way to go.
Sa fie in seara in care echipa favorita joaca si joaca bine si chiar castiga. ...spre finalul meciului cand e oricum e déjà in picioare, urland in casa imaginandu-si ca e in galerie…aproape pe culmile bucuriei ca mai sunt cateva minute si echipa sa o sa fie campioana………imi gasesc de lucru in cealata camera unde am pregatite costumasul de majoreta:D si mingia de fotbal din piele (pe care “ne-am” dorit-o amandoi "ne trebuia" si “a meritat”-macar asa sa o folosesc si eu :) )…si exact cand se aude fluierul de final..iubitu’ e euforic..si ma striga déjà sa vin sa impartasim bucuriaa…sa raspund usor sictirita “ce?!? Iar fotbal?!?”…numa atat cat sa dispara un pic zambetul :shock: …ca bucuria ce urmeaza sa aiba effect maxim…..si apoi cu mingia tinuta lejer la sold si in costumul meu de super diva majoreta :D cu doua codite cu paglici rosii si fluier la gat.. APAR in usa camerei zambind…si si si…………..GAME ON!!!!...

Jordan04

Mesajde Jordan04 » Mar Sep 28, 2010 4:29 pm

Arma seductiei cu care sigur mi-as cuceri iubitul este acest compleu sexy si rafinat, http://www.looksexy.ro/products/514-nou ... 321180.mbs , pentru ocazii speciale, cum ar fi Ziua Indragostitilor. Vreau sa fiu provocatoare si irezistibila doar pentru el! Asa ca daca tot s-a inventat aceasta sarbatoare dulce, importata din State voi profita de ea si ii voi face o surpriza de neuitat!
O data ce mi-am asigurat munitia necesara pentru o noapte fierbinte, organizez un fel de petrecere in doi. Cumpar, de exemplu, o multime de baloane in forma de inimoara, le umplu cu confetti si le imprastii prin casa. Il astept in cele mai largi si lungi pijamale pe care le am. Nu va sti ce am pe dedesubt decat cand ma va atinge. Las insa aprins macar monitorul computerului sau vreo lumanare uitata. Doar vreau sa se bucure si ochii lui de priveliste!

aurelia50

Mesajde aurelia50 » Mar Sep 28, 2010 4:35 pm

In acest scop eu incearc sa scoat din arsenalul meu o multime de arme de seductie. Ambientul romantic, lumina difuza, muzica placuta in surdina, lumanarile parfumate si, elementul principal, lenjeria intima fina si stilata,http://www.looksexy.ro/products/418-bab ... 521195.mbs se dovedesc a fi elementul principal pentru a transforma noaptea intr-o amintire de neuitat.As vrea sa imi surprind iubitul in cel mai placut mod posibil, sa il seduc iar si iar, sa il incit, sa ii arat ca pot fi si altfel, nu doar acea fata pudica pe care el a schimbat-o incet, incet, intr-una putin mai indrazneata.As vrea sa fiu mai indrazneata, sa imi pun una din fantezii in practica,dar in societate trebuie sa fiu educata, cuminte, la locul meu, nu neaparat sa dau impresia de ceva ceea ce nu sunt, doar ca de felul meu sunt mai retrasa, mai de moda veche cum ar spune unele, dar in pat se schimba situatia si ar trebui ca orice femeie, inclusiv eu, sa las deoparte orice prejudecata si sa se simta bine in pielea ei, atunci cand avem o persoana minunata langa noi ce ne acorda atentia si grija pe care o meritam.Fanteziile sunt multe, insa atunci cand lucrezi putin la lookul tau, porti o lenjerie sexy, este imposibil sa nu iti indeplinesti toate dorintele. Noi femeiile, putem obtine tot ce vrem atunci cand vrem putem alege o lenjerie neagra sau rosie in functie de gustul fiecareia, alege o lenjerie neagra sau rosie in functie de gustul fiecareia,aceste doua culori esprima sexualitate.

Următorul