Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga un set de lenjerie sexy

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

IuliaIulia

Re: Castiga un set de lenjerie sexy

Mesajde IuliaIulia » Mar Sep 28, 2010 4:43 pm

http://www.looksexy.ro/products/421-mir ... lia_sm.mbs
Un pat imens … cu asternuturi de matase neagra … petale de trandafiri albi imprastiate peste tot … cateva lumanari rosii parfumate asezate pe noptiere dau o lumina pala rosiatica incaperii … Sunt singura in miez de noapte … te astept imbracata sumar, intr-o lenjerie alba de matase … Simt cum pasesti usor in semiintuneric … iti vad umbra dansand pe peretii rosiatici. Ma relaxez si ma intind de-alungul patului, intr-o pozitie cat mai incitanta. Iti simt parfumul … te apropii tot mai mult, te asezi pe marginea patului, imi dai parul la o parte si ma surprinzi cu un sarut gingas pe ureche. Buzele iti sunt calde si imi dau fiori. Ma rasucesc si buzele mele te ating usor. Apoi incepi sa-mi saruti gatul si ma musti usor, abea perceptibil de lobul urechii. Ma innebunesti si tu simti ca-mi place … Iti coboari mainile, explorandu-mi corpul. Incepi prin a-mi ridica maieul de matase si te joci cu sanii mei. Ii cuprinzi in palme, ii apesi ,ii strangi incet. Apoi imi dai maieul jos si-mi desprinzi usor bareta ce-mi desparte cupele de la sutienul alb, cu margini dantelate. Cupele aluneca, lasandu-mi sanii liberi. Cobori cu saruturile tot mai jos … apoi te retragi lasandu-ma in suspans.Vazandu-mi nedumerirea, zambesti usor si incepi sa-mi desfaci cu grija funditele de la chiloteii mici de dantela, fiecare din ele, cu miscari lente … ii lasi sa cada cu grija langa pat, la fel cum ai facut si cu sutienul. Ma apropii de pieptul tau si incep sa te mangaii, trecand degetele rasfirate prin parul tau, si te sarut usor … Iti mangai bratele, iti sarut pieptul. Cobor mai jos cu buzele, atingandu-ti pe pielea incinsa … Ne imbratisam pasional, ne atingem , ne mangaiem nebuneste … ne lasam prinsi in jocul pasiunii … Petalele de trandafir se lipesc de trupurile noastre transpirate … Lumanarile ne deseneaza umbrele pe peretii albi … respiram tot mai sacadat, in acelasi ritm … zambim, iar ochii ne stralucesc emanand fericire in lumina lunii galbene ce se joaca cu norii pufosi peste albastrul noptii …

de1utsa

Mesajde de1utsa » Mar Sep 28, 2010 4:48 pm

:D Intotdeauna am avut cele mai traznite fantezi... :) Inca nu le-am pus in practica dar cu o asemenea lenjerie :d poate fi mai mult :D

Eu si prietenul meu, singuri in apartament,el cam plictisit (deocamdata) si eu apar in fata lui in aceasta lenjerie http://www.looksexy.ro/products/424-set ... om_set.mbs care cu siguranta il va da peste cap. Se ridica in picioare..ma ia de mijloc ma saruta foarte pasional,apoi mergem incet catre perete si imi ridica picioarele in jurul taliei lui si ma lipeste de peretele rece.. si ma saruta peste tot..gat,buze.. iar eu il zgari pe spate.Apoi ma tine de picioare si ma duce in dormitor doar pe lumina lumanarilor pe cearceafuri negre si subtiri.Apoi cobor si sa pun un pas in fata,el ma trage si se lasa sub si peste mine.Si in parul meu se joaca,infierbandat parca ia foc si se joaca cu mine,e doar al meu,pierduti in asternuturi ne vin multe idei,ma atinge usor si imi da fiori cand coboara..Imi desface incet sutienul..il arunca pe birou..apoi iar coboara...trage de chilotei cu dinti zambind,vizibil in extaz...apoi :) doar noi doi,pe culmile placeri
Ultima oară modificat de de1utsa pe Mar Sep 28, 2010 6:09 pm, modificat de 2 ori în total.

alexandryna13

Mesajde alexandryna13 » Mar Sep 28, 2010 4:54 pm

http://www.looksexy.ro/products/421-mir ... se_lxl.mbs
M-a lasat muta de uimire ... cat de dulce poate fi o lenjerie intima ... foarte potrivita pentru o noaptede neuitat, cum spune si descrierea are un stil sexy si un design uimitor ce ofera un aspect senzual si plin de dorinta.
Sunt fericita ca am gasit printre modelele de lenjerie de pe looksexy.ro exact acela care imi defineste perfect stilul! Simplu, cu bun gust, nimic vulgar, babydoll-ul Amoresa chemise este adorabila, sexy, sweet...Mi-a facut cu ochiul din multimea de modele si sunt sigura ca intr-o astfel de tinuta minunata i-as oferi barbatului din viata mea clipe de neuitat!Avand in vedere ca se apropie casatoria noastra, imi doream enorm ceva deosebit pentru noaptea nuntii, ceva care sa fie unic pentru amandoi.Intr-o astfel de lenjerie sunt sigura ca fiecare moment va fi de vis si in clipele cand iubitul va fi invaluit in mister, orbit de frumusetea trupului meu imbracat in lenjerie atat de sexy, cu siguranta ii voi lua mintile.
Intr-adevar ceva deosebit... ceva ce ti-ai dori sa ai la momentul si locul potrivit... sau daca nu sunt cele 2 din urma .. macar lenjeria sa o ai la tine .. ca restul faci tu sa fie potrivite ) ..nu cred ca ar rezista vreun barbat tentatiei.
.. o noapte fierbinte.. o femeie intr-o lenjerie care o arata de 10 ori mai hot ...cu o sampanie la gheata ... mult romantism ...va aprinde si mai mult pasiunea in sufletele noastre...
O lenjerie este o "carcasa" sclipitoare pentru un suflet si o dragoste pe masura.
Daca iti arunci privirea peste aceste lengerii descoperi un neant de "carcase" sclipitoare , atragatoare, ispititoare...
Dar sufletul nu este mofturos, doar corpul este.
Sufletul accepta orice "carcasa" sclipitoare, si eu imi voi urma sufletul."

siriana

Mesajde siriana » Mar Sep 28, 2010 5:00 pm

http://www.looksexy.ro/products/419-cor ... set_sm.mbs
Ati simtit vreodata in nari mirosul partenerului si atunci sa simtiti dorinta emanind, chemindu-va?
Ati imbratisat vreodata cu privirea formele transpirate ale partenerului?
Ati gustat vreo data fructul iubirii? Ati gustat vreodata sucul dulce al trupurilor contorsionate intr-un ritual mut dezlantuite intr-un balet mut, guvernat doar de instincte?
V-ati lasat vreodata degetele sa hoinareasca oarbe pe trupul partenerului, buricele degetelor abia sa atinga pielea transpirata, sa descopere, sa cerceteze, sa simta tresariri usoare la fiecare atinge, sa simta trupul incordat sub atingeri?
Ati auzit vreodata soapte de dragoste rostite cu respiratia intretaiata de dorinta? Ati auzit vreodata gemete surde, rabufnind de nu stim unde, scancete pline de dorinta si de multumire in acelasi timp?
Ati simtit vreodata starea de istovire maxima, atunci cand te lasi incet pe o parte intr-un cot si iti sustii capul in palma si iti admiri opera de iubire si nimic in lume nu iti poate infrana imboldul launtric de a o lua de la capat.
Ati simtit acea bucurie launtrica, imposibil de descris in cuvinte, ce se ridica de undeva din piept si rabufneste in tot corpul, si simti cum tot sangele se scurge din tine, si iti amortesc virfurile degetelor, si vrei sa-ti strigi bucuria si singura reactie fireasca ce iti vine in minte e sa strangi strans in brate persoana ce ti-a adus atata bucurie…….
Toate aceste sentimente le traiesc cu intensitate maxima

kitten_alina

Mesajde kitten_alina » Mar Sep 28, 2010 6:48 pm

http://www.looksexy.ro/products/423-len ... cherie.mbs

cu o asemenea lenjerie, nu mai e nevoie de multe picanterii....totul merge de la sine....
iubitul meu vine de la dus...ma gaseste intinsa in pat ca o felina, imbracata in noua mea lenjerie...pulsul creste....bataile inimii se intetesc....se apropie de mine...si...restul stim doar noi :P

irrfreya

Mesajde irrfreya » Mar Sep 28, 2010 6:57 pm

http://www.looksexy.ro/products/423-len ... _black.mbs in costumul asta cu siguranta l-as innebuni pe iubitul meu. In primul rand as planui o iesire la munte,undeva intr-o cabana. As avea grija ca eu sa ajung inaintea lui acolo,iar el sa vina dupa mine, ca eu sa am timp sa aranjez 'decorul'. Ador semineurile, deci as aprinde un foc care sa tina toata noptea, iar in fata semineului voi pune o blana (artificiala) foarte foarte pufoasa de culoare alba. Totul bineinteles intr-o lumina difuza...As incepe seara gatindu-i ceva afrodisiac, iar la sfarsitul mesei as alege desertul lui preferat . Dupa masa, l-as invita in baia deja pregatita de mine, plina de spuma, cu lumanari parfumate pe marginea cazii si bineinteles 2 pahare de vin rosu pregatite. Dupa acest preludiu(pardon, baie:P) m-as schimba in lenjeria sexi, iar pe el l-as pune sa ma astepte in fata semineului. Unde, as mai avea o 'surpriza' pregatita pentru el:un scaun , o pereche de catuse, o pana, si niste sos de ciocolata...

andreeiutsa

Mesajde andreeiutsa » Mar Sep 28, 2010 7:43 pm

http://www.looksexy.ro/products/418-bab ... 511573.mbs. Aceasta tinuta ar fi potrivita in umatorul cadru: aniversarea unei zile speciale din viata iubitului la o cabana la munte ,o cina romantica in fata semineului incheiata cu o noapte plina de iubire.

andreiuta_bb

Mesajde andreiuta_bb » Mar Sep 28, 2010 8:10 pm

http://www.looksexy.ro/products/423-len ... _black.mbs
I-as pregatii cada umpluta cu apa fierbinte si multa spuma .As pregatii casa cu lumanari pe jos si pe mobila.As pune melodiile care ne reprezinta iubirea si care le-am ascultat impreuna in acesti 2 ani jumatate timpul in care am fost suntem si vom fi impreuna.intre timp m-as imbraca cu costumul pe care l-am ales de pe site.Bininteles ca nu lipsesc detallile adik un machiaj frumos ruj si unghii rosii ca doar se stiie ca rosul este culoarea pasiunii.Nu lipsesc nici tocurile care fac orice femeie sa se simta mai frumoasa si mai atragatoare,mai ales ca stiu ca pe el il inebunesc picioarele mele lungi mergand sexy pe niste tocuri.dupa ce ar iesi din cada i-as spune sa raman doar in prosopo si sa "savureze momentele" care urmeaza.L-as servii cu un vin bun cel pe care il bem noi de obicei.As dansa lasciv astfel incat sa-i starnesc poftele si gandurile .I-as face un masaj cu un ulei parfumat dupa care urmeaza momentul la care s-a tot gandit el in acest timp in care i-am dansat,iar a doua zi i-as spune micul meu secret adica de site-ul diva hair si de lenjeria sexy care m-au ajutat sa-i fac o noapte de neuitat si care bineinteles va vrea sa o repete.

MaryRely

Mesajde MaryRely » Mar Sep 28, 2010 9:37 pm

http://www.looksexy.ro/products/5620-rochie_eva.mbs locatia este o vila intr-o padure, intr-o noapte ploioasa, stau in living si privesc padurea care se zareste in lumina fulgerelor, prin fereastra imensa. Am parul lasat liber. Pe peretii camerei se joaca lumina flacarilor din semineu. Deodata apare el, cu parul ud, proaspat ras, si mirosind atat de masculin. Se apropie de mine, ma cuprinde cu bratele si ma saruta pe ceafa, pe umeri, ma atinge pe sani. Continua cu sarutarile peste tot si mainile le urmeaza. Ma ia usor in brate si ma duce pe blana de urs din fata semineului. Incepe usor sa ma dezbrace. Ma saruta pe sani tachinadu-ma, se joaca cu ei, apoi coboara usor pe burta, mai jos, mi-se taie respiratia, il simt acolo, ma tinge, ma saruta....ma pierd. Urca cu sarutarile usor catre sani ....il simt atat de viril.

creazza

Mesajde creazza » Mar Sep 28, 2010 11:08 pm

Imi aleg lenjeria sexxy http://www.looksexy.ro/products/5345-le ... _nessa.mbs k sunt o papusik pasionala . Prima si prima data as iesi sa cinam ....o mancare k ceva afrodisiace shi am bea un Cabernet rosu, sa ne aprinda focul dragostei.
Apoi am merge undeva numai noi doi la o piscina k jacuzzi unde akolo ne-ar astepta sampania la frapiera , capsuni shi un tub de frisca lichida shi peste tot lumanari shi betisoare parfumate . Ii spun sa stea in jacuzzi pana vin io ....il leg la ochi shi intre timp ma duk sa ma imbrac in lenjeria special luata pt el
Ma bag usor in apa ...shi ii dau k frisca pe buze ...shi incep sa inmoi capsuna in frisca .Incep sa fac miscari de felina lipita de corpul lui ...in tot timpul acesta e legat la spate de maini. Il dezleg decat la ochii ....iesim din piscina ...pe un sezlong langa e o paturik pufoasa shi cateva bombonele de ciocolata ...il dau peste tot k frisca asortata k capsuni...ma dau shi el...shi nu il fac sa imi ceara sa ii desfac mainile legate la spate ..k sarutari fiberbintzi pe sanii shi pe abdomen...ma pupa putin ....mai dansez putin...shi kred k l-am facut sa ne dorim prea mult ...incat il dezleg la maini ...shi incepe dezlantuirea!!!!!!!!

alina_e17

Mesajde alina_e17 » Mie Sep 29, 2010 12:06 am

Fanteziile aduc un strop d noutate chiar si pt mine. Nu pot spune ca sunt timida…insa fantezia se traieste intr-o lume retrasa, imaginara, care sa permita o imaginatie dusa la extreme, dar care intotdeauna sa aiba final fericit…ceea ce real e mai greu. Setul ales ma duce cu gandul la o fantezie deosebita alaturi d iubitul meu, pe care sper intr-un viitor aproiat sa o pot pune si in aplicare; suna cam asa: “Imi astept iubitul sa vina, eu sunt imbracata in aceasta superba lenjerie http://www.looksexy.ro/products/424-set ... et_lxl.mbs acoperita de un halat finut din matase(imbracata asa cu halat, iubitul niciodata nu va banui de surpriza). Ii spun sa se duca in dormitorul acoperit de petale rosii de trandafir si lumanari parfumate, si apar eu in peisaj :twisted: . Il dezbrac usor, sarutandu-l , il asez pe scaun si-l leg cu mainile la spate(pentru ca iubitul meu nu are niciodata rabdare sa priveasca, ci e intotdeauna rapid), ca o pedeapsa. Ma dau la o parte, in fata lui incep usor sa renunt la halat si-l las mai intai sa ma priveasca(ca o mica tortura), iar apoi incep sa ma misc provocator, el ma priveste si ma doreste mai mult ca niciodata, lenjeria il innebuneste, miscarile mele il innebunesc, Incepe sa se zbata, ar vrea sa puna mana, ma roaga sa-l dezleg. Dupa n rugaminti il dezleg doar daca imi promite ca e cuminte, el promite, il dezleg si totusi triseaza, ma tranteste pe patul acoperit de petale si facem dragoste ca doi nebuni, manati de pasiune intr-o noapte perfecta.Mai mult decat un final fericit! The end! “Sper sa am ocazia sa-mi indeplinesc fantezia!

buburuza47

Mesajde buburuza47 » Mie Sep 29, 2010 2:01 am

Setul http://www.looksexy.ro/products/424-set ... 501185.mbs mi se cel mai potrivit pentru a-l seduce pe sotul meu cand vom merge in luna de miere. De abia ne-am casatorit si vreau sa-i ofer multe momente de placere. Acest set ii va place la nebunie, e sexy dar nu e vulgar si imi va pune in evidenta coapsele si posteriorul, partile lui preferate ale mele. Poate ii voi face si un striptease inainte ca sa aiba mai mare efect cand ma va vedea purtand acest set de lenjerie sexy plus ca stiu ca si-ar dori.

Legrandandrea

Mesajde Legrandandrea » Mie Sep 29, 2010 2:26 am

:D Cand am aflat de concurs deja m-a luat dorul de sotul meu care e plecat in strainatate si am inceput sa visez la noaptea ideala.As putea sa enumar o multime de fantezii dar prefer o noapte romantica care va culmina cu scantei.Spun asta pt ca de vreo 2 ani jumate nu prea mai avem timp sa avem momente doar pt noi.suntem de 4 ani impreuna,avem un copil de 2 ani si 5 luni si stim cu totii ce implica asta,pe langa asta sotul meu e mai mult plecat din tara si petrecem foarte putin timp impreuna.Noaptea perfecta ar fi sa o petrecem,doar noi doi undeva la munte,sa iesim la o cina romantica,care sa includa soapte dulci,declaratii de dragoste,complimente,atingeri subtile,sa incalzim atmosfera de dinainte,sa fim nerabdatori sa mergem in camera unde cu siguranta va iesi cu scantei.Apoi sa urcam in camera noastra,el sa stea jos in fata semineului sa pregateasca paharele cu sampanie sau vin rosu,timp in care eu ma imbrac in lenjeria MISTIQUE RED(preferata mea),apoi imi fac aparitia si ma asez langa el,ciocnim un pahar,ne sarutam......,el ma dezbraca incet,sarutandu-ma,mangaindu-ma,etc Nu mai pot continua ca ma ia dorul de el si mai tare si pana vine mai sunt vreo 2 luni,pana atunci pot visa la infinit.Mai imi place costumul de scolarita,cele de dansuri orientale,toate sunt frumoase si sexy,care barbat ar rezista sa vada o femeie imbracata intr-unul din ele?sau care femeie nu s-ar simti sexy in ele?capul meu poate sa debiteze cate o fantezie pt fiecare lenjerie sau costum in parte.Va multumesc ca mi-ati dat o sansa sa-mi dau frau liber imaginatiei.Il astept pe sotul meu si o punem in practica cat de curand sa iesim din monotonie,undeva doar noi doi.

roocsy88

Mesajde roocsy88 » Mie Sep 29, 2010 9:21 am

http://www.looksexy.ro/products/464-pol ... ce_set.mbs
Acesta este setul pe care l-as alege..
O politista rea, care sa il pedeapseasca pt ca a incalcat legea
a vorbit urat? un bici pe spate
incearca sa ma atinga? il leg cu catusele.. si o sa pot sa ii fac ce vreau eu. stiu ca ii face placere sa fie dominat si sa fiu eu perversa si rea in pat
m-as sui pe el si l-as ademeni usor, l-as atinge putin, primeste in functie de cat de mult ma asculta. daca nu, il pedepsesc din nou.. doar o politista trebuie sa se asigure ca respecta legea
m-as dezbraca usor in fata lui, as incepe sa ma ating, sa vada cum imi face placere si el sa nu poata sa ma atinga.. stiu ca l-ar excita asta...
apoi l-as pune sa imi sarute sanii, l-as saruta, musca putin de buze si apoi mi-as plimba limba in jos pe trupul lui sexy
i-as da drumul la o mana si am avea parte de o noapte nebuna
sper sa am ocazia asta.. ne-ar face placere la amandoi, mai ales ca eu sunt departe de el acum, in afara tarii si am ocazia sa revin in tara doar pt un weekend la 2 luni.. din pacate
si daca as veni si cu o asa surpriza cred ca ar fi ff placut surprins.

andyna

Mesajde andyna » Mie Sep 29, 2010 10:48 am

http://www.looksexy.ro/products/423-len ... 300980.mbs Vremea urata de afara si aceasta lenjerie ma fac sa ma gandesc la o zi plina de pasiune si dragoste multa,eu cu iubitul meu sa ne rasfatam si sa uitam de toate problemele cotidiene.cred ca ar fi nemaipomenit sa-l astept asa atunci cand vine de la scoala de politie,deoarece acolo sta 5 zile pe saptamana si cu mine decat 2,iar dragostea si atractia ar fi si mai mare.el m-ar soarbe din priviri,iar eu m-as simti cea mai frumoasa.

AnteriorUrmătorul