Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga un set de lenjerie sexy

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

lady.cute

Re: Castiga un set de lenjerie sexy

Mesajde lady.cute » Mie Sep 29, 2010 12:09 pm

Intr-o seara eu si iubitul meu ne uitam la un film de dragoste iar el nu se simtea asa de bine, era racit saracul si stateam amandoi in pat . Apoi i-am spus ca revin in cateva minute si o sa ii aduc o pastila de raceala si o sa se simta mult mai bine dupa . El statea cuminte in pat si se uita la tv si ma astepta .
Eu intre timp eram in cealalta camera si ii pregateam o surpriza, si m-am costumat in tinuta sexy http://www.looksexy.ro/products/463-asi ... oscope.mbs, mi-am luat si dresuri albe si pantofi cu toc foarte inalt si am revenit la el in camera si cand m-a vazut cum aratam de sexy, a spus ca nu se astepta la o asa surpriza placuta si ca s-ar simti mult mai bine daca i-as face un masaj relaxant.
Atunci eu m-am asezat pe pat langa el, l-am ascultat cu stetoscopul , apoi i-am facut un masaj , si el apoi a inceput sa ma sarute pasional, sa imi sopteasca la urechi cat de mult ma doreste si apoi ma saruta pe gat, ma mangaia pe intreg corpul si deodata a desfacut snurul de la sutien, mi l-a aruncat jos si apoi imi savura sanii mei mari si deliciosi , deja incepea sa ii piarda mintiile, il innebunisem, noi continuam sa ne sarutam pasional si apoi am tras si eu hainela jos de pe el , ne mangaiam pe corp, si apoi mi-a d-at jos si chiloteii mei sexy .El m-a intins pe pat si mi-a desfacut picioarele si a inceput sa imi faca cunningulus, eu simteam ca sunt in al 9 lea cer, gemeam de placere si el nu se oprea . Apoi m-am ridicat, stateam in genunchi pe pat si el statea in picioare in fata biroului , ne sarutam pasional, il atingeam pe intreg corpul si am coborat mai jos, i-am d-at jos chiloteii, i-am cuprins in mana penisul, incepeam sa il ling la baza, sa il inroduc in gura si sa il savurez ca pe o inghetata delicioasa, din acel moment el gemea de placere si a ramas uimit cat de buna am putut fi cu el .
La un moment dat, era innebunit de mine , m-a luat in brate si m-a asezat cu fundul pe birou, deja eram complet dezbracati si dornici de a face sex nebun, deodata el a introdus penisul in vaginul meu si am simtit cum ma cuprinde o placere de nedescris, gemeam si dupa cateva minute incepeau sa imi tremure picioarele si sa am orgasme multiple intense. Deja el era transpirat si simteam cum stropii lui cadeau pe corpul meu fierbinte.
Am continuat sa facem sex nebun si in diferite pozitii sexuale care ne-au placut pana dimineata cand ne-am trezit amandoi in bratele celuilalt si mi-a spus ca a fost cea mai frumoasa noapte de dragoste si ca acum se simte mult mai bine si starea de sanatate s-a inbunatatit !

Lily40

Mesajde Lily40 » Mie Sep 29, 2010 1:09 pm

http://www.looksexy.ro/products/514-nou ... te_lxl.mbs este superb, dintotdeauna mi-au placuty lucrurile albe, dau o nota de acuratete, sinceritate, puritate, asa sunt si eu ca persoana, sensibila, va vorbesc, f.sincer, nu am avut niciodata o lenjerie sexy in garderoba mea, deoarece sotul meu a fost circumspect, ca nu cumva sa ma imbrac si ptr.altii, a fost si este putin gelos, dar acum, fiind plecat de un an de zile din tara, mi-as dori si chiar am vb.cu el..ca abea asteapta sa ne petrecem o seara magnifica impreuna, dar nu as vrea sa fie oricum, ci o seara de vis, mi-ar placea sa ma imbrac in acesta lenjerie si sa-i fac o surpriza cred ca acum nu s-ar supara deloc ci ar fi incantat, si chiar daca nu castig, va multumesc ca mi-ar dat ocazia sa vizitez acest site minunat...mult succes tuturor...

alina_pink_star

Mesajde alina_pink_star » Mie Sep 29, 2010 2:15 pm

merg impreuna cu el la un hotel de lux.sunt imbracata intr-un set de lenjerie foarte sexy.abia astept ca el sa ma descopere.mergem cu masina spre hotelul de lux unde are sa fie seara perfecta.inevitabilul se produce.ceva la masina nu mai merge.ramanem undeva intr-o padure.Noaptea apare subit.Intreaga regiune este scaldata intr-o lumina rosie-portocalie divina, care se transforma treptat intr-un intuneric foarte asemanator cu culoarea cernelii.Dintr-o data, aerul fierbinte din timpul zilei incepe sa se raceasca si el ma strange protector in brate.ascult cum troznesc crengile uscate sub picioarele noastre si imi dau seama ca aici ne vom petrecec noaptea.iubitul meu aduce din masina o patura si ne asezam sa privim cerul cu stele si luna care se furiseaza sfioasa printre norii trecatori.el ma priveste cu subinteles.eu nu vreau sa cred ca vom ramane sa ne petrecem noaptea in acel loc.sunt oarecum suparata dar si foarte atrasa de ideea de a ramane in acel loc.stiu ca va fi o experienta unica.el ma mangaie si observa lenjeria mea sexy din satin roz.de aici totul se intampla cum nici nu am visat vreodata...asa ca fetelor purtati tot timpul o lenjerie sexy pentru ca nu se stie niciodata cand veti petrece cea mai frumoasa noapte de dragoste.http://www.looksexy.ro/products/424-set ... _noemi.mbs este ceea ce am folosit

teribilutza

Mesajde teribilutza » Mie Sep 29, 2010 2:25 pm

http://www.looksexy.ro/products/424-set ... 301183.mbs
Sunt impreuna cu sotul meu de 10 ani dar sunt sigura ca atunci cand ma va vedea purtand aceasta lenjerie sa ne purtam ca si cum am fi impreuna de 10 zile! Cum vom petrece noaptea? Am sa pastrez aceste amanunte pentru noi!

evc

Mesajde evc » Mie Sep 29, 2010 2:56 pm

Cred ca mai degraba as pleca cu sotul meu intr-o vacanta pe o insula exotica ne-am caza intr-o casa situata langa plaja si ias face o surpriza de neuitat pe plaja as pune lumanarele as face o inima din petale de trandafiri rosii as lua o sticla de sampanie m-as imbraca in lenjeria intima Flores chemise white si as face dragoste cu sotul meu langa muzica valurilor sub lumina lunii si a stelelor pe nisipul fin pana la rasaritul soarelui :D

d33iutzu89

Mesajde d33iutzu89 » Mie Sep 29, 2010 4:18 pm

cea mai mare fantezie a mea..hmm..deja o am..ins anu stiu cum sa o pun in aplicare pt k este ff dificil..am tras un pic cu ochiul la lenjerii toate sunt superbe insa una m a facut sa visez la acel moment..http://www.looksexy.ro/products/5089-le ... ata.cunosc un peisaj supperb..la prima intalnire iubitul meu m a dus acolo..la el in oras se afla..este dunarea..insa a fost construita o cascada..si apa cand coboara si datorita curentilor..iese in aer vapori..exista un poduletz km d 10 m lungime si largutz asa..si in stanga este padure..insa noatea e superb,,plin se luminite in fata k s afla orasu..in dreapta e imensa dunare care nu s mai sfarseste..in spate iar padure..luna ..stelelel..cerul..sunetul ape...vaporii aceia care t si infioara..dar care si iti dau si un pic de excitatie..decorez tot podul atat in partea stanga cat si in partea dreapta cu lumanari rosii dar cu capac astfel incat sa nu s stinga chiar daca sufla vantu..si asez cearceaful p poduletz exact unde s afla cascada(adica unde apa coboara) la capetele cearceafului cate o lumanare si una in mijloc cu 2 trandafiri si 2 pahare cu sampanie..apoi las o prietena sa aibe grija pana merg eu acsa sa ma schimb..fac o baie plina de arome..ma machiez foarte sumar..aleg un ruj rosu (sunt bruneta) putin tus..si rimel..un pic d parfum..imi pun lenjeria..niste pantofi inalti negrii..si un trenci negru..si astept sa vina iubitu meu sa mergem in oras..knd ajung in fata lui ..ii spun sa mi mai zik odata cum a fost construita cascada,,si il rog sa i mai facem o vizita..si el cum nu poate sa mi reziste ma duce acolo..ii pun mainile la ochi ma dezbrac d trenci ..si il duc unde incepe podul..ii i au mainile..ma priveste uimit..il trag d mana,,si il duc app de cearceaf..ii pun sampanie..suntem ridicati..ii soptesc usor..(fa dragoste cu mine..asa cum nu ai mai facut vreodata)..bem paharu..ma strange in brate tare..fiorii imi strabat tot corpul..vantul n mangaie usor..aburul ne excita usor cu ceata lui..sunetul apei ne face sa n dorim din ce in ce mia mult..ma pune p cearceaf,,ma dezbraca usor..si facem dragoste..astefl inkt sa devenim un suflet..natura e a noastra..sentimentele sunt intense..gemetele usor scoase ne fac sa depasim iubirea..orgasmul..care t face sa vibrezi din ce in ce mai tare..sa simti k plutesti si sa vrei din ce in ce mai repede sa il adulmeci..sa tipi de placere..sa arati naturii k renasti din dragoste..sa auzi acel t iubesc si sa tremuri de placere..sa vezi k sluna iti zambeste k stelele danseaza..sa dai tot c e mai bun din tine..asta e cea mai mare fantezie a mea..nu stiu daca o sa fie adv,.nu stiu..insa va promit k daca am sa castig..inseamna k am sanse si k sa incerc sa nu fiu asa de timida.. :oops: :oops:

d33iutzu89

Mesajde d33iutzu89 » Mie Sep 29, 2010 4:22 pm

nu merge linku..lenjeria este luna red:X:X:X:X: :oops:

dyavolytza17

Mesajde dyavolytza17 » Mie Sep 29, 2010 7:12 pm

Deja se lumineaza de ziua... ne intoarcem acasa, de la petrecerea de Crauciun, care s-a tinut la parintii lui, cu toate rudele, loc in care s-au desfacut si cadourile, insa el a primit cadou doar un portofel din partea mea cu un bilet in care scria "Restul suprizei este acasa".
Cand ajungem acasa, eu ma duc sa-mi fac prima dus, apoi el. Pana iese, am timp sa aranjez lumanirile si sa dau drumul melodiilor sa cante, deoarece avea totul pregatit de ziua (costumul, http://www.looksexy.ro/products/423-len ... e_body.mbs ,lumarile si o bricheta au fost ascunse intr-un dulapior unde el nu prea are acces, deoarece sunt doar lucruri de machiat si alte chestii, iar cd-ul era bagat in dvd tot de ziua, pentru ca totul sa iasa perfect). Cand iese din baie si intra in camera.....ma vede in mijlocul camerei..... ramane cateva secunde bune pe loc sa ma admire, apoi..... vine spre mine... imi sopteste ca sunt cel mai frumos cadou pentru el... si........si......si.... ȚRRRRRRRRRRRR, suna alarma ceasului... deci.. TREZIREA, E DOAR UN VIS. :roll:

bebe1989

Mesajde bebe1989 » Joi Sep 30, 2010 3:58 pm

fantezia mea este legata de noaptea nuntii noastre care o sa fie mai mult ca sigur anul urmator asa pot spune k am inceput sa ma pregatesc sa o transpun in realitate.dupa o noapte foarte frumoasa si putin obositoare impreuna cu familia si prietenii plecam ca tineri casatoriti la camera de hotel pe care am inchiriat-o eu ca sa pot sa-mi rasplatesc proaspatul sot pentru nunta minunata si pe care binenteles k am pregatit-o sa-l uimesc.nestiind unde mergem a facut cumva totul mai palpitant pentru k inca din masina l-am legat la ochi si l-am condus incetisor catre camera unde l-am lasat sa vada c urma sa il astepte.de la usa pana la pat si p pat binenteles erau imptastiate petale de trandafiri rosii si albe si lumanari,iar in mijlocul patului o sticla din sampania lui preferata si doua pahare.ii spun incet la ureche sa desfaca sampania si sa ma astepte si il sarut usor pe gat dupa care merg la bie si ma schimb in fabuloasa lenjerie de mireasa julia si ma intorc la el.surprinderea de pe fate lui ma face sa il doresc si mai tare si vad k si el simte la fel asa k nu il las sa ma astepte prea mult.ciocnim sampania dupa care ne sarutam tandru,strans imbratisati si ne incepem viata de cuplu casatorit cu o noapte de neuitat si cu speranta k tote noptile noastre impreuna vor fi la fel.va multumesc pt ocazia d a-mi descrie fantezia si sper sa castig rochia aton white pt viitorul meu sot.

Ancasobo

Mesajde Ancasobo » Joi Sep 30, 2010 4:06 pm

http://www.looksexy.ro/products/419-cor ... t_hope.mbs
Corsetul care nu acopera sanii si cu o pereche de chilotei tanga sunt perfecti!

anna_d

Mesajde anna_d » Joi Sep 30, 2010 6:38 pm

http://www.looksexy.ro/products/423-len ... 321180.mbs

Aceasta lenjerie mi se pare foarte draguta, eleganta dar si sexy. Numai buna pentru o prima noapte romantica impreuna cu iubitul. E placuta la privit, imi place modelul si cred ca evidentiaza frumos silueta. O tinuta care va aprinde imaginatia si va trezi dorintele. Pentru o saptamana petrecuta impreuna la mare (intr-o calatorie pentru a ne cunoaste mai bine), intr-o camera de hotel, intr-o zi de vara, pentru momente fericite si care vor deveni amintiri frumoase.

AndreeaStyle

Mesajde AndreeaStyle » Joi Sep 30, 2010 10:55 pm

http://www.looksexy.ro/products/5742-le ... 321184.mbs
Iubitul meu nu ar rezista tentatiei.uleiul de bebelus de pe pielea mea si lumanarelele parfumate i-ar lua mintile de totun masaj placut de relaxare nu si-ar mai avea rostul oricat de bune ar fi intentiile mele ,la cel mai subtil gest al meu m-ar devora cu o pofta nebuna...nu ca mi-ar parea rau..

mony_bony

Mesajde mony_bony » Joi Sep 30, 2010 11:07 pm

http://www.looksexy.ro/products/423-len ... aliyah.mbs aceasta lenjerie mi se pare formidabila si perfecta pentru o seara fierbinta..din fire sunt cam timida dar orice femeie are cel putin o fantezie... cred ca fantezia mea ar fi aceea de a sari cu parasuta impreuna cu iubitul meu dezbracati si sa facem dragoste in timp ce sarim cu parasuta ...ar fi o experienta senzationala cred:D si de neuitat :X:X:X:X in rest cred mi am implinit orice fantezie si traiesc o adevarata relatie de dragoste de 3 anisori:X:X:X:X

mony_bony

Mesajde mony_bony » Joi Sep 30, 2010 11:08 pm

http://www.looksexy.ro/products/423-len ... aliyah.mbs aceasta lenjerie mi se pare formidabila si perfecta pentru o seara fierbinta..din fire sunt cam timida dar orice femeie are cel putin o fantezie... cred ca fantezia mea ar fi aceea de a sari cu parasuta impreuna cu iubitul meu dezbracati si sa facem dragoste in timp ce sarim cu parasuta ...ar fi o experienta senzationala cred:D si de neuitat :X:X:X:X in rest cred mi am implinit orice fantezie si traiesc o adevarata relatie de dragoste de 3 anisori:X:X:X:X

Ranya32

Mesajde Ranya32 » Vin Oct 01, 2010 4:00 am

cred ca cu oricare din lenjeriile vazute poti sa-ti cuceresti partenerul(macar cateva ore).Cel mai important este ca o femeie sa se aranjeze si sa caute mereu si mereu trucuri ca sa-l incite si sa-l excite pe ...EL.O fantezie de-a mea este:Eu acasa,el plecat de-a acasa.Sun 2-3 prieteni comuni sa aflu pe unde este,mai exact la ce restaurant este.Aflu si in 30 de minute trebuie sa ma transform in ...ALTA!MA machiez altfel,imi pun gene false,folosesc un ruj rosu f aprins ,pe care in mod normal eu nu-l folosesc niciodata,o peruca blonda cu un breton si gata...m-am transformat!ma imbrac cu un pardesiu negru care ascunde lenjeria intima de mireasa chiara white(poate asftel cand o va vedea s-o gandi ODATA sa ma si ceara de sotie :D ,vorbim de 3 ani de planuri...dar cererea nu a fost lansata).Ma asez la bar ,deja m-am facut remarcata de barbati(ce barbat nu observa o blonda?!),2 incearca sa-mi aprinda tigarea,dar eu incerc sa-l seduc si sa-l cuceresc pe el aflat la o masa in fata mea.SINGUR(atat ii trebuia sa fie cu altcineva,ca imediat ma dezbracam...de caracter! :D ).imi trimite ceva de baut,un cocktail sa zicem ,eu sorb bautura cu paiul,imi las intentionat sa mi se prelinga cateva picaturi pe decolteul..generos,ne in telegem din priviri si semne si stiu ca este vrajit(ca sa nu zic excitat!).Apoi chelnerita imi aduce un bilet..de la el.Il desfac indiferenta dar senzuala...si citesc:"MERGEM ACASA LA MINE SAU LA TINE?SAU POATE ACASA LA NOI,IUBITA MEA!"Asta a fost preludiul,mai departe se intelege ce urmeaza.Si inca nu mi-a vazut lenjeria sexy!

AnteriorUrmătorul