Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga un costum de craciunita sexy!

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

Oana.Zidaru
Forum Admin

Castiga un costum de craciunita sexy!

Mesajde Oana.Zidaru » Joi Dec 09, 2010 3:32 pm

Diva Hair si Just4Girls.ro au pregatit un concurs pentru toate divele din comunitate care vor, de Craciun, sa pregateasca o surpriza picanta partenerului de viata!

Intra in concurs si poti castiga unul dintre cele trei costume de craciunite.

Ce trebuie sa faci pentru a intra in concurs:

- Alege-ti costumul preferat.
- Intra pe forum, la subiectul destinat acestui concurs, si povesteste-ne scenariul serii in care ai purta acest costum. Nu uita sa mentionezi si ce costum ai ales!
- Cele mai interesante 3 comentarii vor fi premiate.

Ce poti castiga:

1. Costum de Craciunita Santa Lady - 162 lei
2. Costum de Craciunita Snow White dress - 103 lei
3. Costum de Craciunita Santa teddy - 93 lei

Concursul se desfasoara in perioada: 9 - 16 decembrie. Castigatoarele vor fi anuntate pe 17 decembrie.

Atentie!

- La concurs nu au voie sa participe cele care au castigat in ultima luna la un alt concurs Diva Hair;
- Concursul este adresat femeilor din Romania;
- Castigatoarele vor primi un mail prin care vor fi rugate sa ne furnizeze adresa postala in termen de maximum 2 zile. Daca in termen de 2 zile nu primim niciun raspuns ne rezervam dreptul de a renunta la castigatorul respectiv;
- Premiile vor fi trimise de catre sponsorul concursului, pe adresa confirmata de castigatoare.

http://www.just4girls.ro/
Just4Girls.ro - site-ul tau preferat de lenjerie intima!

isa_stelista

Re: Castiga un costum de craciunita sexy!

Mesajde isa_stelista » Joi Dec 09, 2010 4:00 pm

Costumul meu preferat este : Snow White.
Imi si imaginez: noi doi la o cina romantica, in stanga bradul de craciun, in mijloc masa pe care deja am terminato de savurat. Imediat gasesc un motiv patetic de a pleca gen:
"Scuza-ma, ma duc pana la toaleta" ;)).. Si dupa: surpriza. Voi aparea in fata lui cu acest simpatic costum. El va ramane mut de uimire si eu voi incerca sa-l tachinez facand-o pe inabordabila, ca o adevarata regina a ghetii :twisted: . De aici incolo lucrurile vor decurge de la sine :-"

irrfreya

Mesajde irrfreya » Joi Dec 09, 2010 4:10 pm

Imi place foarte mult costumul Snow White :X Si mi-ar placea sa-l port la o petrecere de Anul Nou cu tema 'bal mascat'....as adauga si o masca, desigur:)

dana68

Mesajde dana68 » Joi Dec 09, 2010 5:54 pm

'"Concursul se desfasoara in perioada: 9 - 16 noiembrie. Castigatoarele vor fi anuntate pe 17 noiembrie."

Oana...decembrie nu noiembrie! :D

Oana.Zidaru
Forum Admin

Mesajde Oana.Zidaru » Joi Dec 09, 2010 8:17 pm

dana68 scrie:'"Concursul se desfasoara in perioada: 9 - 16 noiembrie. Castigatoarele vor fi anuntate pe 17 noiembrie."

Oana...decembrie nu noiembrie! :D

Da, asa este. Iti multumesc pentru observatie. Cred ca vremea este de vina... inca nu pot sa cred ca este decembrie :)

joitaalina

Mesajde joitaalina » Joi Dec 09, 2010 8:38 pm

Eu sunt in momentul asta un fel de ou kinder cu surprize ( sunt insarcinata) . Chiar ma gandesc cum as arata in costum de craciunita sexi :)) Ar fi amuzant de vazut :))
Cel mai mult imi place Costum de Craciunita Winter Lady.
L-as purta la inpartirea cadourilor, asa ca sa ma tot aplec sa iau cadourile de langa brad...

Luciana5

Mesajde Luciana5 » Joi Dec 09, 2010 8:42 pm

Iubitului meu ii tresara... inim;)a cand ma vede imbracata mai..lejer, imi si imaginez ce ar face costumul Craciunita Snow White dress , dupa masa de ajun mergem la colindat, ne intoarcem acasa, si ne punem la nani ca doar trebuie sa vina Mos Craciun! Din pacate criza cum e, Mosul si-a trimis asistenta ca sa daruiasca darurile celor care au fost cuminti..ma imbrac cu costumasul, ma parfumez cu un parfum, un picut de machiaj, adaug o bratara cu clopotei la incheieturile picioarelor si...nu intru pe horn, oricat de mult as vedea sa vad mutrisoara iubitului meu, ma abtin si il trezesc cu sarutari in timp ce ii zanganesc clopoteii langa urechi, ii ofer darul si-i promit ca daca e cuminte si la anul o sa mai trec pe la el;)
O sa incerc sa ma strecor afara ca sa dau mancare renilor dar..dupa cum imi stiu eu puiutul, ceva imi zice ca nu o sa mai pastrez costumasul pe mine mult timp;)

anca21_suciu

Mesajde anca21_suciu » Joi Dec 09, 2010 8:53 pm

http://www.just4girls.ro/products/433-c ... _flake.mbs
acesta este costumul pe care l-as purta eu in seara de ajun la o cina romantica cu sotul meu,cina se desfasoara gen picnic pe o blana mare in fata semineului....si mai departe stiti voi...ajutata binenteles de acest costum superb.

Octomber

Mesajde Octomber » Joi Dec 09, 2010 10:12 pm

Imi place foarte mult costumul Santa Teddy.
L-as imbraca intr-o seara in care l-as astepta sa se intoarca de la serviciu, el fiind foarte surprins sa ma gaseasca intr-o tinuta sexy, as avea pregatite doua pahare de vin, o lumanare parfumata aprinsa si alte cateva lumanarele pentru ambianta, muzica in surdina si apoi presupun ca totul va veni de la sine :)

gabitza03

Mesajde gabitza03 » Vin Dec 10, 2010 3:09 am

Sărbătorile de iarnă îndeamnă la bunătate sufletească și liniște, dar noi, fetele, mai ghidușe din fire, ne gândim și la armonia din dormitor. Cred că orice bărbat s-ar bucura să-l viziteze o crăciuniță sexy și pusă pe șotii, care să-i îndeplinească dorințele cele mai fierbinți. În seara cu pricina, atmosfera trebuie să fie foarte christmasy, îmbibată în aromă de scorțișoară și coajă de portocală. Semi-întunericul dat de lumina lumânărelelor și muzica de relaxare de pe fundal l-ar introduce pe prietenul meu într-o stare de degajare, fără să-și dea seama că seara urmează să se transforme într-una de pasiune. După ce am savura o cană de ciocolată fierbinte, timp în care am depăna amintiri, as conduce discuția pe un fir mai aprins, încercând încă un mic flirt, ca atunci pe când ne curtam. Apoi i-aș propune un masaj, ca să se mai destindă. Profitând de faptul că este întins pe pat și într-o poziție în care nu mă vede, merg după uleiul de masaj, timp în care ma preschimb în Santa teddy. Masajul începe și cu o conversație menită să-i ațâțe fanteziile, devenind din ce în ce mai pasional. Sper să am timp să schimb și muzica cu una mai stimulentă. Și cunoscându-l pe prietenul meu, nu ar rezista mult timp fără să se întoarcă, ca să mă sărute. Astfel va da de crăciunița lui preferată, așa cum, cu siguranța nu și-a imaginat vreodată. Ar rămâne fără cuvinte, însă gândurile i se citesc în ochi. Mâinile noastre ar comunica, lăsând frâu liber focului tocmai aprins. Și restul...e secret!

nikol05

Mesajde nikol05 » Vin Dec 10, 2010 5:12 am

Imi place mult costumul Santa teddy...ma vad in noaptea de ajun a Cracinului intr-o cabana la munte langa un semineu...cu iubitul meu...si ups ma ridic si ii spun "vin imediat" si as aparea imbracata in acest costum...woooow ar ramane uimit...nu a avut parte de asa ceva din partea mea pana acum...din pacate avem putin timp de cand ne cunoastem...dar cu siguranta ar ramane surprins...si de aici lucrurile merg de la sine...cu siguranta ar fi o noapte magica...pwp

AlexaMoraru

Mesajde AlexaMoraru » Vin Dec 10, 2010 9:22 am

Imi place foaaarte mult costumul "Snow White" si l-as purta in prima mea noapte :oops: , pe care o planuiesc pentru zilele ce urmeaza. Cred ca este potrivit pentru o ocazia ca aceasta, deoarece este si sexy, dar nici prea obraznic si totodata e cute :P .

AntonetaNicoleta

Mesajde AntonetaNicoleta » Vin Dec 10, 2010 9:38 am

Buna dimineata Oana mie imi place costumul Santa Teddy este sexy si mi l-as dori foarte mult pt ca chiar de curand l-am intrebat pe iubitul meu daca nu vrea o craciunitza :D :X si m-am gandit si la un plan :D cum ar fi : ne petrecem craciunul doar noi 2 :D singurei vrem sa fim intimi si sa ne dedicam unu altuia bn suntem si la inceput :D si fluturasii sunt aici in stomac bun si cum stam noi 2 bot in bot ma strecor frumusel imi iau costumu pe mn si boom apar pash-pash eu in costumas si cateva globuletze pe mine in care voi baga cateva biletele de dragoste va fi fantastic sa-l vad spargand globuletele :)))sa vada care si ce scrie in fiecare biletel cadoul sunt eu :D:X stiu ca asta ne dorim aman2 :X sa ne rasfatam sa ne alintam ne iubim ce sa mai :X ahhh abia astept deci te rog ajuta-ma sa-mi duc planu la un bun capat :D vreau costumuuu:D:Xpoop astept mailul tau ;):).O zi plina de fulgi si mireasma de dragoste :X

ankhaRa

Mesajde ankhaRa » Vin Dec 10, 2010 10:01 am

http://www.just4girls.ro/products/433-c ... _teddy.mbs

Buna,
scenariul meu : iubitul meu ar fi in casa aranjand bradul si eu imbracata in costumul de craciunita as suna la usa (m am imbracat in el in afara apartamentului la o vecina eventual :D sau un vecin ;)))) si l as intreba daca a fost cuminte pentru ca eu sunt cadoul lui :P si apoi inchidem usa si il las sa si desfaca cadoul , langa brad , printre cutiile de globulete si beteala...nerabdator ca un copil cuminte ce a fost :P

aly075

Mesajde aly075 » Vin Dec 10, 2010 10:54 am

http://www.just4girls.ro/products/433-c ... ess_sm.mbs acest costum de craciunita l-as alege deoarece este culoarea mea si a sotului favorita,imi sta bine in albastru si este si foarte sexy ...l-as purta intr-una din zilele de sarbatori seara la o cina romantica pe care as pregati-o eu ..lumina unei lumanari parfumate..un vin rosu demidulce...un buchet de trandafiri pusi pe masa ...langa un tort delicios ...si o muzica lenta care se va auzi probabil undeva in departare ...deoarece as fi ocupata sa ii arat sotului ce mult il iubesc ..dansand cu el...

Următorul