Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga un costum de craciunita sexy!

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

irina_rs

Re: Castiga un costum de craciunita sexy!

Mesajde irina_rs » Vin Dec 10, 2010 2:50 pm

Hmmmm eu am gasit cadoul perfect pentru iubitul meu .... Deoarece sunt micuta intru cu usurinta intr-o cutie ambalata frumos cu fundite si motive de craciun. iar planul meu de bataie este: pregatesc cutia in secret, in seara de ajun imi trimit iubitul dupa o sticla de vin (eu uit intentionat de vin :lol: ), ma imbrac in costumasul Santa Teddy (pentru care am si niste cizmulite perfecte), asez cutia langa brad si eu in ea (ii las si niste biletele prin casa sa fiu sigura ca ma gaseste) si imi astept iubitul cumintzica, aaaa sa nu uitam de muzica din fundal pe care sa ma pot eu desfasura dupa ce voi fi descoperita! Cadoul perfect

Mo0oFy

Mesajde Mo0oFy » Vin Dec 10, 2010 4:18 pm

Buna !
Cel mai interesant mi se pare Costumul de Craciunita Snow White dress !
Mi-l imaginez purtandu-l dupa o cina romantica alaturi de iubitul meu, undeva la o cabana cu focul arzand.. mirosul de brad simtindu-se in toata cabana ... Dupa aceea cina romantica la lumina lumanarilor, alaturi de un pahar de vin rosu, bradul frumos impodobit cu cadouri sub el ... El incercand sa desfaca vinul, eu cerandu-ma putin pana la toaleta (unde voi imbraca acel costumas),revenid in momentul in care el ma asteapta cu paharele de vin in mana... Surprinzandu-l cu modul in care ma misc lent si cu o privire provocatoare ! Spunandu-i ca a fost un barbat cuminte, si ca mosul a fost bun cu el, oferindu-ma drept cadoul lui de Craciun... Urmand sa terminam paharele de vin, continuarea fiind pe un covoras imblanit alaturi de foc ... 8-> :D

emi_manu79

Mesajde emi_manu79 » Vin Dec 10, 2010 4:22 pm

Cred ca sunt singura care prefera Costumul de Craciunita Santa Lady. Explicatia e simpla: am sifonierul plin de lenjerie sexy, potrvita sa-i spunem, pentru evenimente speciale. Si pentru ca avem o fetita de 3 ani, prefer sa port un costum deosebit in seara de Ajun, fara sa-mi sochez copilul. Daca mai adaug si faptul ca in ajunul Ajunului (adica pe 23 decembrie) este ziua mea si voi avea toata familia la masa, atunci clar nu as putea sa-i aduc socrului meu platoul cu friptura imbracata in costumul Snow White sau Santa Teddy.

nicoletaandreea

Mesajde nicoletaandreea » Vin Dec 10, 2010 5:08 pm

imi place enorm costumul snow white...scenariul in care eu as purta acest costum ar suna cam asa: in seara de ajun cand ''mosul'' vine pe la noi si lasa cadourile langa brad, eu as fi CRACIUNITA iar iubitul meu CRACIUNEL..am impodobi bradul amandoi asa intr-o atmosfera romantica oferita in mare parte datarita costumatiei.....
dar seara nu se va termina aici....va urma poate momentul cel mai important....stiti voi...
ar fi extraordinar sa fie asa cum m-am gandit...ar fi un moment unic, drept pentru care va multumesc anticipat....

estera20

Mesajde estera20 » Vin Dec 10, 2010 5:10 pm

costumul Santa Teddy e cel mai provocator....cum mie imi place sa domin pot spune ca mi se potriveste perfect.....scenariul...il rog pe iubi meu sa se duca sa imi cumpere ceva......pana vine el eu ma pregatesc.....ma imbrac in acest costum provocator si cand se intoarce il intampina "craciunita"......lui ii plac la nebunie costumele de genul asta.......si sunt sigura ca va fi super incantat........bineinteles ca mai apoi nu poate urma altceva decat "cea mai fierbinte seara" de craciun......restul va las pe voi sa va imaginati......;-)

adym15

Mesajde adym15 » Vin Dec 10, 2010 5:14 pm

BUNA! SANTA TEDDY ESTE COSTUMUL IDEAL PENTRU MINE , IN SPECIAL PENTRU IUBITUL MEU CARE E INEBUNIT DUPA COSTUME SEXY. MI L-AS DORI FOARTE MULT SI AS FI FOARTE FERICITA STIIND CA O SA IL FAC FERICIT PE IUBITUL MEU SI NU O SA UITE NICIODATA ZIUA .SPER CA DUMNEZEU SA MA AJUTE SI SA IMI OFERE CEEA CE IMI DORESC .

kattyta

Mesajde kattyta » Vin Dec 10, 2010 5:17 pm

In seara de ajun m'as imbraca in costumul de craciunita "Snow White dress "si m'as duce acasa la prietenul meu...bat la usa si ii spun ca am fost trimisa de Mos Craciun,si pentru ca a fost baiat cuminte ii indeplinesc toate dorintele...si el o sa spuna ca arat superb si ca nu vrea altceva decat pe mine,si ca ma iubeste si eu o sa'i spun accelasi lucru...apoi stam imbratisati pe canapeaua din fata semineului,stingem lumina,o inima mare din lumanari pe care a facuto el in jurul canapelei ne lumnineaza,la fel si bradul....si el ii face un cadou craciunitei adica mie:Xsi mai departe se stie:P;))

aandruta23

Mesajde aandruta23 » Vin Dec 10, 2010 5:22 pm

Dintre cele trei costume preferatul meu este Costumul de Craciunita Santa Teddy. Trebuie sa marturisesc ca pana acum nu am mai incercat niciun asemenea costum, niciun joc de rol. Desi sunt impreuna cu prietenul meu de 3 ani si desi mi-ar placea sa incercam tot felul de ,,experiente" pana acum nu am reusit niciodata sa imi cumpar un costum pentru a ne transforma in realitate fanteziile. Imi place acest costum pentru ca este indraznet, ceea ce este diferit de mine la acest capitol si cred ca mi-ar da incredere in mine sa pot pune cu succes in practica pana si cea mai deosebita fantezie.
Deoarece anul acesta vom fi doar noi de Craciun mi-ar placea sa ii pot oferi o adevarata surpriza si cel mai simplu cadoul pe care prietenul meu si-l doreste si anume pe mine si doar pe mine. Deoarece ne place mult sa ne rasfatam, el ar pregati un adevarat rasfat culinar, eu as face dulciurile si in ziua de Craciun, dupa ce ne-am alinta facand o baie impreuna cu multa spuma, band ceva si uitandu-ne la filme eu l-as surprinde (si sunt sigura ca ar fi o adevatara surpriza) imbracata in costumul de Santa Teddy la care as asorta niste cizme cu tot inalt si cateva accesorii cum ar fi manusi si o curea de piele si de ce nu o pereche de catuse pentru a-l ,,aresta" la domiciliu macar 2 zile. Sunt sigura ca ar fi cel mai frumos cadou de craciun pe care l-a primit vreodata !

karissa

Mesajde karissa » Vin Dec 10, 2010 6:12 pm

Costum santa teddy
Scenariu:Stau intinsa pe spate pe o blana de tigru, in fata unui semineu imens.Focul arunca peste mine jocul sau de lumini.Stau cu fata in jos, degajata, si ma joc cu un betisor in jaraticul de la marginea focului.El a intrat, imi intorc putin capul, cat sa-l pot privi cu coada ochiului.Un fior placut ma face sa ma rasucesc incet pe spate.Un picior se sprijina in tocul imens al cizmelor si se leagana satisfacut.El se apropie, vrea sa se lase peste mine, dar il opresc cu o brutalitate provocatoare. Tocul ii inteapa usor pieptul, el se opreste... eu il privesc pe sub genen si-i zambesc .....

Glossy_fitzoasa

Mesajde Glossy_fitzoasa » Vin Dec 10, 2010 8:09 pm

http://www.just4girls.ro/products/433-c ... _teddy.mbs

Acesta este costumul meu preferat de craciunita! As dori nespus de mult sa mi impresionez iubitul cu asa ceva pentru ca mereu cand vede un astfel de costum in vitrina imi spune ca si ar dori sa primeasca o craciunita de Craciun!Ii voi face o mega extra surpriza daca il voi aborda intr un astfel de costum.In seara de ajun vom lua masa langa bradut,vom ciocni un pahar de vin probabil...eu ii voi spune ca a venit mosul si la el,dupa cum i a promis si ma voi duce in camera pretinzand ca ii caut cadoul.Cand ma voi intoarce .....SURPRIZAAAAA!!!!!Craciunita mult dorita a sosiiit!!!!Imi doresc foarte mult sa castig un astfel de costum numai pentru el :x Si cu siguranta va fi cel mai incantat si fericit baiat de Craciun! :) multumesc:*

iulyanikooll

Mesajde iulyanikooll » Vin Dec 10, 2010 9:43 pm

Costumul care imi place este Snow White.
Imi imaginez o seara romantica , eu stand langa foc si aproape de brad il astept pe iubitul meu cu o masa romatica si un pahar de vin rosu ....el venind de la munca infrigurat asteptand ca eu sa-l incalzec..........restul vine de la sine.....

ywuana

Mesajde ywuana » Vin Dec 10, 2010 10:01 pm

Buna! Imi place foarte mult costumul Santa teddy . Unde l-as purta...? Stiu ca mi-am dorit acest gen de costum cand eu si prietenul meu am facut un an de cand eram impreuna, dar din pacate nu am avut posibilitatea sa imi cumpar. Asa ca am lasat-o balta. Oricum aveam in minte un scenariu destul de dragut cu toate astea clasic...
Mi-ar placea sa ii fac o surpriza de Craciun imbracata asa si sa vin cu saculet in care i-aspune un bilet si i-as scrie cat de mult il iubesc ... Restul vine de la sine :P

alina_e17

Mesajde alina_e17 » Sâm Dec 11, 2010 12:31 am

http://www.just4girls.ro/products/433-c ... _angel.mbs
Eu prefer aceasta tinuta pentru a-mi incita iubitul :twisted: de Craciun. L-as minti ca am nevoie de ceva de la magazin...ca intre timp eu sa ma imbrac cu aceasta tinuta deosebit de sexy...sa ma pitesc dupa bradul impodobit, iar el cand se va intoarce sa ma caute, iar atunci cand ma va gasi sa ii spun ca a venit mosu mai devreme si ia lasat un cadou special :mrgreen: , un cadou ce trebuie deschis usor, tragand de panglica din zona sanilor, continuand tot usor cu partea de jos.Trebuie sa recunosc ca tocmai ce ma plangeam fetelor ca nu am ce cadou sa-i fac iubitului,din lipsa de fonduri; si am zis in gluma ca as cumpara o panglica pe care sa mi-o infasor in zona intima si in zona sanilor, iar pe panglica sa scriu CADOUUUUU :D :D !! Este o idee cat se poate de originala si sunt convinsa ca ar ramane placut surprins. Mereu vin cu idei din acestea si este foarte incantat...si chiar au efect!!!Va pup...si sper sa vina si la mine Mosu iarna asta!

idianna

Mesajde idianna » Sâm Dec 11, 2010 12:48 am

Buna! Imi place foarte mult costumul Santa Teddy, imi doresc unul de foarte mult timp.

Desi este o zi speciala, am primit o multime de cadouri la care visam, am avut toti prietenii si familia alaturi stand la masa plina de bunatati si amintindu-ne de cele mai frumoase clipe petrecute impreuna, partea si mai speciala abea acum incepe..
Raman singura cu iubitul meu care m-a ajutat sa impodobesc cel mai frumos brad de Craciun! Trebuie sa il rasplatesc cumva, nu? In seara asta il voi face sa creada din nou in Mos Craciun, mai exact in Craciunita lui speciala plina de surprize. Costumul sigur ma va ajuta, iar atitudinea sexy nu da gres niciodata! Parul imi sta perfect iar buzele s-au inrosit de dorinta.. Ma vede..este foarte placut surprins si brusc i se trezesc idei obraznice.. buzele lui devin mai dulci decat bomboanele din brad…
Oops! Am uitat sa inchid usa..sper sa nu intre Moshu’ peste noi…

lovebianca2000

Mesajde lovebianca2000 » Sâm Dec 11, 2010 1:59 am

Buna,

Vad ca toate concurentele vor ceva romantic, semineu, sampanie, lumanari...
Eu, sincer, as pregati altceva pentru iubitul meu.

Costumul Santa Teddy, imi inspira mai mult o seara salbatica in doi... :oops:
iubitul meu lucreaza la birou, si de obicei sta peste program.

As imbraca costumul, l-as asorta cu cizme lungi cu toc cui, manusi negre, iar peste, mi-as pune un palton lung.Machiajul, demn de ocazie, bineinteles.M-as prezenta le el la birou...nu conteaza ca mai sunt cateva persoane in alte birouri, care lucreaza, acest lucru face totul si mai excitant si provocator...
Iubitul meu este absorbit de munca, iar prezenta mea il uimeste.
Ii zambesc strengareste si inchid usa biroului.Din geanta scot incet o perche de catuse negre, cu care ii leg mainile la spate, in timp ce ii soptesc la ureche ca a fost rau si Craciunita, in acest an, ii aduce altfel de cadouri.
El asteapta cuminte pe scaunul biroului, in timp ce eu imi deschei incet nasturii de la palton.Costumul mulat care imi scoate in evidenta formele voluptoase, il face sa tresara si sa incerce sa ma atinga, dar fiind cu mainile legate, nu poate decat sa ma soarba din priviri.
Ma apropii usor de el si ma asez in bratele lui.Incep sa il sarut pe gat, iar mainile mele ii descheie nasturii camasii cu miscari lascive...Ii soptesc usor ca o sa ii indeplinesc toate fanteziile.
In scurt timp,hainele sunt de prisos, iar senzualitatea pluteste in aer...Costumul meu a cazut sifonat intr-un colt al biroului...scopul a fost atins! :evil:

AnteriorUrmătorul