Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga un costum de craciunita sexy!

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

farrfalina

Re: Castiga un costum de craciunita sexy!

Mesajde farrfalina » Lun Dec 13, 2010 12:35 am

"Santa Teddy" e costumul pe care l-as purta pentru iubitul meu...M-as imbraca astfel, m-as aseza sub brad si as astepta sa vada cadoul primit de la mosul:D...cred ca ar fi foarte incantat de cadoul primit...

clauditzaaaa

Mesajde clauditzaaaa » Lun Dec 13, 2010 12:39 am

imi place foarte mult costumul "snowflake costume" este pe gustul meu... il astept pe iubitu meu el venind de la servici,cu o cina romantica langa brad,eu o sa ma imbrac in acest costum,el o sa ramana surprins, o sa dau drumu la muzica si o sa dansez aratandu-i funduletzu meu prin aceasta fustita,in timp ce dansez o sa-l dezbrac si pe el usor si dupa aceea.... :oops: ...nu i-am facut niciodata o surpriza de genu asta aceasta ar fi o ocazie potrivita.

SnippM

Mesajde SnippM » Lun Dec 13, 2010 2:37 am

In costumul Santa Lady l-as surprinde pe iubitul meu deghizat in Mos Craciun chiar in momentul cand furiseaza cadourile sub bradut celor dragi.
Placut impresionata de frumosul Mos, ii ofer un pupic dulce si il rog sa ma numeasca asistenta lui pe postul de Craciunita anul aceasta.
Atunci ii destainui Mosului cu cata nerabdare i-am asteptat venirea si cat de cuminte am fost tot anul.
Sub cetina verde a bradutului si inconjurata de aroma Craciunului,incepem sa ne sarutam timid la inceput ..iar apoi din ce in ce mai intens..
In rolul de Craciunita ma asigur ca in noaptea de Craciun, Mosul va fi numai al meu si ii pun catusele de ciocolata apoi telefonul pe silentios ca sa nu fie deranjat de spiridusii lui carora le-am trimis deja mesaj ca este busy pentru moment;))
Jocul continua.. Mosul nu mai are scapare..

niculinatudorache

Mesajde niculinatudorache » Lun Dec 13, 2010 11:07 am

Am vizualizat costumele de craciunita,sunt foarte frumoase,spectaculoase,sexi !!!
Imi plac toate ,as vrea din fiecare cate unul,insa pentr ca imi place mai mult culoarea rosu ,as opta pentru o rochita rosie.Asa ca aleg Santa Lady !
Imi iubesc foarte mult sotul si dupa zece ani cred ca s-ar bucura sa-i ofer o noapte romantica si pasionala ,starnita de frumusetea si magia Santa Lady.
Ne-am cunoscut acum zece ani ani si ascultam melodia "Noapte de vis " cu versurile "Mosule,ce tanar esti!" .Asa ca ,eu as purta Santa Lady dress oferindu-i o noapte speciala sotului meu in seara de Craciun,la luminitele bradutului si pe melodia "Noapte de vis ",continuata de melodii lente de dragoste si saruturi pasionale.Sper!
Merry ChristmaS!!!

mihaella_sweeet40

Mesajde mihaella_sweeet40 » Lun Dec 13, 2010 12:07 pm

Costum de Craciunita Santa teddy imi place foarte mult si cred k este si pe placul prietenului meu...avand in vedere k nu i-am mai facut nici o surpriza de genul asta niciodata si suntem de 2 ani impreuna...ar fi un cadou frumos pentru aniversarea noastra care va fi de craciun...m-am gandit ca ar fii frumos sa il astept acasa cu toata casa ornata ca de craciun,si cu lumanarele parfumate muzica...si sa ii sp k vreau doar sa cinam normal...baia va fi pregatita, si dormitorul de asemenea...il las sa se bucure singur de baie in timp ce eu ma imbrac in costumul de craciunita :) ...cred k va fii foarte uimit... si restul va veni de la sine.....
sper sa ma ajutai sa ii fac surpriza asta prin castigarea acestui costum..mi-l doresc foarte mult...

Jordan04

Mesajde Jordan04 » Lun Dec 13, 2010 4:33 pm

As purta costumul de Craciunita Snow White in seara de Ajun, iar pe iubitul meu l-as costuma intr-un pitic, de preferinta in Morocanosul. Si iata scenariul:
eu in bucatarie gatind o minunata placinta cu mere, ajutata doar de cartea de bucate, iubitul meu in sufragerie uitand-se la tv mormaie ursuz ceva. Deodata se opreste curentul... toata casa se cufunda in bezna, singurul lucru care se putea simti este mirosul de placinta aburinda. Bajbaiesc dupa o lumanare in dulap si gasesc una cu aroma de vanilie, o aprind si ma duc in sufragerie. Il gasesc pe iubitul meu la bustul gol, cu un fes in cap si niste pantaloni de pitic pe el. Imi spune ca ii este foame. Il trag dupa mine incet pana in bucatarie, ma aplec sa scot o farfurie din seratar, in timpul asta el ma imbratiseaza pe la spate si imi spune soptit la ureche: "Nu de placinta am pofta, ci de alba ca zapada"...

love_dealer

Mesajde love_dealer » Lun Dec 13, 2010 5:10 pm

http://www.just4girls.ro/products/433-costume_craciunita/3259-costum_de_craciunita_santa_teddy.mbs Am ales costumul Santa Teddy deoarece consider ca ma reprezinta.
Am fost cam rea in ultimul timp cu prietenul meu din cauza stresului cauzat de facultate (primul an :roll: ), iar el saracutu' a indurat crizele mele de fata isterica .. :twisted: :mrgreen: nu sunt deloc mandra de faptele mele asa ca as vrea sa ma revansez fata de el .. l-as surprinde in mod placut acum de sarbatori si probabil mi-ar ierta "iesirile din decor" din ultima perioada :oops:
In seara de Ajun voi incerca sa ma revansez .. in privinta mancarii nu imi fac griji (gateste mama doar sunt sarbatorile, nu?! :mrgreen: :oops: ), iar dupa festin, un paharel de sampanie sau vin (bun pentru femei daca il beau barbatii? :oops: ).. si surpriza pentru el (daca voi castiga.. :? ) .. probabil ii voi oferi si un cadou pe care si-l doreste de mult .. doar voi fi craciunita lui .. Am cumparat niste lumanarele aromate .. avem canapea noua .. trebuie s-o inauguram :oops: .. :mrgreen: iar dupa toate acestea ii voi promite ca anul viitor voi fi o fetita cuminte si nu voi mai avea asemenea crize de adolescenta nebuna :oops: (sau cel putin voi incerca :roll: )

cleopatra7

Mesajde cleopatra7 » Lun Dec 13, 2010 5:15 pm

desi fac 40 de ani ,sper cu ajutorul vostru sa fiu cea mai frumoasa craciunita si pt.sotul meu si pt.fiul meu .care are 4 anisori,de aceea am ales Santa Lady,ca sa i impac pe amandoi.cum visez sa fie cea mai frumoasa seara din an ,simplu sa desfacem cadourile (binenteles imbracata craciunita)sa cantam ,sa privim bradul si sa ne bucuram de timpul petrecut impreuna in cea mai frumoasa seara din an...iar dupa ce seara copiilor trece ,vine si noaptea craciunitelor,care daruiesc dragoste sotilor,care sant inebuniti dupa" rosu" :oops: va pup

adx

Mesajde adx » Lun Dec 13, 2010 5:25 pm

Buna,costumul meu preferat este SNOW WHITE DRESS,sh scenariul meu este acesta:arrow: :oops: ...eu ador craciunul,ador zapada,mirosul bradului cand este frig afara,sunt nerabdatoare ca un copilas sa cumpar bradul,sa l impodobesc si sa astept sa vina colindatorii :) Insa ca seara de Craciun sa fie perfecta trebuie sa-mi fie alaturi si persoana iubita :o ,dar avand in vedere faptul ca iubitul meu este plecat in strainatate si care binenteles o sa se intoarca langa mine de sarbatorile de iarna imi imaginez cum se va intampla in Ajunul Craciunului:este Ajunul Craciunului si bradul ne a chemat sa l impodobim impreuna,sufletele noastre s-au reintalnit,buzele noastre din nou s au unit...Bradul de Craciun ne atrage spre el cu aroma sa unica de rasina,sclipicios si impodobit,stam unul in bratele celuilalt si bem cafeaua aburinda in asteptarea colindatorilor.sub brad sunt foarte multe cadouri,si zaresc unul care are numele meu pe el(avand in vedere faptul k pe 14 decembrie este aniversarea mea de 21 de ani,iar iubitul meu nu a fost langa mine s-a gandit sa mi faca cel mai frumos cadou)foarte bucuroasa desfac cadoul si gasesc un inel cu o pietricica foate frumosa care de fapt este inelul de logodna,in cateva secunde iubitul mei vine langa mine(soptindu-mi ca acesta este un cadou de la Mos Craciun si l-a rugat sa mi-l dea pt ca am fost "cuminte")adresandu-mi intrebarea:iubita mea in tot acest timp mi-am dat seama ca te iubesc foarte mult si nu as putea trai fara tine,accepti sa fii logodnica mea????in timp ce el imi aseaza inelul pe deget, eu ii raspund avand lacrimi in ochi de fericire:te yubesc foarte mult si cu siguranta accept sa fiu logodnica ta,pentru ca tu esti tot ceea ce imi doresc si ii multumesc lui Mos Craciun k mi a facut un asemenea cadou......Dupa aceea vin colindatorii si incepe intrutotul miracolul Craciunului,iar impreuna cu acestia fredonam versurile colindelor,dupa plecarea colindatorilor ne asezam langa semineu,unde am asezat si masa festiva doar pentru noi,gustam preparatele traditionale pregatite cu mult drag si dragoste de catre mine....insa in timpul unei conversatii,iubitul meu imi zice ca sunt craciunita lui cea mai frumoasa ,dupa care ma scuz zicand ca trebuie sa merg la baie...in acest timp imi pun senzationalul costum de craciunita Snow White dress pe care il ador atat de mult si revin langa yubitul meu spunandu-i ca Mos Craciun i-a daruit doar lui drept cadou una dintre craciunitele lui cele mai frumoase adica eu:P acesta ramanand surprins de acestea imi spune cat de mult ma IUBESTE si incepe sa ma sarute foarte pufos :D :D :D la flacarile semineului alaturi de lumanari parfumate si multa sampanie ne petrecem cea mai frumoasa noapte de dragoste de pana akum 8) :) :) in aceasta conjunctura as purta cu cea mai mare placere costumul SNOW WHITE DRESS pe care mi l doresc foarte molt ESTE ABSOLUT SUPERB... :shock: :shock: :shock: Vva poop si va yubesc mult ,sarbatori fericite alaturi de toti cei dragi voua :D :D :D :D :)

s1m0na

Mesajde s1m0na » Lun Dec 13, 2010 6:07 pm

....ma numesc simona......am 23 de ani.....si ca si multe alte femei am si eu fanteziile mele...........fantezia legata de acest concurs incepe prin efortul meu de a introduce camera prietenului meu in atmosfera craciunului .......pe langa lumanarile parfumate asezate pe mobila as face mici cuibulete de girlande umplute cu globulete stralucitoare............intr.un final imbracata in costumul santa teddy,mi.as intra in rol......simtindu.ma sexy si provocatoare...as incepe prin ai trimite mici sms incitante prietenului meu......'te astept in camera arzand de nerabdare'.......'m.am incins rau de tot cu gandul la tine si la atingerile tale'........auzindu.l intr.un final k intra ....as incepe sa scutur de clopotei pe care.i am in mana si el dupa sunet ar intra in camera.......i.as pune sa se aseze si sa.mi priveasca dansul de craciunita pregatit pt el.....poate privi dar nu poate atinge........Va trai clipe cotroversate: atractie si retinere......la un moment al dansului prinzand.ul de mana....ii propun sa ne retragem langa bradul impodobit.......si pe covor sub brad incepem cu un sarut prelungit urmata de o subtila pierdere a hainelor,in special al costumului meu de craciunita santa teddy.......chiar si bomboanele de pe pom pot deveni usor jucarii sexuale.......seeara se va incheia intr.un adevarat joc sexual

byutza24

Mesajde byutza24 » Lun Dec 13, 2010 10:39 pm

Costumul ales de mine este Santa Teddy.

Pentru inceput as face rezervari de craciun si sa fim doar noi doi .Locatia as alege undeva la munte la o cabana stiind ca e unul dintre locurile preferate de el, desigur nelipsita cina romantica, cu lumanari, apoi l`as ruga sa stinga lumina pentru ca vreau sa adorm dar ii voi face o surpriza cand voi aprinde becul si ii voi spune la multi ani de mos craciun si il voi intreba dak e gata sa`si deschida cadoul :> iar restu bineinteles se intelege;).

Ciopolina

Mesajde Ciopolina » Lun Dec 13, 2010 10:56 pm

Am ales costumul Santa Teddy deoarece este un costum sexy pentru o femeie exploziva, consider ca mi se potiveste de minune cu felul meu de a fi. Ca sa no mai lungim sa va spun scenariul meu unde as purta acest minuat costum: :D
Intr`un cadru intim, cu lumanarele parfumate, mii de beculete colorate, focul arzand in semineu, in aceasta ambianta placuta il voi surprinde cu un dans sexy, exploziv si nu in ultimul rand pasional. Putina ,,rautate'' din ,,partea craciunitei sexy'', il inebunesc pe iubitul meu, fermecandu`l prin felul meu de a fi, extrem de rea dar in acelasi timp copilaroasa, cu atingeri placute, saruturi tandre... 8)

crybo

Mesajde crybo » Mar Dec 14, 2010 2:00 pm

Am ales costumul Santa Teddy deoarece este sexy asa cum ii place iubitului meu. Suntem impreuna de 5 ani si 2 luni azi :D si nu i-am facut nici o surpriza pana acum, sa apar intr-un costumas mai sexi. Avand in vedere ca este plecat din tara si ca nu ne-am mai vazut de la aniversarea celor 5 anisori cred ca ar fi cea mai frumoasa surpriza sa apar de craciun la el si seara sa impodobesc camera cu lumanari, cateva crengute de brad pentru un miros specific si eu sa apar imbraca in costumul Santa Teddy si mai departe stiti voi :oops: uf ... ar fi ... de vis

evghenia

Mesajde evghenia » Mar Dec 14, 2010 3:34 pm

Eu sunt cam pudica si nu am un costum sexy pentru al incita pe al meu sot.Dar cred ca ar fi vremea sa schimb acest lucru, caci ar aduce mai mult farmec si o schimbare in bine in relatia noastra.Asa ca optez pentru costumul http://www.just4girls.ro/products/433-c ... bydoll.mbs
Scenariul ar fi urmatorul :
In noaptea de Craciun, sotul meu va primi de la Mosu un dvd cu o comedie romantica specifica Craciunului si un bilet: vizionati acest film impreuna cu sotia peste 3 zile si veti avea parte de o megasurpriza.Peste 3 zile, cand copii vor fi la una din bunici si sotul va fi venit de la serviciu ii voi servi masa sotului meu -mancarea lui preferata:sarmale facute de mine si ii voi spune ca acesta este surpriza).Apoi, ii voi propune sa vizionam filmul. Voi fugi pana la baie, voi fi imbracat costulul mai sus mentionat si ma voi strecura in sufragerie unde este televizorul, si fara sa fiu vazuta,voi scoate televizorul din priza si luminitele de la brad,iar cand el va intreba ce se intampla si va aprinde lumina, eu voi sta ghemuita sub brad , acoperita cu un fular mare.Cand el se va uita la mine ma voi uita inocenta la el, si voi spune ca am primit ceva deosebit de la Mosu si daca ar vrea sa-l vada, dar trebuie sa stiga din nou lumina sa aprinda lumanarica parfumata de langa brad,iar eu voi apasa pe butonul casaetofonului, de unde se va auzi o melodie romantica .
Sa vedem ce-o sa iasa.:)
Sarbatori fericite!

simpetrulili

Mesajde simpetrulili » Mar Dec 14, 2010 4:15 pm

http://www.just4girls.ro/products/433-c ... ss_lxl.mbs

Buna Oana,
Imi doresc sa fiu o Santa Lady in aceasta rochita sexy chiar de ziua mea pe 20 decembrie cand imi voi astepta sotul ca o cutiuta plina de suprize frumos ambalata...nu vor lipsi lumanarelele, sampania, florile si un micut tortulet pe care il voi pregati chiar eu pentru aceasta ocazie cu multa frisca si capsunici...si ne vom desfata apoi din aromele dulci ale dragostei noastre...invaluiti de atmosfera calda a sufletelor noastre...cu siguranta va fi o noapte de neuitat...te pupacesc dulce si sper sa-mi oferiti asa un cadou frumos atat mie cat si sotului meu...va ador... :)

AnteriorUrmătorul