Categorii Forum
Prima pagină
Forumuri Divahair
Frumusete & Stil
Sanatate
Dieta & Fitness
Relatii & Sex
Familie & Ingrijire copii
In bucatarie & Casa
Divertisment & Timp liber
Discutii generale
Intreaba expertul!
Intreaba Expertul tau in make-up
Intreaba Expertul hair-stylist!
Intreaba Expertul Feng Shui!
Intreaba Expertul in chirurgie estetica
Intreaba Expertul dermatolog
Concursuri
Concursuri

Castiga un costum de craciunita sexy!

Diva Hair te rasfata in permanenta! Incrie-te la concursuri si urmareste subiectele pentru a afla daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Moderatori: gabipo, denisavasilescu

tugatita

Castiga un costum de craciunita sexy!

Mesajde tugatita » Mar Dec 14, 2010 9:07 pm

Ma gandesc la un plan cu totul diferit Tarziu,in noaptea de Ajun dupa ce iubitul meu va adormi voi bate in geam imbracata in acest costumas http://www.just4girls.ro/products/433-c ... _flake.mbs (am norok ca stam la parter cu fata in spate)
Pe dedesupt partile intime fiind accesorizate cu o fundita si un mesaj atasat .
Partea de sus''Noi,balonasele cu aer cald iti vom impartasi experienta extraordinara a zborului...''
Rusinoasa ,cea de jos''Sunt libera ca pasarea cerului''

senndy

Re: Castiga un costum de craciunita sexy!

Mesajde senndy » Mar Dec 14, 2010 10:05 pm

Pentru o seara speciala cu iubitul meu nu m-as vedea altfel imbracata decat cu costumul de craciunita Santa Lady.Mi se pare a fi un costum pentru o persoana mai cumintica iar cum iubitul meu adora inocenta mea m-am gandit ca ar merge foarte bine la acest costum parul prins in 2 codite si eventual si o acadea.Ma voi duce in camera in care el va sta la televizor,aranjata asa si ii voi propune un mic joc.Fara sa ii spun jocul propriu zis,ma voi duce langa el,voi incepe sa ma pisicesc,sa ma alint,sa ma joc cu parul si cu acadeaua,iar el isi va da seama ca eu doresc sa fiu un copil alintat iar el sa fie o persoana adulta,de care eu sa ascult.Dupa aceea ma voi duce la urechea lui si ii voi sopti ca vreau sa-i spun un secret.Dupa ce imi va promite ca nu spune nimanui ii voi zice ca am fost un copil rau anul acesta si il voi ruga sa ma ajute sa devin un copil cuminte pentru ca vreau sa vina mosul si la mine.El va incepe sa-mi spuna ce sa fac iar eu din cand in cand il voi refuza pentru a deveni el cat mai impunator.Apoi il voi lua de mana si-l voi duce in camera cealalta cu pretextul de a vedea daca nu cumva a venit mosul.Ma voi aseza in genunchi pentru a ma uita sub brad,iar vazand ca nu e nimic ma voi uita in sus spre el cu o privire inocenta si-i voi spune ca se pare ca nu am fost destul de cuminte.Voi incepe sa-l sarut cat mai pasional,sa-l mangai,va incepe sa faca si el acelasi lucru iar continuarea se subintelege:D

comatti

Mesajde comatti » Mar Dec 14, 2010 10:12 pm

Acesta este costumul meu preferat http://www.just4girls.ro/products/433-c ... hemise.mbs mi se pare angelic si cred ca mi-ar placea sa-l folosesc intampinandu-l pe sotul meu la intoarcerea din una din numeroasele si epuizantele lui calatorii de afaceri cand pare mai mult mort decat viu, va avea astfel senzatia ca a ajuns in rai......

danaana90

Mesajde danaana90 » Mie Dec 15, 2010 12:23 am

e seara....afara totul e linistit, si doar din cand in cand se aude un latrat de caine…in casa…doar lemnele mai trosenesc din cand in cand in semineu, mistuite de foc…foc pe care incep sa il simt si eu….incet, incet…incepe sa creasca in stomac….mi-e cald…atat de cald, incat incepe sa fie chinuitor…simt cum ma cuprind vapaile si imi controleaza trupul…ce bine sa prietenul meu citeste o carte, in fotoliu, in fata semineului….Ii citesc in ochi o energie nedescarcata…stiu ca prietenul meu se excita de fiecare data cand citeste ceva, orice…ei, lasa!...ca stiu eu ce e de facut!....incet, fara prea multa zarva, ma ridic si dispar pentru cateva minute...ma imbrac in costumasul (snow white) si, inainte sa intru in incapare, trag aer in piept adanc si imi deschid toate barierele decentei...tiptil, ma duc in spatele lui si ...ii cuprind tamplele...ii le masez usor si dupa ce si-a lasat capul pe spate, apar in fata lui, intre fotoliou si semineu....Lumina flacarilor danseaza pe coapsele mele...Nu stiu care ard mai tare, flacarile sau coapsele.. Incep si dansez, in asa fel incat sanii mei moi si calzi, care au devenit fermi intre timp, sa se lipeasca din cand in cand de fata si gura lui. Incet ma aplec catre foc, sa "incing focul cu vatraiul", desi pentru sarcina asta trebuie sa ma aplec cat mai tare, incat fesele imi sunt descoperite in mod rusinos, dar groaznic de placut...simt cum aerul mi le atinge in zonele cele mai sensibile, pentru ca eu nu port lenjerie, si daca aerul ajunge acolo, inseamna ca si privirile lui mi le imbratiseaza.....da! nu s-a putut abtine si..m-a atins...m-a atins in timp ce eu stateam aplecata spre semineu....mi-a spus sa stau asa....ma cuprinde putin teama.....asa intre foc si ceva care vine din spate.....placere..sau durere?....oare care e mai periculos? simt ceva!....simt ceva care imi da fiori....si care ma impinge catre foc.....oare sa cedez flacarilor? sa ma predau lor si sa ma mistui printre vreascurile care ard din ce in ce mai tare? sau sa rezist "pericolului" si "atacului", presiunii usor dureroase care imi da o groaznica placere si care ma impinge de la spate?? oricum...cred ca focul ce vine din spate...e mult mai arzator si mai puternic!!!.....cred ca am sa rezist pana la capat....

true_love

Mesajde true_love » Mie Dec 15, 2010 3:15 am

Costumul preferat este Snow White dress :D
Scenariul in care as purta acest costum ar fi urmatorul:
Totul incepe in Ajunul Craciunului, intr-o mica casuta aflata intre munti, langa un lac mare inghetat.Totul in jur este acoperit cu o plapuma de zapada, iar cetinele brazilor stralucesc la lumina unei luni pline.Acea casuta este aproape in intregime din sticla, iar inauntrul gasesti o priveliste ce te poarta pe alta taramuri....:X
Bradul impodobit cu globuri argintii si vapaile ce ard in semineu creeaza o atmosfera magica in jurul nostru, iar mirosul lumanarilor ne vor incanta simturile:X....La lumina stelelor, pe sunetul unor melodii duioase vom dansa usor si bland iar la ureche ne vom sopti vorbe dulci ce ne vor face inima sa tresalte de fericire....Dupa acele clipe de tandrete, ne vom intinde pe un pat plin de petale de trandafir si vom savura capsuni cu ciocolata.
La ora 12, vom privi un foc superb de artificii stand in bratele scumpului meu sot aducandu-ne aminte de primul sarut fiind sub cerul instelat, artificiile fiind pregatite din timp de un amic al sotului....Dupa artificii, ii voi zice sotului sa inchida ochii, sa isi puna o dorinta si sa numere pana la 10...intre timp voi imbraca costumasul iar cand va deschide ochii i se va indeplini o dorinta demult dorita , iar surprinderea va fi extrem de mare la fel si bucuria..:D
Sub cerul instelat, la lumina lunii, va incepe incetul cu incetul sa se exprime sentimentele de iubire prin mangaieri tandre, saruturi plini de pasiune....iar luna si stelele vor fi martorii unei iubiri pure si vesnice:X
Sper ca acest prim Craciun impreuna doar eu si el, si ca sot si sotie sa fie asemanator cu acest scenariu, cu exceptia casutei din sticla care nu este la noi in tara doar in strainatate....Sunt sigura ca acest costum Snow White ii va indeplini sotului o dorinta si nu numai lui ci si mie, simtindu-ma cu adevarat sexy dar in acelasi timp si gingasa....:X

cazacuroxana1981

Mesajde cazacuroxana1981 » Mie Dec 15, 2010 10:46 am

I'm a genie in a bottle....I'm a genie in a bottle...ati prins ideea? Eu in costum santa teddy, dansand la lumina lumanarilor pe o muzica lenta...Baby take out your coat really slow...

rody77

Mesajde rody77 » Mie Dec 15, 2010 10:56 am

costumul meu preferat este snow white

eu vad acest costum asa:
iubitul in fata semineului cu un pahar de sampanie, in incapere miros de brad si portocala.
sub brad cadouri de la mosu iar in unul dintre cadouri gasesc acest costum, merg la baie sa refac machiajul iar cand cobor imbracata in snow white iubitul :shock: :shock: ....dupa ce isi revine ce credeti ce se va intampla? :mrgreen:

maramedeea

Mesajde maramedeea » Mie Dec 15, 2010 9:11 pm

Imi place costumul Santa Teddy. L-as purta in seara de Craciun, seara pe care, de cativa ani, mi-o petrec cu iubitul meu. Domeniul in care lucram amandoi ne face sa fim foarte irascibili, mai mult nervosi decat veseli, insa ideea sarbatorilor ne aduce mai aproape: mai lasam din griji, incercand sa dam la o parte nervii care ar putea sa ne pericleteze starea de buna dispozitie. Mi-ar placea sa castig acest costum, deoarece mi se pare ca, imbracandu-l, i-as ascuti interesul iubitului meu, care uneori e prea mult adancit in problemele profesiei lui. Cu siguranta as face echipa buna cu Santa Teddy, spre a construi un cadru propice derularii unei nopti speciale de Ajun, in care l-as astepta langa brad imbracata in acest costum, in lumina colorata a beculetelor din brad si inconjurata de muuuulte specialitati din ciocolata, dupa care e innebunit. Ma gandesc cum ar fi sa-i spun iubitului meu: “Buna eu sunt Miss Santa Teddy, mosul isi cere scuze ca nu a putut veni si m-a trimis direct pe mine. Sunt aici ca sa te rasplatesc pentru cum te-ai purtat pana acum cu iubita ta, indeplinindu-ti cateva dorinte.” Daca eu sunt cadoul pentru el, iar costumul ar constitui un eventual cadou pentru mine, de ce sa nu vina la pachet?

deeavamp

Mesajde deeavamp » Mie Dec 15, 2010 10:40 pm

as alege tinuta snow flake si cred ca as bucura nu numai pe iubitul meu , dar m-as gandi sa merg sa impart cadouri la un azil de batrani ...cred k i-as bucura mult mai mult ...stiind ca cineva inca mai pastreaza din spiritul sarbatorilor de iarna si totodata se gandeste la ei

Hera87

Mesajde Hera87 » Joi Dec 16, 2010 4:30 pm

Buna ziua,
Imi place cel mai mult costumul Snow white si l-as purta in seara de Craciun atunci cand merg in club alaturi de prietenele mele care se vor imbraca la fel. Cred ca o sa fie o seara speciala si vom aduce zambetele pe buzele tuturora. Va multumesc!
O zi buna!

zuzuz

Mesajde zuzuz » Joi Dec 16, 2010 7:01 pm

:D

zuzuz

Mesajde zuzuz » Joi Dec 16, 2010 7:44 pm

Acesta este scenariul noptii de Ajun daca voi castiga costumul White Snow:E noapte.Afara ninge,o liniste caracteristica Sarbatorilor de iarna.e tarziu trecut de ora 00:00 si am de ales intre o noapte plictisitoare sau o noapte incendiara.Mda,cu acest costum obraznic nici nu am cum sa fiu cuminte.Sun...am de spus doar cateva cuvinte cu 1000 de intelesuri..."e timpul sa iti revendici cadoul..."la celalalt capat o voce suava dar totodata dura ,masculina incearca sa simuleze indiferenta stiind ca asta ma face sa il doresc.Insa indiferenta ii este tradata de aparitia imediata in livingul meu.Acolo langa brad ,sunt eu sau mai bine zis o parte din mine pe care nici eu nu o cunosc prea bine,imbracata in costumul White Snow sunt adorabila dar totodata provocatoare.Nu zice un cuvan,nici eu,inca o data uimirea si indiferenta ii este tradata de privirea salbatica plina de pofta,o privire patrunzatoare ce incearca sa ma devoreze.Face un pas...il las...mana sa puternica imi atinge cu tandrete talia,ii simt respiratia rece pe pilelea mea calda,simt cum urca de pe umar,pe gat,spre ureche,pe buze...dar NU,Mosul mi-a zis ca nu sunt un cadou,sunt o pedeapsa pentru ca el nu a fost chiar un baiat cuminte.Sunt o pedeapsa atat de dulce si de sexy ca isi va dori sa fie mereu pedepsit .Reusesc sa scap din imbratisarea tentanta...sunt in spatele lui,vocea-mi suava aluneca usor,ii soptesc "ai de ales,te supui sau pleci".Nu raspunde insa am inteles ce a ales pt ca ma lasa sa ii leg mainile puternice cu o firava panglica argintie...un ton de culori...un ton de sentimente...un ton de trairi...eu asa cum el nu ma stie,el asa cum eu nu il stiu...jocul seductiei incepe,el se face comod pe canapea langa bradul impodobit cu globulete albastre si argintii,inca o data tonuri noi,de contrast.Dansez,dansez pt el asa cum el nu stie ca eu stiu.Atat de aproape incat imi poate simti parfumul suav,e inebunit,ar vrea sa imi arate tot ce nu stiu despre el,acum simte cat este de important ceea ce va pierde pt ca nu a stiut sa pretuiasca,dar nu...e legat...e supus..e prea tarziu.sangele ii zvacneste cu o singura miscare ar putea rupe firava panglica argintie,dar stie ca asta m-ar dezamagi si nu ar vrea sa o faca inca o data,macar acum in ultimul ceas sa nu ma dezamageasca.Am indraznit sunt deasupra lui,imi las parul sa cada pe umarul lui,stiu ca adora mirosul lui.Instinctual ii musc buza inferioara,acum da stie ca poate rupe panglica.Ma apropii mai mult vreau sa-mi simta corpul tremurand in bratele lui...si se pare ca simte nevoia mea de protectie si iubire,rupe panglica doreste sa nu piarda poate unicul moment in care imi poate arta latura lui cea mai frumoasa,desti stie ca este prea tarziu regreta si incearca sa mai indrepte ce poate.O vibratie noua,ciudata dar minunat de placuta ne cuprinde pe amandoi,jocul seductiei s-a incheiat,suntem doar noi doi,doi oameni noi si pasiunea dintre noi.doi oameni cu orizonturi diferite,doi oameni pe care ii leaga doar pasiunea...prea putin pt a tine o relatie in viatza.e prea tarziu pt regrete.e ultima noapte,e ultimul Craciun impreuna,e ultima dragoste...orizonturi noi,dorinte noi dar care nu mai sunt pentru noi,m-am gandit prea mult la NOI si am uitat de MINE...ADIO prima iubire,adio adolescenta,azi am devenit femeie.costumul meu de craciunitza (White Snow) va purta amprenta transformarii mele...de la inocenta la maturitate...

DianaRC

Mesajde DianaRC » Joi Dec 16, 2010 10:51 pm

O seara linistita,o cina cu lumanari parfumate, vin rosu..romantism si intelegere.Ii spun ca mai am un cadou de pus sub brad si ii zambesc misterios..in cateva minute ma v-a urma cu siguranta..si v-a ramane uimit..
Focul arde in semineu, muzica incepe sa se auda..iar din spatele bradului care sclipeste v-a aparea Craciunita lui imbracata in rochita Snow White dress, si pentru prima oara voi prelua initiativa, ii voi oferi acel dans sexy care sa il incite asa cum isi dorea..il voi face sa se simta iubit si rasfatat..vom merge pana la dormitor zambind in lumina lumanarilor..si vom inchide usa in urma noastra...Iar acesta nu v-a fi doar un cadou de Craciun..ci un cadou pt faptul ca este langa mine :)

Oana.Zidaru
Forum Admin

Mesajde Oana.Zidaru » Vin Dec 17, 2010 3:44 pm

Castigatoarele sunt:

danaana90 - Snow White
lovebianca2000 - Santa Teddy
aandruta23 - Santa Lady

Pentru a intra in posesia premiilor pana de Craciun (astfel incat sa se materializeze fanteziile lor in timp util) castigatoarele sunt rugate sa trimita cat mai repede un e-mail pe adresa oana.zidaru@divahair.ro care sa contina urmatoarele date:

Nume si prenume
Adresa completa
Codul postal
Numar de telefon

nicolusha

Mesajde nicolusha » Vin Dec 17, 2010 10:08 pm

Oana.Zidaru scrie:Castigatoarele sunt:

danaana90 - Snow White
lovebianca2000 - Santa Teddy
aandruta23 - Santa Lady

Pentru a intra in posesia premiilor pana de Craciun (astfel incat sa se materializeze fanteziile lor in timp util) castigatoarele sunt rugate sa trimita cat mai repede un e-mail pe adresa oana.zidaru@divahair.ro care sa contina urmatoarele date:

Nume si prenume
Adresa completa
Codul postal
Numar de telefon

Imi pare rau ca ma bag in seama, poate e aiurea, dar scrie clar la inceputul concursului sa prezentam 'scenariul serii in care ai purta acest costum'.Eu prin asta inteleg unde l-as purta,motivul si dc imi place respectivul costum.Oricine poate sa insire aici cum face sex cu iubitul, sau eu stiu ce alta fantezie ii mai trece prin cap fiecarei fete/femei.Daca e sa o luam dupa clasament, au castigat niste fantezii acest concurs, nu niste scenarii. :)

AnteriorUrmătorul